Okładka książki Numerologia dla początkujących Gerie Bauer
Wydawnictwo Kobiece
2023-06-14
2023-06-14
Michał Lewiński

"Numerologia dla początkujących" to jedna z cyklu kilku poradników, których zadaniem jest wprowadzenie w ezoteryczny świat.
Osobiście w numerologię nie wierzę, ale lubię poznawać inne spojrzenia, by móc prowadzić ciekawe dyskusje.

Autorka Gerie Bauer we wstępie pisze, że jest to przystępna i łatwa w odbiorze książka pozwalająca określać wibracje ludzi na podstawie ich imion i daty urodzenia.
Wedle założeń to jak nas nazwano współgra z liczbami odgórnie do nas przyporządkowanymi, a całość razem stanowi energię łączącą się z różnymi znaczeniami.

Niniejsza pozycja jest krótkim wprowadzeniem, praktycznym poradnikiem napisanym przez kobietę, będącą sceptyczką, dopóki nie odkryła mocy drzemiącej w cyfrach. Teraz praktykuje oraz pisze nawet książki. Numerologię można ładnie nazwać sztuką interpretacji liczb i jak dowiemy się z tej pozycji, istniała ona na długo przed narodzinami astrologii. Jednym z pierwszych numerologów był Pitagoras.
Wstęp tłumaczy nam bardzo dokładnie jak liczby mają działać w stosunku do ludzkiego życia i nie tylko. Zastosowano tu porównania, nieco ciekawostek by lepiej przyswoić materiał.
Czytelnik może na bieżąco podczas czytania obliczać swoje numerologiczne przeznaczenie, określać cechy przypisane każdej liczbie, ustalić liczbę swojego osobistego roku, miesiąca i wielu innych. Każdy dział zawiera tłumaczenia, predyspozycje, mocne i słabe strony. Mamy też rozdział o dokładniejszym znaczeniu daty urodzenia.
Dzień w którym przychodzimy na świat ma moce którymi przesiąkamy i rozumiejąc je możemy odnosić sukcesy.

Wszystko opisane jest bardzo przystępnie, w sam raz dla tych, którzy chcą się dopiero wdrożyć w temat. Urodziłem się 17 dnia miesiąca. Co pisze o mnie Gerie Bauer? "Twój twórczy umysł bezustannie wyrzuca z siebie niezwykłe pomysły, które sprawiają, że dostajesz od życia wszystko czego chcesz. Co ważniejsze, jesteś obdarzony czymś w rodzaju kreatywnego geniuszu, który pozwala ci wcielać owe pomysły w życie. Nie istnieją żadne ograniczenia dotyczące tego, do czego jesteś zdolny. Wszystko, co przypadnie ci do gustu, wyzwala w tobie nową eksplozję zainteresowania i energii" 🤭

O znaczeniu liczb, numerów usłyszałam parę lat temu, ogólnie jestem bardzo otwarta na tego typu tematy, jednak wtedy nie czułam potrzeby, by się w to zagłębiać.
Na tę książkę trafiłam przypadkiem na jednym z bookstagramów, widać pora była odpowiedniejsza, ponieważ postanowiłam ją kupić i nie żałuję. Wszelkie kwestie poruszone w książce były niezwykle ciekawe i przede wszystkim w bardzo jasny sposób opisane. To pozycja dosłownie dla początkujących, więc warto ją wybrać, jeśli dopiero zaczynacie poruszać się w świecie liczb przeznaczenia itd.
Na pewno nie poprzestanę na tym tytule.

"Numerologia dla początkujących" to książka idealna dla osób, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w krainie liczb i numerów.
Jest napisana w bardzo przystępny sposób, wszystko jest dokładnie objaśnione i pod tym względem wypadło to naprawdę dobrze, grupa docelowych odbiorców powinna być zadowolona.

W środku znajdują się głównie wyliczenia, przykłady i omówienie poszczególnych wyników dla zagadnień takich jak: liczba przeznaczenia, klucz wcielenia, znaczenie daty urodzenia, osobisty rok, miesiąc i dzień, ekspresje imienia czy brakujące ogniwa.

Wszystko to są naprawdę ciekawe tematy, zwłaszcza dla osób, które świeżo złapały zajawkę do numerologii oraz dla tych, których interesują różne psychologiczne aspekty. Przy tego typu książkach w głowie analizy aż same się kotłują 😁

To, czego mi zabrakło to brak omówienia mistrzowskich liczb - niestety moim zdaniem książka trochę na tym traci, a przedstawione w uproszczony sposób mogłyby prowadzić do nieco dokładniejszych analiz i wyliczeń.

Kolejna sprawa to liczyłam na ciut więcej informacji dla mnie nowych, lecz niestety nie pojawiło się ich zbyt wiele 🙈 nie uzyskałam odpowiedzi czy wskazówek do pewnych aspektów, które obecnie mnie nurtują. Chyba wynika z tego, że wychodzą one poza zakres materiału dla początkujących 😂

Jeśli jesteś osobą obeznaną ze światem liczb to ten poradnik raczej nie wzniesie Cię na wyższy poziom wiedzy, lecz jeśli, tak jak wskazuje tytuł, jesteś kimś, kto dopiero zaczyna stawiać swoje pierwsze kroki na tej ścieżce, to jest to tytuł idealny na początek i wstęp do numerologii.

Zawiera podstawowe informacje, przykłady wyliczeń i wyników, stanowi naprawdę dobry start wzbudzający chęć pogłębienia tematu ✨

W środku znajdują się głównie wyliczenia, przykłady i omówienie...

Zakopałam się w tematyce Astrologii, Numerologii itp, bardzo relaksują mnie takie dziedziny. Dziś przychodzę do Was ze świetna książka która jest idealna dla początkujących którzy chcą zgłębić moc liczb. Dzięki współpracy reklamowej z wydawnictwem @wydawnictwo.kobiece mogę przybliżyć Wam jej wnętrze ✨

Numerologia dla początkujących

Z numerologia jest jak z horoskopem dzięki niej poznacie swoje mocne i słabe strony. Dzięki niej możecie odnaleźć ścieżkę swojej drogi zawodowej, bądź jak rozwinąć relacje międzyludzkie.
Jest tu wiele cennych informacji które w prosty sposób poprowadzą Was przez wszystkie interesujące Was zagadnienia.
Powiem Wam że od dziecka uwielbiam taka tematykę i wiedzy nigdy za wiele. Można wyliczyć ogólną liczbę przypadającą na swoją datę urodzenia, jakie płyną z niej korzyści i czego mamy unikać. Co jest dla nas potrzebne i przydatne. Co nas rozwija, wspiera i motywuje, jak dobrze poprowadzić swój cel życiowy. Na te i inne zagadnienia znajdziecie tu rozwinięte informacje i bardzo przydatne na przyszłość. W prosty sposób znajdziecie odpowiedzi na wiele pytań, które może dotychczas was nurtowały. Lubicie takie ciekawostki albo ktoś w rodzinie? Z chęcią poczytam o Waszych zainteresowaniach ✨

Numerologia dla początkujących

Z numerologia jest jak z horoskopem...

Dla Wszystkich ciekawych polecam książkę, która w łatwy sposób wprowadza w podstawy numerologii🔢
Dowiecie się jak działają liczby, jak oddziaływają na nasze życie i czego możemy się z nich dowiedzieć o sobie✨

Brzmi ciekawie...🪄✨

Na pewno po tej lekturze inaczej spojrzycie na siebie i swoje uzdolnienia. Wniknięcie w najbliższą przyszłość i poznacie "swoje" liczby✨
Odnajdziecie odpowiedzi na wiele pytań dotyczących cech charakteru, kariery zawodowej czy umocnienia więzi między najbliższymi osobami✨

Żeby zacząć przygodę z numerologią potrzebujesz jedynie imienia, nazwiska, daty urodzenia i...tej książki 😁

Gotowi na odnalezienie liczby, która przyniesie Wam szczęście..!?✨

Brzmi ciekawie...🪄✨

"Numerologia dla początkujących '' stanowi bardzo praktyczny i ciekawy poradnik, odpowiadający na pytania, jak działają liczby, jaki mają wpływ na nasze życie i co możemy się z nich dowiedzieć się o nas samych. Książka składa się z 15 niezbyt długich rozdziałów, przez co czyta się szybko. W każdym autorka rzetelnie opisuje znaczenie poszczególnych dziedzin z numerologii, np o znaczeniu daty urodzin, ekspresji imienia, określeniu harmonii osobistej czy pasującego do osoby zawodu. Lektura jest bardzo przystępna i prosta w odbiorze, dzięki czemu każdy może dowiedzieć się i obliczyć, za pomocą zwykłego kalkulatora, np jak zawód jest dla niego odpowiedni, jakie są jego wibracje energetyczne lub co go spotka w konkretnym dniu....brzmi magicznie? Trochę tak jest, ale wiecie co, u mnie się sprawdziło ...
"Numerologia...'' stanowi idealne kompendium wiedzy dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z tą dziedziną lub są poprostu jej ciekawi (tak jak ja). Lektura nauczy czytelnika m.in. analizy liczb 1-9, ustalić datę o korzystnej dla niego wibracji, określić swoje zestrojenie z innymi ludźmi, przez co można budować pozytywne relacje z nimi wybrać najbardziej satysfakcjonująca ścieżkę kariery zawodowej czy poznać co go czeka w konkretnym dniu. Faktycznie to działa! Jeżeli chcecie poznać, co oznacza wasza data urodzenia lub jaki jest wasz osobisty dzień i miesiąc, to koniecznie zajrzyj do tej książki! Polecam 🌹

Książka w klarowny i wyczerpujący sposób wyjaśnia, czym jest numerologia i jak działa.

Może stanowić wstęp do pogłębienia tematu liczb, i ich wpływu na życie człowieka.
Książka ma 15 rozdziałów.
Jest m.in. metoda obliczania indywidualnej liczby przeznaczenia, osobistego roku i miesiąca, ważnego dnia czy cyklu trójkowego. Wyjaśnia znaczenie konkretnej daty urodzenia, imienia oraz wskazuje poprzez liczby sprzyjającą człowiekowi profesję w życiu.
W tabelce znajdują się szczegółowe cechy charakteru człowieka spod konkretnej liczby.

Można nie wierzyć, że „wibracje energetyczne” wpływają na nasze losy, ale przeczytać nie zaszkodzi.

Książka ma 15 rozdziałów.

"Numerologia dla początkujących" autorstwa Gerie Bauer to fascynujące wprowadzenie w świat liczb i ich magicznego znaczenia. Książka, wydana przez wydawnictwo kobiece, doskonale wprowadza czytelnika w tematykę numerologii, a jednocześnie dostarcza praktycznej wiedzy i narzędzi do analizy i interpretacji własnej osoby oraz innych ludzi.

Pozycja skupia się na podstawach numerologii, zapewniając czytelnikowi dostęp do szczegółowych informacji na temat każdej liczby. Autor przedstawia różne metody analizy numerologicznej, począwszy od liczby przeznaczenia, energetycznych wibracji, aż po indywidualne dni i cykle trójkowe. Książka również omawia znaczenie daty urodzenia oraz imienia w kontekście numerologii, a także podpowiada, w jakim zawodzie możemy się spełnić. Może znajdziesz liczbę, która autentycznie przyniesie ci szczęście?

Nawet osoby sceptycznie nastawione do numerologii znajdą w tej książce interesujące informacje. Autorzy udowadniają, że numerologia może dostarczyć użytecznych wskazówek i inspiracji, a czasami nawet prawdziwych odkryć. Mimo że nie wszystkie opisane scenariusze zawodowe czy życiowe dokładnie odzwierciedlą naszą rzeczywistość, numerologia staje się cennym narzędziem do samopoznania i poszukiwania drogi w życiu.

Książka oferuje czytelne i przystępne wprowadzenie do tematu numerologii. Język jest prosty, a treść bogata w informacje. Warto zaznaczyć, że książka prezentuje świetny sposób na rozpoczęcie przygody z nowymi dziedzinami. Z pewnością jest to lektura, którą warto polecić każdemu zainteresowanemu tym tematem, a także tym, którzy pragną lepiej poznać siebie i innych ludzi.

Pozycja skupia się na podstawach...

🔢 🔢 🔢 🔢

Zastanawialiście się kiedyś, jakie znaczenie mają dla nas liczby lub jaki wpływ?

Dzięki tej książce dowiemy się jakie cyfry są odpowiedzielne w naszym życiu za różne powiązania.

Jakie liczby odpowiadają litery i jakie znaczenie może mieć nasza data urodzenia ?

Jak dzięki numerologii możemy ustawić swoją drogę życia.

@wydawnictwo.kobiece #wydawnictwokobiece #numerolgia

🔢 🔢 🔢 🔢

Jak dzięki numerologii możemy ustawić swoją drogę życia.

@wydawnictwo.kobiece...

Numerologii się dopiero uczę. Książka super dla początkujących. Wspomagam się też kalkulatorem numerologicznym pod adresem https://numato.pl/
Mogę polecić chociaż nadal się rozwija i nie ma teraz np. wszystkich opisów

Mogę polecić chociaż nadal się rozwija i nie ma teraz np. wszystkich opisów

• Popularnonaukowe
  • Nauka
  • Od Wydawnictw
  • Psychologia/Rozwój

Dodaj cytat z książki Numerologia dla początkujących