Uprowadzona przez partnera

2020-06-06

Galatea

Galatea

2081

Książka „Uprowadzona przez partnera” Annie Whipple zabiera nas do świata zmiennokształtnych.
Belle w samolocie do Paryża, gdzie jedzie spotkać się ze swoją mamą spotyka Alfę Graysona, który twierdzi, że są sobie przeznaczeni i należy do niego. Nazywa ją swoją Partnerką. Zaborczy Grayson oznacza ją gryząc i zabiera ją do apartamentu, gdzie walczy z rodzącą się namiętnością. Belle ulega jego pragnieniom, dodatkowo odczuwa z Alfą silną więź.
Książki czyta się coraz lepiej w aplikacji Galatea. Kolejne rozdziały można czytać za darmo co 6 godzin, ja jednak wolę odblokować całą książkę, aby historia miała sens czytania. Oczywiście można zdobywać punkty na różne sposoby, zamieniając je na dostęp do kolejnych rozdziałów.

Dobra reklama na IG robi swoje. Książka jest tandetnym dziełem ery „PoZmierzchowej”. Dobrze, że nie musiałam za to płacić.

Książka jest super ale po przeczytaniu pierwszej części niemoge doczekać się kolejnego tomu kiedy będzie następna część

Czytałam z zapartym tchem! Super pozycja ale kiedy dalszaczesc opowieści…??? Bardzo chce wiedzieć co dalej…
Proszę o informacje kiedy będzie 2 tom?

Proszę o informacje kiedy będzie 2 tom?

• #WyzwanieLC2023
  • Cringe i wstyd
  • E-booki
  • Aplikacja Galatea

Dodaj cytat z książki Uprowadzona przez partnera