Rozkoszna Gra

Okładka książki Rozkoszna Gra Vi Keeland
Okładka książki Rozkoszna Gra
Vi Keeland Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Seria: Niegrzeczne książki literatura obyczajowa, romans
Niegrzeczne książki
The Game
Wydawnictwo Kobiece
2023-09-27
2023-09-27
2023-01-16

Kocham romanse ze sportem w tle (choć sama ze sportem mam tyle wspólnego co nic),a kto jak kto ale Vi Keeland umie w nie doskonale.

Tak to nie jest romans wysokich lotów. Będąc całkowicie obiektywną, książki tej autorki są takie same. Schematyczne, delikatne, lekkie, ale to w nich jest najlepsze! W tym tkwi cały urok. To książki dla wytrawnego czytelnika, którego byle czym nie uraczysz, tylko przyjemne czytadełka idealne na nudę, wolny wieczór czy potrzebę zresetowania się. U mnie zawsze spełniają swoje role, więc i w przypadku Rozkosznej Gry nie mogło być inaczej. To książka miła, wręcz rozkoszna, taka w którą można się wtulić, odstresować i zapomnieć o kiepskim dniu.

Punktem wyjścia całej historii są dwie całkiem różne postacie, no bo jak niby Bella – matematyczka z krwi i kości o bardzo trudnym dzieciństwie może zostać dziewczyną Christiana – rasowego sportowca, futbolisty światowej klasy i podrywacza? Ano może ta dwójka naprawdę ma ze sobą wiele wspólnego, a pozory mogą mylić. Poznając tą dwójkę dostajemy dużą dawkę humoru i prawdziwą chemię bohaterów którą można poczuć. W dodatku bohaterów nie da się nie polubić, a historia mimo iż szybko może wypaść z pamięci nie tylko bawi ale i porusza.

Niczego szczególnego nie wymagałam, wiedziałam ze to będzie książka na której można polegać. Prosty i przystępny język, słowne przekomarzanki okraszone humorem. 8/10 i dumna pozycja na mojej półce.

Bella nie miała łatwego życia. Nie znała swojego ojca, a po śmierci matki pomieszkiwała u różnych członków dalszej rodziny, aż ostatecznie trafiła do przytułku. Pewnego dnia otrzymała wiadomość, że zmarł jej ojciec, który zostawił jej w spadku drużynę futbolową. Dziewczyna zaczęła uczyć się o sporcie, o którym nie miała dotąd pojęcia, a przy okazji spędzała czas z głównym rozgrywającym drużyny Christianem. Mężczyzna mógłby mieć każdą kobietę, której zapragnie, ale w tej chwili pragnie wyłącznie swojej nowej szefowej. Czy między tą dwójką pojawi się jakieś uczucie? Czy dziewczyna da sobie radę na nowym stanowisku? Czemu dostała w spadku drużynę futbolu?

Już nie raz wspomniałam że książki Vi Keeland należą do jednych z moich ulubionych i myślę że to się nie zmieni nigdy. Historię Belli oraz Christiana przeczytałam w zawrotnym tempie, bo wystarczył mi jeden dzień a książka całkowicie była już za mną. Vi Keeland posiada przyjemne, lekkie, wyjątkowe oraz bardzo wciągające pióro, przez co nie można się oderwać od czytanej lektury. Fabuła jest bardzo przemyślana oraz dopracowana pod każdym względem, co bardzo podobało mi się. Akcja utrzymana jest w idealnym tempie nic nie dzieje sie za szybko ani za wolno. Głównym motywem jest sport, jednak mamy również wplątanie wątku kryminalnego, który wręcz mnie kupił, bo wszystko było tak przedstawione że chciałam więcej i więcej. Bohaterowie zostali wykreowani świetnie, wręcz genialnie. Bella tak samo jak i Christian zostali świetnie przedstawieni, ponieważ oboje są sympatycznymi oraz miłymi postaciami. Bella, dostaje w spadku drużynę futbolową i od razu wkręca się w nowy świat, gdzie poznaje Christiana. Mężczyzna od pierwszego spotkanie jest oczarowany dziewczyną i postanawia ją zdobyć. Jednak Bella bardzo się mu opiera. Czy uda mu się zdobyć dziewczynę? Bardzo podobało mi się to jak Chris starał się o Belle, widać że zrobi dla niej wszytko. Tę dwójkę zdecydowanie nie da się nie lubić, ja jestem wręcz zauroczona nimi. Jeżeli lubicie książki z motywem sportowców to zdecydowanie Wam polecam zapoznać się z tą historią.

CIEKAWA, LEKKA I PRZYJEMNA TYPU LOVE STORY , O UCZUCIACH SPORTOWCA DO WŁASCICIELKI KLUBU SPORTOWEGO

Jedna z lepszych książek Vi Keeland zwłaszcza w audiobooku.

Bella od dziecka miała pod górkę, ale pewnego dnia los się do niej uśmiechną i została właścicielką drużyny sportowej. Ciężko jej było odnaleźć się w nowej rzeczywistości, pomógł pewien seksowny rozgrywający drużyny.

Bella broniła się rękami i nogami przed poważniejszym związkiem z Christianem, ale małymi kroczami był rozbijany mur wokół Belli.

W książce jest pewna tajemnica, która nam wyjaśnia dlaczego to Belli ojciec zostawił drużynę a nie jej przyrodnim siostrą.

Lektorzy w audiobooku zrobili dobrą robotę, bardzo dobrze słuchało mi się książki podczas różnych obowiązków domowych. Banan nie schodził mi z twarzy przez większość książki.

Książka jest pisana prostym i przystępnym językiem, a zabawy z nią co nie miara.

Jedna z lepszych książek Vi Keeland zwłaszcza w audiobooku.

Kolejna pozycja od mojego ulubionego pewniaczka @vi_keeland.
Kto zna powieści Vi, zna też jej lekkie pióro i niepowtarzalny styl. Przez jej książki się po prostu płynie.
Przeczytanie Rozkosznej Gry zajęło mi jakieś 24h.
Totalny comfortbook 😍

Tym razem spotykamy się na boisku do futbolu amerykańskiego z (oczywiście) niesamowicie seksownym zawodnikiem i matematyczną geniuszką, która niespodziewanie staje się właścicielką klubu.
Ależ od tych dwoje iskrzy od początku 🤤.

Jak to u Vi znajdziemy tu morze chemii buzującej miedzy bohaterami, zabawne dialogi, nie głupie postaci i całkiem dobrze zbudowany plot twist.
Na pewno w Rozkosznej Grze nie ma nudy, a Christian jest kolejnym mocnym kandydatem na książkowego męża, tym bardziej kiedy przy czytaniu wyobrażamy sobie go w postaci Travis'a Kelce 🤤🤤

Kolejna pozycja od mojego ulubionego pewniaczka @vi_keeland.
Przeczytanie Rozkosznej Gry zajęło mi jakieś 24h.
Totalny comfortbook 😍

Potwierdzam opinie przedmówców: Vi nie zawodzi. Pisze takie ksiązki-pewniaki. Marzy Ci sie dobra literatura, ktora na pewno zaciekawi, wciągnie, nie zamęczy dlugoscią opisów, to siegasz po Vi Keeland.

A ta książka jest piękna. Bella i Christian są idealnie dobrani. Jest pomiędzy nimi cudowna chemia i niezwykle uczucie. I ten wątek kryminalny, (jak dla mnie za skromnie opisany-lubię jak czasem bywa mrocznie i tajemniczo 😅) ach! Cudo! Rozpływam się nad tą proza. POLECAM!

Książki Vi Keeland to moje takie Comfort read. Wiem, że to co wyszło spod jej pióra mi się spodoba i spędzę z lekturą miło czas. Oczywiście, może okazać się tak, że w końcu się zawiodę na jej twórczości, jednak w tym przypadku na szczęście tak nie było.
„Rozkoszna gra” to historia, w której czuje się od początku, że jest pisana przez tą konkretną autorkę. Tym razem Vi ponownie serwuje relację pracownik-szef, ale! W tym przypadku zostało to nieco zmodyfikowane. Po pierwsze: szefem jest kobieta i nie mamy do czynienia z pracą biurową. Christian jest sportowcem, a Bella właścicielką jego drużyny. Relacja tych dwoje zaczyna się od małej pomyłki, ale cała reszta jest poprowadzona w przyjacielskim tonie. No i przede wszystkim, sytuacja pomiędzy bohaterami jest klarowna. Brak niedopowiedzeń czy nieznanych oczekiwań. Oboje wiedzą, na czym stoją i czego chcą, czego chce druga strona. To mi się naprawdę podobało.
Ogólnie rzecz biorąc, historia jest spokojna, wszystko rozwija się w odpowiednim tempie. Nie dzieje się też nic spektakularnego… do czasu. W pewnym momencie jest zwrot akcji i wszystko się przewraca do góry nogami. Przyznam szczerze, że nie tego się spodziewałam, zaczynając tę książkę, ale jestem zadowolona! Powiem tylko tyle, że okazuje się, że pewna tajemnica może zostać rozwiązana.
Vi dała nam coś nowego, ale jednocześnie pozostała w swoim starym stylu. Przyjemnie mi się czytało tę historię, polubiłam głównych bohaterów. Z pozoru by się mogło wydawać, że nie pasowali do siebie, ale ostatecznie byli dla siebie idealną parą. Podobała mi się szczerość i otwartość między nimi.

Myślę, że każdy zna odpowiedź na pytanie: „Czy polecam?”. No kurde. Jasne, że tak! Jest to dobry romans, przemyślany, z pikantnymi scenami – choć bez zbędnej przesady. Lekki, przyjemny styl, dzięki któremu lekturę czyta się szybko. No i oczywiście nie zabraknie też dawki humoru. Mam nadzieję, że przeczytacie i się nie zawiedziecie.

Vi Keeland nigdy nie zawodzi. Jej opowieści są nieraz słodkie i przyjemne do przeczytania. ta również nie zawodzi.
Nowela właścicielka drużyny i jej gwiazda bardzo szybko przypadną sobie go gustu. Ale czy to nie okaże się dla niej konflikt interesów, kiedy przyrodnie siostry bardzo umiejętnie utrudniają jej życie? Polecam.

"Rozkoszna gra" to kolejny miły, lekki i przyjemny romans w wykonaniu autorki.
Nie ma tu nic odkrywczego, ale historia trzyma się kupy i jest ładnie poprowadzona. Nie brakuje chemii między bohaterami i słownych potyczek.

Christian jet gwiazdą drużyny futbolowej, której właścicielką niespodziewanie zostaje Bella. On jest oczywiście mega przystojnym, pewnym siebie facetem, który mógłby mieć każdą dziewczynę w mieście. Ale wobec Belli staje się troskliwym i opiekuńczym misiem. Bella jest kobietą po przejściach (kiedy była nastolatką zmarła jej matka i od tamtej pory właściwie była sama),ma oczywiście problemy z zaufaniem, ale przy Christianie powoli się otwiera. Do tego ma bardzo analityczne i pragmatyczne podejście do życia i związków i niełatwo ją przekonać do zaryzykowania.

Ich związek kreuje się mega szybko. Są dwie czy trzy sceny (ale w drugiej połowie książki, nie rzucają się na siebie od pierwszych stron). Od początku do Christianowi bardziej zależy i o dziwo nie zależy mu tylko na zaciągnięciu jej do łóżka, ale na stworzeniu stabilnego związku.

Jest lekko i zabawnie. Nie obywa się oczywiście bez jakiegoś problemu, ale bohaterowie dość szybko go rozwiązują.

Przyjemna lektura na jeszcze długi zimowy wieczór (bo czyta się mega szybko).

"Rozkoszna gra" to kolejny miły, lekki i przyjemny romans w wykonaniu autorki.

Na półkach: , , , , , ,

Lekka i przyjemna pozycja jak większość książek Vi. Nie zaskoczyła mnie jakoś szczególnie ale dobrze się przy niej bawiłam.

• Przeczytane 2023

Vi Keeland Rozkoszna Gra Zobacz więcej