Pętla czasu. Tom II

Okładka książki Pętla czasu. Tom II Aleksandra Lewenhaupt
Okładka książki Pętla czasu. Tom II
Aleksandra Lewenhaupt Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
2023-04-20
2023-04-20

Tom pierwszy oceniłam wysoko i nie mogłam doczekać się kontynuacji. Kiedy w moje ręce trafił w końcu tom drugi była bardzo ciekawa czy będzie równie dobry. Zaczął się ciekawie,dość dynamicznie ze sporą dawką intryg i rewelacji. Czy jednak była tak samo dobry jak poprzedni?

Ola dowiaduje się, że Borys jest w ciężkim stanie. Wszyscy oskarżają ja o to, że to przez nią. Kiedy Borys się budzi ze śpiączki pozornie wszystko wskakuje na swoje tory. Jednak jak zawsze wszystko się komplikuje gdy pojawia się ponownie w życiu Jacek. Zraniona Ola dowiaduje się, że to wszystko było ukartowane, a ona sama była spłata długów męża. Dodatkowo dowiaduje się prawdy kto stoi zabójstwem jej rodziców. To dla niej zdecydowanie za dużo. Zraniona ucieka od Borysa, ale życie spłatało jej figla. Już na zawsze coś łączy ja z Borysem. Czy wybaczy ukochanemu to, co zrobił?

Borys gdy budzi się ze śpiączki chce zapewnić Oli wszystko, co najlepsze. Miała być dla niego spłata długów ale stała się tą jedyną, która pokochał. Tylko boi się, że jak wyzna jej prawdę straci ją. Początkowo wszystko się układa do czasu, dy Jacek znowu namiesza w ich życiu. Jedno zdanie wyzwala lawinę, której nie da się powstrzymać. Czy Borys odzyska Olę? Czy udowodni jej, że jego uczucie jest szczere? Kto im zagraża?

Książkę ma dobrze przemyślaną fabułę, dobrze wykreowanych bohaterów ale autorka poszła w zupełnie innym kierunku niż tom pierwszy. Mamy tu więcej pokazanych powiązań rodzinnych, bardziej skupiona fabuła na relacjach między głównymi bohaterami oraz Oli z resztą rodziny. Mniej tego mafijnego świata, który dawał tę adrenalinę. Olę polubiłam w tomie pierwszym i muszę przyznać, że odrobinę mniej mi się podobała jej postać w kontynuacji. Przeszła wiele w dzieciństwie, gdy dorosłą zaufała Jackowi, ale mąż okazał się nic niewart. Kiedy pokochała Borysa, okazało się, że jej związek także nie jest oparty na prawdzie a na kłamstwie. Jednak jej zachowuje nie raz było zupełnie irracjonalne. Borys natomiast przeszedł dużą przemianę, choć momentami miałam ochotę go udusić.

W książce mamy dużo zwrotów akcji, nie ma miejsca na nudę, sporo scenek erotycznych, które jednak są dodatkiem do historii. Autorka świetnie lawiruje między wątkami, trzyma nas w napięciu, choć momentami te przerywniki były za spokojne. W historii mamy sporo emocji, od smutku po radość, od strachu po ulgę. Dużo się wydarzyło nieoczekiwanych sytuacji. Bywały nawet zabawne momenty, które wywołał uśmiech na twarzy. Książkę czyta się rewelacyjnie. Napisana głównie z punktu widzenia Oli i Borysa ale są i rozdziały z punktu widzenia innych. Końcówka mega dynamiczna, zaskakująca, choć trochę jak dla mnie za dużo zbiegów okoliczności. Zakończenie przewidywalne, choć nieszablonowe. Za to ostatni rozdział choć składający się z jednego zdania intrygujący i sugerujący, że będzie cd. Mimo że tom drugi jak dla mnie odrobinę słabszy od pierwszego to serdecznie polecam póki co obie części.

"...Uczyniłaś z mojego brata na nowo człowiekiem. Osobę czującą i kochającą...."

Oj tak. Ola naprawdę jak nikt inny, ma ogromny wpływ na Borysa, ale i nie tylko na niego. Sama jako dziecko przeszła wiele. Straciła rodziców, wychowywała się w domu dziecka. Ale kiedy tylko usłyszała o ciężkim stanie Borysa, postanowiła pomimo wrogości jego najbliższych wrócić do domu tego mężczyzny i nim się opiekować. To dzięki niej wyzdrowiał. To dzięki niej ocalał. Dzięki temu spędzonemu razem czasowi, zaczęli zbliżać się do siebie. Ich relacje były coraz lepsze, uczucie coraz większe. Ale zawsze taką idyllę ktoś musi zakłócić. Albo jest to ojciec, który nie trawi kobiety swojego syna, albo jest to wrogo nastawiony pracownik jej mężczyzny lub co gorsza, jest to mąż Oli, który współpracuje z Kolumbijczykami. No właśnie. Ola powinna się rozwieść. Czy to w końcu zrobi? A ten cały Jacek, to kawał h...ja! Od początku gościa nie lubię. Dla mnie to człowiek przegrany, mięczak i kombinator, który tak naprawdę myśli tylko o sobie. A powiem Wam, że on tu namiesza jeszcze w życiu swojej żonki. To przez niego wyjdą na jaw sekrety skrywane przez Borysa. A to spowoduje ogromny ból Oli.

"...Boże, albo dałeś mi błogosławieństwo, albo zesłałeś na mnie karę. Jedno było pewne: nigdy nikomu nie pozwolę jej skrzywdzić. Niestety, to nie tyczyło się mnie."

" - To dlaczego nie powiedziałeś jej prawdy? Mówiłam ci, że lepiej, jakby dowiedziała się od ciebie niż od innych. ...

Dlaczego? Bo okazałem się zwykłym tchórzem i egoistą, bo myślałem tylko o sobie i o tym, jak cudownie mi z nią było."

No właśnie. Niedomówienia, ukrywanie prawdy, to spowodowało ucieczkę naszej Oli od ukochanego. Dokąd uciekła? Czy wróci do niego? Jak potoczą się dalsze ich losy? Czy nasza bohaterka zamknie w końcu rozdział pt." Jacek"? I co z tymi Kolumbijczykami? Przecież oni wiedzą, że Borys przeżył!

Oj tak. To jest świetna i emocjonująca lektura. Moim zdaniem, ta część jest dużo lepsza od 1 tomu! Tu się więcej dzieje i niektóre zwroty akcji totalnie zaskakują. Wiemy przecież z filmów i innych książek o mafiach i bossach, że są takie osoby w rodzinach, do których wszyscy, nawet najbliżsi mają wielki respekt i muszą szanować zdanie tego bossa. Takim bossem tutaj oczywiście jest Borys, ale nawet w jego najbliższej rodzinie z początku bliscy sprzeciwiają się jego zdaniu. Cieszyłam się, kiedy w końcu nie tylko bliscy naszego bohatera zmienili zdanie o Oli.

"- ... Teraz przynajmniej wiem, co takiego inni ludzie w tobie widzą, a czego ja wcześniej nie dostrzegałem. Dla każdego jesteś wsparciem, nie oczekując niczego w zamian."

W tej historii, jest sporo bólu i cierpienia. Są stare rany, które rozdrapane przyniosą masę bólu, ale są i świeże rany. Borys jak zwykle będzie chciał wszystkich i wszystko kontrolować. Olka natomiast chce trochę wolności. Nie od dziś wiadomo, że przeciwieństwa się przyciągają. Ale ta dwójka potrafi tak samo się przyciągać, co i odpychać. Czasem ich zachowanie było dziecinne, ale w sumie, sama nie raz się tak zachowywałam i wydaje mi się, że to takie ludzkie jest. Tym razem rodzina Carena zdobyła moje serducho. Naprawdę zaskoczyli tutaj mnie totalnie. To co Borys zrobił dla mamy partnera przyjaciela Oli, to wielki szacun dla niego. Taka bezinteresowność jest w cenie! No dobra. Może nie do końca było to bezinteresowne, bo zrobił to, aby uszczęśliwić swoją kobietę. Z drugiej strony, mógł olać ten temat, bo co go ten problem interesował. Podsumowując - zachował się mega na plus. Poza tym coś zaczyna się dziać pomiędzy pewną dwójką. Czy aby widać dla nich wspólną przyszłość? Ja im kibicuję! Pojawi się też pewna rudowłosa piękność, która też tutaj namiesza. Kto to? O co jej chodzi?

Kochani. Takie książki, to ja uwielbiam. Jest miłość, sex, jest zauroczenie, jest przyjaźń, empatia, bezinteresowna pomoc. Owszem, jest i ból, cierpienie, strata bliskich, choroba, przeszłość. Jednak ten romans mafijny jest wart poświęcenia kilku godzin na przeczytanie go! To napięcie, które wyczuwalne jest od pierwszych stron, będzie w Was podczas czytania. A fabuła wciągnie Was na tyle, że nie będziecie chcieli jej odłożyć przed końcem książki.

RECENZJA

💥"PĘTLA CZASU"💥
TOM 2
AUTOR: Aleksandra Lewenhaupt

WYDAWNICTWO: WASPOS

Czy Pętla Czasu zatoczy koło?
Czy to prawda, że nic nigdy nie dzieje się bez przyczyny, zawsze jest jakiś powód?

"Każdy z chwilą urodzenia otrzymuje nić życia.
Nie zawsze jednak ma kontrolę nad tym, kto złapie jej drugi koniec.
Moja nić, trochę nadszarpnięta i poplątana, w końcu trafiła do właściwej osoby....."

"Pętla Czasu" część 2, to kontynuacja losów Aleksandry Marczak i Borysa Carena.
W tej części Pętla Czasu zatoczy koło. Skrywane tajemnice wyjdą, na światło dzienne a  bohaterowie przeżyją niemałe emocje.
Historia przepełniona emocjami, uczniami, trudnymi wyborami,  dynamiczną akcją i niebezpiecznymi momentami. Pełna zakrętów i zwrotów akcji, które trzymają czytelnika w napięciu do ostatniej strony. Autorka wprowadziła fajny smaczek z postacią Korneli, to był naprawdę ciekawe posunięcie.
Nie zabraknie również pikantnych scen erotycznych, które dodadzą smaczku tej historii.
Autorka stworzyła ciekawą,  dynamiczną fabułę, która została bardzo dobrze rozplanowana i dopracowana. A to wszystko sprawia, że książka wciąga.

Bohaterowie dobrze wykreowani i widać dużą przemianę, większości z nich. Aleksandra stała się jeszcze silniejsza.

"Mogę tylko jej słuchać i czuć jej delikatną skórę. Muszę się w końcu obudzić.... Bo dla niej jestem w stanie zejść do samego piekła i dla niej z niego powracam."

Aleksandra dowiaduje się, że Borys jest w stanie krytycznym, postanawia do niego pojechać i czuwać przy nim. Borys dzięki niej, ma siłę walczyć i powili, staje na nogi. Uczucie między nimi staje się coraz silniejsze. Borys Caren rozgościł się w jej sercu dziewczyny na dobre. Jednak ich szczęście nie potrwa długo i wszystko zmienia się jak za dotknięciem magicznej różdżki.
Aleksandra dowiaduje się o układzie Jacka i Borysa, a to dopiero początek rewelacji
 z którymi Ola będzie musiała się zmierzyć. Wychodzi cała  prawda o wypadku jej rodziców, który zaważyły na jej całym życiu.
Nie może się pogodzić z tym i wybaczyć mężczyźnie, którego pokochała. Czuję się pogubiona, oszukana. Jednak życie planuje,  coś jeszcze dla kobiety i postanawia, wyjechać nie oglądając się za siebie.
Życie tej dwójki zmieni się o sto osiemdziesiąt stopni.

-Czy Borys, którego pokochała całym sercem, tylko będzie na moment jej?
-Jaka okaże się prawda o śmierci rodziców Oli?
-Co Borys ukrywa przed kobietą?
-Jak ułoży się życie Oli i Borysa?
-Czy miłość zatrze przeszłość?
-Co naszykowało dla nich życie?
-Czy  Caren odzyska swoją miłość?

Polecam.

RECENZJA

💥"PĘTLA CZASU"💥
TOM 2
AUTOR: Aleksandra Lewenhaupt

WYDAWNICTWO: WASPOS

Czy Pętla Czasu zatoczy koło?

"Każdy z chwilą urodzenia otrzymuje nić życia.
Nie zawsze jednak ma kontrolę nad tym, kto złapie jej drugi koniec.
Moja nić, trochę nadszarpnięta i poplątana, w końcu trafiła...

Tym razem mam dla Was recenzję książki Aleksandry Lewenhaupt "Pętla czasu. Tom II", który miałam okazję przeczytać dzięki autorce i wydawnictwu WasPos. Historia bohaterów także tym razem pochłonęła mnie do końca już od samego początku.
Aleksandra jest najważniejszą kobietą w życiu Borysa. Jednak okłamał on kobietę zbyt wiele razy. W związku z tym ich wspólna przyszłość stoi pod jednym wielkim znakiem zapytania. Czy bohaterka wybaczy wszystko co złe swojemu wymarzonemu księciu? Czy przeszłość zniszczy pięknie zapowiadającą się przyszłość? Aby się tego dowiedzieć musicie koniecznie przeczytać tą historię.
Czytelnik odczuje w tej opowieści wiele emocji przekazanych przez autorkę w bardzo dobry sposób. To piękna historia dwójki bohaterów Aleksandry i Borysa, których życie zmienia się o 180 stopni pod wpływem pewnych wydarzeń, ich następstw, a także pewnej osoby, która będzie najważniejsza dla tej dwójki.
"Pętla czasu. Tom II" to bardzo dobra i pełna emocji historia. Cieszę się, że mogłam przeczytać kontynuację pierwszej części i już nie mogę doczekać się kolejnego tomu. Bardzo przyjaźni, dobrze wykreowani, nietuzinkowi bohaterowie oraz cała akcja i niebezpieczne interesy rodziny Caren wpływają na to, że czytelnik nie może się nudzić. Zostaje wciągnięty w opowiadanie już od pierwszych stron.
Znajdziemy tutaj także kilka namiętnych scen między bohaterami, które dodadzą pikanterii całej opowieści.
Wszyscy bohaterowie, dynamiczna akcja, niebezpieczeństwo wpływają na to, że nie sposób oderwać się od tej książki. Serdecznie ją polecam i czekam na kolejne dzieła Oli.

"Pętla czasu. Tom 2" autorstwa Aleksandry Lewenhaupt to piękna historia mafijna.
Aleksandra Marczak zaraz po tym jak dowiedziała się o bardzo ciężkim stanie Borysa Carena postanawia rzucić wszystko i pojechać do domu rodzinnego mężczyzny, aby się nim zaopiekować. Jego rodzina jest bardzo sceptycznie nastawiona do kobiety. Twierdzą, że skończy tak samo jak inne dziewczyny z życia Borysa. Mężczyzna widząc kobietę zaraz po wybudzeniu jest przeszczęśliwy, dlatego pierwszym co chce zrobić to wymierzyć sprawiedliwość tym, co sprawili, że źle się czuła Aleksandra.
Wiodą szczęśliwe życie, w pełni spokojne, do momentu, aż powoli wychodzą tajemnice, które skrywa Borys.
Czego one dotyczą?
Czy Aleksandra zdoła wybaczyć mężczyźnie?
Ich przeszłość nie jest łatwa lecz czy uda im się ją pokonać?
Tego wszystkiego dowiecie się czytając tą piękną historię.
Autorka tak wykreowała tą historię, że trzymała w napięciu od pierwszych do ostatnich stron książki bez przerwy. Znajdziemy tu również pełno zwrotów akcji i tajemnic.
Zachęcam Was serdecznie również do przeczytania pierwszego tomu tej pięknej historii, a już niedługo będziemy mogli przeczytać trzeci tom, który jest już w przygotowaniu Serdecznie polecam 🥰
#pętlaczasu2 #tom2 #aleksandralewenhaupt #waspos #wydawnictwowaspos #historiamafijna #recenzja2023 Wydawnictwo WasPos @book_loving_bunny

Kontynuacja losów Aleksandry Marczak i Borysa Carena.

Aleksandra, dowiedziawszy się o ciężkim stanie Borysa, postanawia do niego wrócić. Dzięki niej mężczyźnie udaje się wyzdrowieć, a między nimi rodzi się coraz silniejsze uczucie. Pojawiają się plany na wspólną przyszłość, padają mocne słowa: „kocham cię”. Niestety, nic, co dobre, nie jest jednak wieczne. Cała prawda o układzie Borysa i Jacka wychodzi na jaw, a to dopiero początek kłamstw, które ukrywa Borys.
Jak przerażająca okaże się prawda o śmierci rodziców Oli? Jaką rolę w życiu dziewczyny tak naprawdę odgrywa Natan Caren?
Aleksandra po raz kolejny musi zmierzyć się z tragiczną przeszłością i uwierzyć, że nic w jej życiu nie dzieje się bez przyczyny, a jej znajomość z Borysem miała już swój początek kilkanaście lat temu.

Recenzuję książkę bez znajomości I tomu. Mogę się tylko domyślać, co się wydarzyło w poprzedniej części.

Już na samym początku zaciekawiła mnie zastana sytuacja. Aleksandra pomimo sprzeciwu rodziny Borysa, postanawia wrócić do mężczyzny, który aktualnie leży w ciężkim stanie. Dzięki niej udaje mu się wyzdrowieć. Od początku było czuć łączące ich uczucie. Pierwszy raz spotkałam się z tym, że w romansie mafijnym na pierwszym miejscu postawione były uczucia a nie pożądanie. Owszem - połączyła ich również namiętność, ale to w dużo mniejszym stopniu.

Na drodze do ich sielankowego szczęścia stanęły błędy przeszłości i tajemnice. Aleksandra dowiaduje się prawdy o śmierci rodziców, a także l układzie jej byłego męża z Borysem. Jak wiele cierpienia i bólu jest w stanie znieść serce, które dopiero co pokochało?

Książka zdecydowanie z serii tych ciekawszych. Fabuła bardzo dobrze zbudowana i pokierowana. Intrygujące i zaskakujące zwroty akcji. Interesujące kreacje bohaterów. Nie brakowało mi ani jednej postaci. Ciekawym zabiegiem było wprowadzenie do powieści Kornelii. Dodała nieco więcej charakteru.
Reasumując: powieść warta przeczytania i przeżycia historii wraz z Aleksandrą i Borysem.

Zlosnica_czyta

Kontynuacja losów Aleksandry Marczak i Borysa Carena.

Mieliście kiedyś ochotę "udusić" autora? Ja miałam tak po przeczytaniu pierwszego tomu "Pętli czasu". Aleksandra Lewenhaupt napisała świetną historię, a następnie dała do zrozumienia, że to nie jest jej koniec. Zostawiła czytelnika ze znakiem zapytania, co będzie dalej z Olą i Borysem... bałam się, że trzeba będzie długo czekać na kontynuację, ale na szczęście szybko się jej doczekałam.

Pierwszy tom kończy się nieco tragicznie, bo Borys ulega wypadkowi, a Ola postanawia do niego wrócić i odkryć prawdę, co tak naprawdę się wydarzyło. Gdzie on był? Kto i dlaczego mu to zrobił? Sprawa powrotu wcale jednak nie jest taka łatwa, bo kobieta musi stawić czoła wrogim reakcjom niezadowolonej rodziny mężczyzny. Nie przepadają za nią i nie traktują jej poważnie. Według nich nie zabawi długo ani w łóżku, ani tym bardziej w sercu Borysa, który słynie z "miłości" do kobiet. Ola jest jednak silną i upartą kobietą. Dzielnie znosi złe traktowanie. Borys powoli dochodzi do siebie i pierwszą rzeczą jest chęć ukarania tych, którzy sprawili przykrość jego kobiecie. Gdy wydawałoby się, że wszystko zaczyna się układać i normować, coś niespodziewanie perfidnie staje na ich drodze do szczęścia i spokoju. Robi się niepewnie i niebezpiecznie, a na światło dzienne wychodzą tajemnice.

O czym mężczyzna jej nie mówi?
Jak to zaważy na życiu dziewczyny?

Szczerze powiedziawszy cieszę się, że później tak się poplątało i dużo się działo, bo początek średnio przypadł mi do gustu, zaczęło być zbyt mdło i cukierkowo, a tego nie lubię. Na szczęście szybko sprawy przybrały obrót jakiego czytelnik się nie spodziewa! Nie można się było od tej książki oderwać. Autorka pokazuje jak trudna może być miłość, jak wiele wymaga poświęceń i jak bardzo nasze życie w ciągu chwili może ulec zmianie. Jest zmysłowo, tajemniczo i niebezpiecznie, a więc to idealne połączenie dla fanów romansów mafijnych.

Pętla czasu" #2
Aleksandra Lewenhaupt

Ola jest moją kobietą, moją opoką i moim największym szczęściem.

Prędzej umrę, niż cię stracę. Stałaś się moim życiem. Moją drugą połówką.
---------------------------❤️----------------------

Czyż nie każda kobieta pragnie takich wyznań od mężczyzny. Borys doskonale zdaje sobie sprawę jak ważna się stała dla niego Aleksandra. Jednak kłamstw jest tak wiele, że wspólna przyszłość staje pod ogromnym znakiem zapytania.
Bestia, która czai się w środku chce się zerwać z uwięzi. Nie pomagają skrywane tajemnice a przeszłość kładzie się cieniem na wspólną przyszłości.
Czy Aleksandra wybaczy Borysowi gdy prawda wyjdzie na jaw?
Na te i inne pytania, których jest coraz więcej dostaniecie odpowiedź po zapoznaniu się z częścią 2 " Pętli czasu", która aż kipi od emocji. Dostaniemy tutaj naprawdę piękną historię dwójki ludzi, których życie zostanie wywrócone do góry nogami za sprawą wielu wydarzeń i ich następstw, a także " kogoś" bardzo ważnego jak nie najważniejszego ♥️

Kochani " Pętla czasu" to naprawdę świetnie napisana historia. Po raz pierwszy mam przyjemność czytać powieść pisaną przez Aleksandrę Lewenhaupt i jestem totalnie zauroczona. Dostałam tutaj wszystko co tak naprawdę mnie cieszy podczas poznawania historii zupełnie nowych mi postaci ☺️.
Wielki atut tej powieści to wyjątkowi i charakterni bohaterowie a także prężnie rozwijająca się akcja dzięki której mój zapał do dalszego czytania nie miał końca 😉
Niesamowicie i zmysłowo opisane zbliżenia dodawały pikanterii, a dreszczyk emocji związany z niebezpiecznymi interesami Borysa jeszcze bardziej działały na korzyść tej historii ☺️
Dzięki postaciom drugoplanowym historia nabrała jeszcze więcej dynamiki przeplatającej się z intrygami, niebezpieczeństwem , ale były również i wzniosłe momenty do których przecież zmierzała ta historia ❤️.
Z wielką przyjemnością poznam kolejne historie spod pióra Oli bo czas spędzony z tą lekturą uważam za bardzo przyjemny 😉

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Autorce i wydawnictwu ❤️

Pętla czasu" #2
Aleksandra Lewenhaupt

Ola jest moją kobietą, moją opoką i moim największym szczęściem.

Prędzej umrę, niż cię stracę. Stałaś się moim życiem. Moją drugą połówką.
---------------------------❤️----------------------

- Jak to możliwe, że przy tobie jestem jednocześnie tak silny i tak bezsilny? Wystarczy jedno twoje spojrzenie, jedno słowo, a jestem w stanie zgodzić się na wszystko...

Pętla jest dla mnie bardzo ważna od samego początku.
Ola i Borys są jak moi przyjaciele i bardzo ich polubiłam i niezmiernie wyczekuje dalszych ich losów 😍
Autorka trzyma nas w napięciu od samego początku i to jest wielki plus

Jednym słowem
Moja duma,która jest mi bliska ❤️

Pętla czasu 2

Jest to kontynuacja wcześniejszej części
Bohaterami dalej są Ola i Borys za którymi dało się zatęsknić
Nie jest to typowa historia miłosna a bardziej coś w stylu romansu mafijnego
Książka wypełniona jest szczera miłością ale także szczerymi emocjami gdzie głowa musi wziąć górę nad sercem aby dokonać odpowiedniego wyboru i nie dać się złamać
Aleksandra dowiaduje się ze Borys boryka się z ogromnymi problemami zdrowotnymi
Bez względu na wszystko czuje ze musi z nim teraz być i tak zamierza postąpić
Wie ze jego rodzina będziemy temu przeciwna ale nie da sobą znowu pomiatać
Okazuje mu miłość i czułość a to pomaga mu wrócić do zdrowia
Oczywiście Borys bardzo to docenia ale ma swoje za uszami
Boi się, że gdy jego ukochana dowie się jakie tajemnice przed nią skrywa zdecyduje się na odejście od niego
Dlatego postanawia to ukrywać, przynajmniej na razie
Przez ten czas uczucie między nimi wyjątkowo się umacnia
Nie jest to przelotna miłość czy przelotny romans
Zaczyna się sielanka ale coś się musi zepsuć
Inaczej nie byłoby dobrej historii
Gdy na jaw wychodzą tajemnice chłopaka Aleksandra postanawia od niego odejść
Tak, dzieje się dokładnie to czego się obawiał
Ten jednak tak jak ona na początku nie zamierza odpuścić
Jak myślicie? Co musiało się stać ze pełna dobrych myśli Ola, z dobra inicjatywa postanowiła zostawić miłość swojego życia?
Czy będzie w stanie mu to wybaczyć?

Pętla jest dla mnie bardzo ważna od samego początku.
Autorka trzyma nas w napięciu od samego początku...

❤️RECENZJA PATRONACKA❤️

Tytuł: " Pętla Czasu tom II"
Autorka: Aleksandra Lewenhaupt
Wydawnictwo: WasPos

"Dzisiaj tęsknię za Tobą trochę bardziej niż wczoraj i trochę mniej niż jutro. Nigdy nie przestanę Cie szukać, nawet jeśli miałbym poświęcić na to całe swoje życie"

Po skończeniu pierwszej części nie mogłam się doczekać, aż poznam dalsze losy Oli i Borysa. Autorka zostawiła nas z wielką niewiadomą.
Ola postanawia stawić czoła rodzinie Caren i dowiedzieć się co z Borysem. Dobrze wiemy, że oni nie przepadają za kobietą. Jesteśmy świadkami pogłębiających się uczuć między bohaterami. Chodź mamy tutaj świat mafii to autorka pokazuje nam, że i w tym środowisku może być prawdziwa miłość. Jak zawsze nie może być pięknie i kolorowo. W dzień urodzin Oli pojawia się jej mąż Jacek, który wyjawia kobiecie prawdę o jego układzie z Borysem. Niestety Caren nie tylko to ukrywa przed dziewczyną. Tajemnice wychodzą na jaw i nad parą zachodzą czarne chmury. Dziewczyna po felernych urodzinach nie chce mieć nic wspólnego z mężczyzną. Udaje jej się nawet uciec sprzed jego czujnego oka.

Czy Borysowi uda się odkupić przeszłość?
Czy Ola wybaczy mu tajemnice?

Na początku bardzo bym chciała podziękować Oli za to, że mogłam objąć patronatem dalsze losu Borysa i Oli. Nie ukrywam, że ich historia znalazła w moim sercu miejsce od samego początku. Gorąco polecam książki Oli. Ponieważ chodź są one o mafii to wydawało by się, że musi być w nich przemoc, ból, cierpienie, narkotyki itp. To tu występuje tylko jako poboczny motyw. Książka urzeka czytelnika swoją delikatnością i uczuciami.
Mam nadzieję, że wam też twórczość Oli przypadnie do gustu.

❤️RECENZJA PATRONACKA❤️

Tytuł: " Pętla Czasu tom II"
Autorka: Aleksandra Lewenhaupt
Wydawnictwo: WasPos