Cześć! To ja, pasja

Właśnie skończyłam czytać Pani książkę. Jest piękna. Ostatni fragment, ten o świetle i dalej są jak "Hymn o miłości" Św. Pawła z Listu do Koryntian - ten poziom, ta jakość literacka i duchowa. Jak ten fragment przeczytałam, to łzy stanęły mi w oczach - Pani opisała prawdę, której się nie da opisać. Książka jest piękna. Ma Pani styl, który jest poza stylem - kojarzy mi się z kroplami rosy na liściach. Naturalność, przejrzystość, zwyczajność, głębia - właśnie do głębi prowadzi Pani nie w sposób wymędrkowany, skomplikowany, lecz jak kochający przyjaciel, jak jakieś alter ego, prosto, życiowo, zwyczajnie. To jest literatura piękna, nie jest to książka motywacyjna. Jak czytam tę książkę, to mam wrażenie, że Autorka jest głosem mojej duszy. Wielokrotnie wzruszyłam się, to jest piękna książka. Uważam, że książka powinna być nagrodzona Nike, ale nie wiem, jaki jest proces wyboru kandydatów do tej nagrody. Ta książka jest jakby sama była życiem, mądrością, pasją, a nie o życiu, nie o mądrości, nie o pasji. Będę do Pani książki wielokrotnie wracała - nie jest postawiona na półce, mam ją pod ręką.

Cześć! To ja, pasja jest książką o marzeniach, a dokładniej o spełnianiu marzeń. Justyna kędzia jest poetką, która wierszami uzdrawia duszę. Niestety zdarza się, że przyjdzie choroba i niszczy nasze plany, pasje i marzenia.

Książka jest osobistym wyznaniem dążenia do życia. Życia z pasją. Czasem za dużo uwagi skupiamy na tym co nas boli i irytuje. Po przeczytaniu tej książki moje problemy zmieniły się z gigantycznej wielkości do małych problemików.

Autorka pokazała, że życie to pasja. Którą możemy rozwierać na innych i każdego dnia oddawać się swojej pasji, którą najważniejszą pasją jest życie. Mimo problemów, mimo kłótni, mimo strachu i mimo chorób. Patrząc oczami Justyny możemy być pewni, że większość z nas nie przeszła by ćwiartki drogi dążenia do bycia szczęśliwym co ona, ale z tej książki możemy czerpać siłę i wiarę w siebie ❤️

Justyna jest laureatką wielu nagród, za swą twórczość, oraz budowania obrazu życia wszystkimi najpiękniejszymi barwami ❤️ Budujmy życie takim jakim byśmy chcieli, żeby było. Nie dajmy się zwątpieniu. Wiesz, że czas ucieka? Dzisiaj możesz mieć możliwość oddać się pasji pisania, grania, biegania itd. ale pamiętaj, że jutro możesz już nie mieć takich możliwości! Łap życie za kark w wysublimowany sposób. Najpierw chwyć po tą książkę, zobaczysz, a zobaczysz, że po jej przeczytaniu pokochasz siebie i swoje życie. Będzie to bodziec do zmian i życia, a nie odbywaniem obowiązku... Z całego serca polecam książkę, jest pięknym świadectwem miłości siebie i życia ❤️

Książka bardzo wzruszająca i inspirująca. Znalazłam w niej cząstkę siebie

Książka bardzo wzruszająca i inspirująca. Znalazłam w niej cząstkę siebie