Cole West

Okładka książki Cole West Anna Wolf
Okładka książki Cole West
Anna Wolf Wydawnictwo: Akurat Cykl: Niepokonani (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Niepokonani (tom 2)
Akurat
2023-11-08
2023-11-08

Taka se.
Zaczynają mnie nużyć takie płytkie książki i mam wrażenie napisane pobieżnie. Gdy czytasz lepsze prace autora oczekujesz czegoś więcej. Główni bohaterowie po dwóch dniach się bzykają wiadomo on ją broni bo sam nie wie czemu, wiadomo okazuje się, że ona miała ojca ze świata mafii. Podobało mi się tylko, że ona nie okazała się jakąś panienką która chce wszystkim pokazać jak to ona ma zawsze racje i robi wszytko po swojemu bo wie najlepiej. Najciekawsze? gdy okazuje się z kim walczy Cole. Tak ten wątek jest najfajniejszy bo zapowiada 3 tom :)

Taka se.

Dużo lepsza od pierwszej części, dużo więcej się działo. Cole jest bohaterem, którego zdecydowanie nie da się nie lubić. Nie mogę doczekać się kolejnej książki :)

W ramach pomyłki przeczytałam Cola Westa w pierwszej kolejności pomijając tom pierwszy ale na całe szczęście książka napisana jest w taki sposób że kompletnie mi to nie przeszkadzało. Luźna opowieść którą naprawdę szybko się czyta. Polecam.

2001

Ta część jest dla mnie jeszcze lepsza niż pierwsza.
Więcej niej akcji, mafii i nielegalnych walk a także tajemnic rodzinnych.
Cole Westto adwokat, który jadąc do swoich przyjaciół na urlop, prawie potrąca uciekającą dziewczynę. Gdy widzi, że nic jej nie jest zostawia jej wizytówkę i obiecuje pomoc w każdej sprawie.
Nie przypuszcza, że nastąpi to tak szybko.
Misha była świadkiem czegoś, co nie owinna była widzieć a teraz jet w niebezpiezeńtwei.
Cole robi co w jego mocy, żeby jej pomóc, zgadza się nawet na nielegalną walkę.
Jego przeciwnikiem jest tajemniczy mężczyzna z zasłoniętą twarzą......tylko skąd on zna tyle tajemnic rodzinnych.
Świetna powieść z bardzo ciekawą intrygą i tajemnicami, Szkoda, że tak szybko się kończy a tajemnice zostają niewyjaśnione.

Ta część jest dla mnie jeszcze lepsza niż pierwsza.
Więcej niej akcji, mafii i nielegalnych walk a także tajemnic rodzinnych.
Nie przypuszcza, że nastąpi to tak szybko.
Misha była...

@wydawnictwomuza

Dziękuję za książkę do recenzji
#wspólpracareklamowa

#recenzja
Jak życie może zaskoczyć bardzo ,które jak się okazało nie należy do niej . okłamywana przez rodzinę dowiaduje się o sobie szokujących informacji. Jaka jest prawda jak wyglądają jej korzenie. Jaki wypływ ma na jej dalsze losy. Wsparcie kogoś obcego przydatne jak się okazuje niezastąpiona. od początku jego ramię ja ochrania i zrobi wszystko by była bezpieczna......
Losy potoczyły się niespodziewanie to co wydawało się prawdą okazało się kłamstwem. Jej życie jak to odbierze jakie życie wybierze ..... Niebezpieczeństwo do okoła dzień za dniem niewiadoma przeraża...

Autorka dobrze wykreowała postacie mam wrażenie, że ich życie toczy się tuż obok mnie .  W ksiazce można znaleźć emocje  , tajemnca cierpienie , wątki mafijne  ,ale nie przytłaczają są tylko dodatkiem do całej sytuacji .
Czytam  kartka za kartka nie umiem doczekać się rozwiązywania  i dowiedzieć się jakie życie wybierze . Zakończenie nieprzewidywalne  zacheca do sięgnięcia po książkę . Dziękuję że mogłam poznać dalsze losy bohaterów  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

#recenzjaksiazki

@wydawnictwomuza

Dziękuję za książkę do recenzji
#wspólpracareklamowa

#recenzja

Jak zawsze książka pełna napięć , mafii , i bardzo ciekawego zakończenia . Książkę bardzo fajnie się czytało , jest przyjemna i bardzo fajna. Lubię książki od Anny Wolf.

Pie­nią­dze są ważne, ale nie naj­waż­niej­sze".

Cole West, przystojny prawnik, który niespodziewanie musi zniknąć na jakiś czas z Nowego Jorku. Mężczyzna postanawia udać się do swoich przyjaciół w Newport News.
Po drodze jednak dochodzi do zdarzenia, w którym omal nie potrącił przerażonej dziewczyny. Widząc, że kobieta, ewidentnie przed kimś ucieka, postanawia się jej pomóc.
Tylko jakie konsekwencje, niesie za sobą ta pomoc?

"Czasem trzeba robić rzeczy ekstremalnie głupie, żeby później powiedzieć sobie, że teraz mogę zrobić coś ekstremalnie zwyczajnego i niczego nie żałować.”

Zacznę od tego, że po książki autorki sięgam już w ciemno, nie czytam nawet opisów, bo wiem, że się nie zawiodę.
Tak samo było i tym razem Anna Wolf zaserwowała nam jazdę bez trzymanki, kłopoty w postaci zwaśnionych rodzin oraz żądnych władzy, pieniędzy i walki ludzi, którzy nie cofną się przed niczym.
Totalny rollercoaster emocjonalny, który nie pozwala nawet na chwilę złapać oddechu. Co do bohaterów przyjaciół Cola, Coriny i Parkera, poznaliśmy w pierwszej części, serii. Sam Cola to dla mnie intrygująca postać a Misha to kobieta zagadka.
Fabuła genialna składa się z tego, czego dobrej książce potrzeba: namiętność, niebezpieczeństwo, cięty język, akcja i przystojni niebezpieczni faceci 😅 oczywiście nie zabraknie pięknych kobiet.
Kto zna pióro autorki, ten .wie, że nie przebiera ona w półśrodkach. Wszystko zapięte jest na ostatni guzik a zakończenie pozostawia nas w zawieszeniu…
Trzeba czekać na kolejny tom...
Polecam jest to książka na jeden wieczór

Pie­nią­dze są ważne, ale nie naj­waż­niej­sze".

Zapraszam na moją opinię

"Czasem trzeba robić rzeczy ekstremalnie głupie, żeby później powiedzieć sobie, że teraz mogę zrobić coś ekstremalnie zwyczajnego i niczego nie żałować."

Zapraszam na moją opinię

„Cole West” Anna Wolf to drugi tom cyklu Niepokonani.

Jak zawsze autorka potrafi zaskoczyć czytelnika. Nowi bohaterowie i nowe problemy.

Nasz główny bohater Cole musi odpocząć od pracy i postanawia to zrobić u swoich przyjaciół. Poznaliśmy ich w pierwszym tomie (Corin i Parker). W trakcie podróży pod koła jego samochodu wpada dziewczyna, która przed kimś ucieka. Cole postanawia jej pomóc i chce bezpiecznie dostarczyć ją do jej domu. Zostawia jej swoją wizytówkę na wszelki wypadek.
Misha widzi coś, czego nie powinna. Ucieka i pod wpływem chwili dzwoni do mężczyzny, który dał jej wizytówkę.

Czy Cole pomoże dziewczynie?

No i można powiedzieć, że urlopu to nasz bohater nie będzie miał. Ale tak mi się wydaje, że on to kocha i uwielbia jak coś się dzieje. Bez wahania chce pomóc dziewczynie i dowiedzieć się, dlaczego ktoś ją śledzi.

Niebezpieczny świat, akcja, namiętność i cięta riposta tego nie zabraknie w książce. Nie będziecie się nudzić, ponieważ z każdym kolejnym rozdziałem akcja się rozkręca. Intrygi rodzinne wypłyną i namieszają w całej sprawie.

Serdecznie wam polecam ten tytuł.

[współpraca reklamowa]

@annawolf.autor @rozdzial.milosc

#recenzjaambasadorska #annawolf #rozdzialmilosc #colewest #dabrowagornicza #zaczytanamama86 #współpracareklamowa

„Cole West” Anna Wolf to drugi tom cyklu Niepokonani.

• Od wydawnictwa
  • Polskie autorki i autorzy