Dom na skróty

poradniki
Altenberg
2023-09-11
2023-09-11

Z porad Uli Pedantuli korzystam już dłuższy czas. Zawsze jednak czerpałam inspiracje poprzez jej kanał na Youtube. Tym razem było jednak inaczej - sięgnęłam po wersje papierową. Potrzebowałam właśnie takiej pigułki z poradami w postaci książki. Zdecydowanie łatwiej mi zajrzeć na odpowiednią stronę niż szukać informacji w odmętach internetu. Porady tutaj zawarte, są w bardzo jasny sposób przedstawione, w formie komiksu. Sama treść to czyste "mięso", bez zbędnych ozdobników. Jeśli potrzebujecie porad domowych dotyczących np. prania puchowych kurtek, czyszczenia materaca, pakowania prezentów czy przyjmowania gości, to dobrze trafiliście. Ta książka jest zdecydowanie dla Was.

Książka zdecydowanie dla młodszego czytelnika :) Dla prawie 30latka zdecydowanie nie wnosi za dużo.
Ładnie wykonana, może przydałaby się jakiemuś początkującemu studentowi?

Ładnie wykonana, może przydałaby się jakiemuś początkującemu studentowi?

Dom na skróty" zachwycił mnie nie tylko swoją użytecznością, ale również estetyką.

🛋️ Książka jest ślicznie wydana – starannie zaprojektowana okładka przyciąga uwagę, a wnętrze pełne jest kolorowych i przemyślanych ilustracji.

🛁 Komiksowa forma przekazu jest nie tylko praktyczna, ale także bardzo zabawna.

🧹 Nie trzeba czytać od razu wszystkich rozdziałów. Szybkie spojrzenie na potrzebną dziedzinę i już wiemy, jak sobie poradzić, dzięki praktycznym wskazówkom Uli Chincz.

☕️ Jej podejście jest pełne empatii i zrozumienia dla czytelnika, co sprawia, że czujemy się, jakbyśmy rozmawiali z przyjaciółką, która chce nam pomóc.

Autorka udowadnia, że nie trzeba być ekspertem, aby wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu.

Cenne wskazówki, które można znaleźć w tej książce, pomagają stworzyć domowe ognisko, które jest zarówno przytulne, jak i funkcjonalne.

⭐️ Zdecydowanie polecam tę książkę każdemu, kto chce uczynić swoje życie bardziej uporządkowanym i przyjemnym, niezależnie od tego, czy dopiero zaczyna swoją przygodę z samodzielnym życiem, czy też chce poprawić jakość swojego obecnego życia domowego. ⭐️

🛁 Komiksowa forma przekazu jest nie tylko praktyczna, ale także bardzo zabawna.

🧹 Nie trzeba czytać od razu wszystkich rozdziałów. Szybkie...

Forma komiksu sprawia, że staje się atrakcyjniejsza dla młodych ludzi, a to właśnie do nich jest skierowana ta książka. Ale nie tylko! Osoby, które są już „na swoim” od jakiegoś czasu (tak jak ja) też znajdą w niej coś dla siebie.
Wielka ilość porad: jak nie zagracić małego mieszkania, jak poradzić sobie z czyhającym za rogiem bałaganem, dodatkowo mini poradnik imprezowy - wszystko to zawarte w pigułce w przyjaznej formie.
Polecam!

• Poradniki
  • Y-BLUE
  • 2. Posiadam papier
  • Pati do kupienia

Dodaj cytat z książki Dom na skróty