Pętla czasu

Okładka książki Pętla czasu Aleksandra Lewenhaupt
Okładka książki Pętla czasu
Aleksandra Lewenhaupt Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
2022-11-25
2022-11-25

Ciekawy i wciągający romans mafijny. Ola i Borys dwa światy, dwa przeciwieństwa. Handel samochodami pod przykrywką, bogactwo i porachunki z kolumbijczykami. Dużo emocji, manipulacji i zdrada najbliższych oraz tajemnica z przeszłości, która odbija się na zachowaniu i postępowaniu niektórych postaci. Książka napisana z perspektywy dwójki głównych bohaterów. Możemy poznać ich rozterki, opinie czy emocje jakie ich dotyczą. Niektóre sceny czy zachowania bohaterów mogą poruszyć czytelnikiem, szczególnie postępowanie mężczyzn. Ola zaś wzbudza wiele sympatii, stara się chodzić z wysoko podniesioną głową i nie daje się stłamsić ani zastraszyć przez innych. Jej cięte riposty są bardzo celne. Polecam

RECENZJA

🖤"PĘTLA  CZASU"🖤

AUTOR: Aleksandra Lewenhaupt

WYDAWNICTWO: WasPos

Książkę przeczytałam dzięki Booktour, który zorganizowała @ksiazkowe_zauroczenie.🩷🩷🩷

"Pragnąłem mieć tylko ją. Może to trochę absurdalne, ale postanowiłem, że i ja ziemię się kiedyś w księcia. Przecież o to właśnie chodziło w Pięknej i Bestii — aby znaleźć tę odpowiednią kobietę i aby ona się zakochała."

"Pętla Czasu" to wciągający mafijny romans,  w którym poznajemy historię Oli i Borysa. Niesamowicie się wkręciłam i przepadłam już od pierwszej strony. Podobała mi się delikatna odsłona tej książki i to, że mafia jest tylko tłem dla rodzącego się uczucia.
Autorka stworzyła ciekawą fabułę, która rozwija, się stopniowo nabierając tempa i dając nam dosyć zawiłą historię, która nie raz nas zaskoczy.
Historia została dopracowana i przemyślana przez autorkę.
Styl autorki lekki i przyjemny w odbiorze.

Co tu znajdziemy:
-Tajemnice z przeszłości
-porachunki mafijne
-intrygi
-emocje
-Rodzące się uczucia.
-Cięty język głównej bohaterki.
-porwanie - (Sprzedanie)
-ciekawe postacie.

Książka napisana jest z perspektywy głównych bohaterów Oli i Borysa. Dzięki temu możemy poznać ich dokładniej, zobaczyć ich emocje, uczucia. Oboje skrywają głęboko wspomnienia z przeszłości, które naznaczyły ich. I właśnie  brakowało, jakiś większych strzępek na ten temat.

Bohaterowie świetnie wykreowani, różnorodni, całkowite przeciwieństwa.
Ola to postać, którą polubiłam już od samego początku, ma swoje zdanie, cięty i niewyparzony język, jest niepokorna, zawsze stawia na swoim.
Borys przystojny, pewny siebie, władczy, zimny mężczyzna, który ma żelazne zasady i  nie uznaje kompromisów, przyszły Capo rodziny mafijnej. Dla Oli odkrywa całkiem inną odsłonę swojej osobowości, którą stracił lata temu.

Jacka tej postaci nie polubiłam już od samego początku, miałam co do niego mieszane odczucia i czym dalej, utwierdzałam, się co do tego tylko pieniądze się dla niego liczyły, nic poza tym.

"Powoli czułam, że moje ciało zaczyna się buntować i rozgrywa się wojna między sercem a rozumem. Wczoraj wygrał rozum, ale na jak długo?"

Ola rozpoczyna nowy rozdział w swoim życiu, wychodzi za mąż za Jacka. Jednak z pozoru ich szczęśliwe życie, nie jest, takie, jak się wydaje. Jacek po podjęciu nowej pracy, bardzo się zmienia.  Niby chce zapewnić żonie wszystko, to co najlepsze, co z tego jak ona zeszła na inny plan i liczą się inne priorytety.
Hazard i rosnący dług sprawia, że Jack podejmuje decyzję, która zmieni życie o Oli.
Wplątuje  ją w coś większego i  kobieta nie będzie miała nad  tym kontroli i zostanie z tym wszystkim sama.
Ola trafia pod opiekę Borysa Carena, który wszystko zaplanował, aby zdobyć tę kobietę.
Borys  Caren jest bezwzględnym likwidatorem, a jego lista ofiar nie ma końca. Jedno wydarzenie z przeszłości powoduje, że staje się człowiekiem, w którym umarły wszystkie uczucia, zagrzebał, je daleko nie wypuszczając na powierzchnię. Nie wiedział co to radość, szczęście i miłość, a dokładnie wiedział co to lęk, strach, gniew i całkowite zagubienie.
Jednak piękna blondynka sprawia, że kamień na jego sercu zaczyna się powoli kruszyć.
Wszystko zrobi, aby Ola była jego, stała się jego obsesją.

-Czy Ola odnajdzie się w sytuacji, w której się znalazła?
-Czy jej małżeństwo przetrwa?
-Kim stanie się Borys dla kobiety?
-Czy mężczyzna wszystko zrobi, aby Ola była jego?
-Co wygra serce czy rozum?
-Do czego przyczyni się Jack?
-Czy ta dwójka będzie dla siebie lekarstwem?

"Gdyby zaufanie budowało się tak szybko jak domek z kart, to każda napotkana przeze mnie osoba dostawałaby je w stu procentach. "

Polecam.

RECENZJA

🖤"PĘTLA  CZASU"🖤

AUTOR: Aleksandra Lewenhaupt

WYDAWNICTWO: WasPos

Bardzo wciągająca historia Oli i Borysa. Czytając książkę nie można tak po prostu przerwać. Każda kolejna kartka nie pozwala oderwać się od głównych bohaterów. Całe szczęście, że jest już druga część!
Polecam z całego serca 🥰😍

Polecam z całego serca 🥰😍

Zaczynając czytać książkę macie czasami tak, że od początku pewna osoba wam podpada i już wiecie że to kawał gnojka będzie. Taki jest Jacek mąż Aleksandry matrymonialista, za kasę wszystko zrobi i się nawet nie zastanowi, czy to nie jest podejrzane. Ale to nie o nim będę pisać tylko o relacji Oli i Borysa. Który dostaje ją w prezencie od swojego wuja Nathana który w ten sposób próbuje odkupić swoje winy u bratanka. Borys na początku jest sceptycznie nastawiony do takiego prezentu, ale to się zmienia gdy widzi ją po raz pierwszy na zdjęciu, i postanawia że ona będzie jego. Że jej chce, chociaż nie rozumie co go tak ciągnie do niej. Jest tylko mały problem Ola jest mężatką i jak tu pozbyć się jej męża a zbliżyć do niej, żeby sama chciała z nim zostać. Ola pomimo tego, że wygląda delikatnie, jest inteligentna widzi i domyśla się więcej niż jej mąż, potrafi się odgryźć i powiedzieć co myśli. Chociaż Jacek stara się w niej tą pewność siebie stłumić i hamować. Ale co się wydarzy między Olą a Borysem? Ulegnie mu, a może nadal będzie się opierać? Czy będzie mogła mu zaufać? Skoro on skrywa tyle tajemnic przed nią. Borys i Ola są jak dwa żywioły jak ogień i woda, momentami jest gorąco i namiętnie 🔥
A tego wszystkiego dowiecie się czytając książkę 😉
Mam swoje podejrzenia co do niektórych osób i jestem bardzo ciekawa czy się potwierdzą 😏
Powiem wam, że nie mogę się doczekać kontynuacji i już przebieram rączkami, żeby ją dorwać w swoje pazurki 😈
Kochani a wy czytaliście a może macie w planach przeczytać tą historię?

⏳RECENZJA ⏳
Tytuł :" Pętla czasu" tom 1
Autor :@book_loving_bunny @Aleksandra Lewenhaupt
Wydawnictwo :@waspos

Dziś przychodzę do Was z debitancką książką autorki Aleksandry Lewenhaupt "Pętla czasu".

Ola i Jacek poznają się na studiach- zostają parą, postanawiają się pobrać i razem iść przez życie . Mężczyzna dostaje pracę w salonie samochodowym u Natana. Wszystko idzie ku lepszemu, jednak do czasu,ponieważ Ola zdaje sobie sprawę, że tak naprawdę nie znała swojego męża. To z nim chciała wieść spokojne, szczęśliwe życie i dzielić z nim radości i smutki. Mężczyzna wpada w wir pracy, pieniądze przysłaniają ich szczęście i to Ola dostaje rykoszytem. Coraz częściej się kłócą i przestają sobie ufać. Słabością Jacka jest hazard-jak wiadomo ciężko się wydostać, gdy wciąga jak bagno. Coraz głębiej i głębiej. Jacek popadając w długi nie zdawał sobie sprawy, że pociągnie za tym swoją żonę. Ola wychowywała się w domu dziecka - gdzie była traktowana jak nic nieznacząca rzecz i poniżana.
Borys to mężczyzna bardzo przystojny jednak władczy, ma swoje zasady oraz nie znosi sprzeciwu. Po stracie rodziców trafił do Dawida Carena i staje się jego przyszywanym synem. Jego wuj Natana oferuje mu jako nagrodę Aleksandrę Marczak. Gdy Jacek wyjeżdża, aby spłacić dług u Natana to Borys zajmie miejsce i boku kobiety. Będzie ja chronił i opiekował nią. Ola jest przerażona. Jednak trwa przy niej przyjaciel Rafał- na którym zawsze może polegać. Mieszkając u Borysa odsuwa się od męża, z którym po wyjeździe nie ma żadnego kontaktu. Ola jest zmieszana, nie wie co przyniesie jej jutro. Serce mówi jedno, a rozum podpowiada, aby trzymała się zdała od mężczyzny.
⏳ Czy Ola posłucha głosu serca czy rozumu?
⏳ Czy wpadną w sidła miłości?
⏳ Jak potoczą się losu Marczaków?

"Pętla czasu" to świetny mafijny romans. Jak na debiut autorski całkiem udany! Książka wciąga od pierwszych stron i trzyma w napięciu. Bohaterowi wykreowani świetnie. Styl autorki lekki i przyjemny, kartki uciekały w mgnieniu oka. Ciągła akcja w powieści nie daje nam chwili wytchnienia. Znajdziemy również wiele tajemnic i gangsterskich porachunków. Znajdziemy wiele tajemnic oraz gangsterskich porachunków. Aleksandrę polubiłam od razu i trzymałam za nią kciuki, aby podejmowała słuszne decyzję korzystne dla niej. Jacek natomiast nie był to mój faworyt. Mówią, że pieniądze nie zmieniają człowieka, jednak tu mamy czarno na białym, że to stwierdzenie jest złudne. Książkę serdecznie polecam. Spędziłam z nią bardzo miłe chwile. Za egzemplarz do recenzji dziękuję autorce @book_loving_bunny

⏳RECENZJA ⏳
Tytuł :" Pętla czasu" tom 1
Autor :@book_loving_bunny @Aleksandra Lewenhaupt
Wydawnictwo :@waspos

🩷🩷 RECENZJA 🩷🩷

Aleksandra Lewenhaupt "Pętla czasu"

Ola wychodzi za mąż za Jacka miłość swojego życia. Szczęśliwa i zakochana patrzy w przyszłość z ogromnym optymizmem. Jednak nowa praca męża, budowa wymarzonego domu i życie w dostatku nie dają jej pełni szczęścia. Kobieta widzi zmianę w jego zachowaniu przez co ta dwójka oddala się od siebie niespodziewającą się że to dopiero początek ich problemów. Hazard i rosnący dług Jacka wprowadza do ich życia tajemniczego i mrocznego Borysa co wywoła lawinę wydarzeń które zmienią życie ich wszystkich. Czy Ola zaakceptuje swój los? Czy będzie w stanie wybaczyć? Czy Jacek naprawi swe błędy? Czy Borys zdobędzie to czego tak bardzo pragnie?

"Pętla czasu" to debiut autorki i moim skromnym zdaniem bardzo udany. Choć ten romans mafijny w porównaniu z innymi które dotychczas czytałam wydaje się być delikatniejszy i mniej niebezpieczny to przyznam szczerze że wcale mi to w czytaniu nie przeszkadzało a wręcz sprawiło ogromną przyjemność. Fabuła dopracowana, przemyślana i zawierająca odpowiednie tempo przez co akcja rozwija się stopniowo budując odpowiednie napięcie. Znajdziemy tu intrygi, tajemnice, gangstersie porachunki oraz pożądanie, rodzące się uczucia i wybory które mogą wszystko zmienić. Ola to bohaterka która skradła mi serce, jej niewyparzony i cięty język bardzo mi imponował, podobało mi się to iż mimo sytuacji w jakiej się znalazła nie uległa Borysowi. On natomiast od samego początku wydawał mi się mężczyzną o dwóch twarzach z jednej strony twardy i bezduszny a z drugiej delikatny, opiekuńczy i czuły jednym słowem ideał kobiety. Jacka natomiast nie lubiłam już od samego początku no tak już mam z postaciami negatywnymi i choć wiem że są nieodłącznym elementem fabuły to w swych opiniach wolę ich pomijać. Ogromnym zakończeniem było dla mnie zakończenie, no takiego obrotu spraw się nie spodziewałam ale to tylko utwierdziło mnie w przekonaniu że koniecznie muszę przeczytać drugą część i wyczekuję jej niecierpliwie.
A wam polecam pierwszą część.

🩷🩷 RECENZJA 🩷🩷

Aleksandra Lewenhaupt "Pętla czasu"

Ola właśnie wzięła ślub z Jackiem. Na pierwszy rzut okaz wszystko jest prawidłowe. Jacek nawet podejmuje się dobrze płatnej pracy w salonie samochodowym rodziny Carenów. Niestety jest on również uzależniony od hazardu. To natomiast sprawia, że wpada w tarapaty.
Borys Caren jest zafascynowany pięknem żony jednego z pracowników zakładu. Niestety posiada mroczne oblicze - jest zabójcą. Kiedy więc w skutek spiksu pozbywa się męża kobiety, on sam staje się jej tymczasowym opiekunem.
Różni niczym woda i ogień. Demony z przeszłości wypełzają niczym oślizgłe węże.
Co się wydarzy? Co się stało z Jackiem? Jaki przy bliższym poznaniu okaże się być Borys? Czy Ola pójdzie za głosem serca?

Handel autami będący przykrywką dla brudnego interesu jest dość częstym pojawiającym się wątkiem w powieściach mafijnych. W takich książkach wymagana jest wręcz charyzma głównego złego bohatera.
Borys był silną osobowością. Pewny siebie i arogancki. Miał w sobie coś takiego, co intrygowało ale niestety na dłuższą metę nie wniósł niczego silnego. Zabrakło powera dla tej postaci. Wyrazistości.
Ola wydawała mi się być rozsądną trzeźwo myślącą kobietą. A jednak widząc co się działo, będąc tego w pełni świadomą, nadal kurczowo trzymała się męża. Ja rozumiem, że ludzie się docierają i popełniają błędy. Ale na litość boską, jak mogli wziąć ślub, skoro na pierwszy rzut oka widać, że do siebie nie pasują. Najgorsze jest to, że bohaterka to wiedziała i mimo wszystko tkwiła w czymś takim. Zabrakło mi zdecydowanie na wstępie informacji odnośnie jej przeszłości. Takiego wyprowadzenia do fabuły.
Jacek. To postać, która niejednokrotnie podnosiła mi ciśnienie i miałam ochotę czymś go normalnie trzasnąć po głowie. Nie byłam, nie jestem i nie będę w stanie go zrozumieć a tym bardziej polubić. Ale i taki bohater potrzebny w fabule. Nie może być za słodko. Jednak i w tym przypadku zabrakło mi większej dozy niepewności, czy mroku.
Uważam, że książka jest za delikatna. Bez pożądanej mocy. Bez powera, który powodowałby, że moja ciekawość rosłaby w miarę przekręcania kolejnych kartek. Zbyt kulturalna, grzeczna i uprzejma była ta historia. Strasznie się wynudziłam. Szczerze? Doczytałam do końca tylko dlatego, że czytałam ją w ramach współpracy reklamowej z wydawnictwa. Szukałam plusów. Wątków, opisów, emocji, które dałyby szansę tej historii. Niestety nie znalazłam. Poprawna, ale dla mnie bez wyrazu.
Niestety nie mogę jej polecić ale zawsze zachęcam do wyrobienia sobie własnego zdania. Być może wam spodoba się bardziej niż mi i spędzicie z nią przyjemne chwile.

Współpraca reklamowa: Waspos

#recenzja

2000

Patrząc na wysokie oceny i same dobre opinie , dużo osób zachwyca ta książka.
Ja niestety mam całkiem odmienne zdanie. Wg mnie może jest ciekawa dla kogoś kto zaczyna dopiero czytać romanse mafijne.
Czytając tę książkę miałam wrażenie że to wszystko już gdzieś czytałam ,że te wątki już znam więc niczym mnie ta książka nie zaskoczyła wręcz irytowała
Początek całkiem znośny, potem już tylko starałam się jak najszybciej dobrnąć do końca.
W tej powieści nie ma żadnej akcji, nie ma emocji ani napięcia, nie ma chemii między bohaterami, za to są drętwe dialogi i bohaterowie których nie polubiłam.
Ola to młoda mężatka, której wydaje się, że kocha męża, chociaz on na to nie zasługuje, bo więcej czasu spędza w pracy niż z nią.
Gdy wbrew swojej woli dostaje się pod opiekę Borysa zachowuje się w sposób bardzo dziecinny, niezrównoważony, wszystkich obraża, na wszystkich wrzeszczy i pije jak smok.
Postać Borysa też niezbyt przypadła mi do gustu, niby groźny gangster a nie potrafi poradzić sobie z rozwydrzoną kobietą tylko ulega jej na każdym kroku, bo czuje , że się zakochał już po obejrzeniu jej zdjęcia.
W tej powieści absurd goni za absurdem i to mnie strasznie irytowało. Ja wiem, że to debiut, a ja bardzo lubię debiuty, bo zawsze mam nadzieję, że odkryję nową autorkę, po książki której będę czekała z niecierpliwością. Niestety bardzo się tym razem rozczarowałam zarówno stylem pisania jak i samą fabułą i chyba nie przeczytam drugiej części, chociaż ta zakończyła się dość ciekawie i to jedyny plus tej powieści.

Patrząc na wysokie oceny i same dobre opinie , dużo osób zachwyca ta książka.
Początek całkiem znośny,...

Tym razem mam dla Was recenzję debiutu Aleksandry Lewenhaupt "Pętla czasu, który miałam okazję przeczytać dzięki wydawnictwu WasPos. Już teraz zdradzę Wam, że historia bohaterów pochłonęła mnie do końca już od samego początku.
Czytelnik na wstępie poznaje dwójkę bohaterów, Olę i Jacka, którzy poznają się na studiach i są parą. Postanawiają się pobrać i rozpocząć wspólne życie. Jednak, gdy Jacek dostaje nową pracę w salonie samochodowym wszystko się zmienia i jak się okazuje, Ola jednak nie zna zbyt dobrze swojego męża. Praca sprawia, że Jacek goni za pieniędzmi, oddalając się od swojej ukochanej. Dodatkowo okłamuje ją, powoduje kłótnie, co sprawia, że para już sobie nie ufa. Wszystko przez to, że nowe zajęcie mężczyzny to hazard, drogie samochody, świat mafii. Jak można się domyślić, Jacek w pogoni za ukochanymi pieniędzmi wpakował się w niezłe kłopoty, z których nie będzie umiał się wyplątać, a całą frustrację wyładuje na żonie. Dodatkowo w to wszystko wciągnął także niczego nieświadomą Olę.
Kobieta nie miała przyjemnego dzieciństwa. Po stracie rodziców wychowywała się w domu dziecka, gdzie cały czas ją poniżano. Bohaterka długo pracowała nad poczuciem własnej wartości, dlatego bolały ją każde słowa poniżenia, gdyż przywoływały one złe wspomnienia. Ola n początku była szanowana i kochana przez swojego męża, jednak to jego praca zmieniła jego stosunek i charakter do ukochanej.
Gdy Jacek przez hazard popada w straszne długi, Borys Caren wysyła go w podróż, a sam natomiast bierze pod opiekę żonę mężczyzny. Jak się domyślacie Ola spodobała mu się od pierwszego wejrzenia. Jednak na początku kobieta nie czuje się zbyt bezpiecznie w domu nieznajomego, władczego mężczyzny. Przerażona zaistniałą sytuacją, nie wie co się dzieje, chce uciekać. Na szczęście zawsze może zwrócić się o pomoc do swojego przyjaciela Rafała, na którego zawsze może liczyć.
A kto to ten Borys Caren? To przystojny, pociągający mężczyzna, nie znający sprzeciwu, który zawsze dostaje to czego chce. A na ten moment chce on właśnie pięknej, inteligentnej, zadziornej Aleksandry marczak, żony Jacka. Dla niej zmienia całe swoje postępowanie. Postanawia on czekać i robić wszystko po dobroci, cierpliwie. Nie chce w jej przypadku używać siły. Przez upór dziewczyny i cięty język, pragnie jej jeszcze bardziej.
Jak możecie się domyślać rozum mówi Oli, by trzymała się od Borysa jak najdalej, ale serce mówi co innego. Podczas pobytu u mężczyzny, kobieta przez brak kontaktu, oddala się od męża. Dodatkowo na niekorzyść Pana Marczaka wpływa ostatnie traktowanie żony, gdy Borys traktował ją z wielkim szacunkiem. Czy jednak dla nowego mężczyzny kobieta zaprzepaści swoje małżeństwo? Posłucha serca czy rozumu? Czy Borys jest naprawdę taki zły jak mówią, czy to tylko otoczka, a Ola rozbudzi jego skamieniałe serce? Odpowiedź znajdziecie po przeczytaniu książki.
Całą pozycje czytało mi się bardzo przyjemnie i lekko. Fabuła wciąga czytelnika już od pierwszych stron. Nie jest ona przewidywalna, dzięki czemu do samego końca nie wiemy co się stanie i jak potoczy się los bohaterów. Dialogi z ciętym językiem i akcje Oli wprawiają czytelnika w dobry humor. Niestety nie znajdziemy tutaj zbyt wielu scen erotycznych. Autorka bardziej skupiła się na napięciu między Borysem i Olą, niż nad fizycznym zaspokojeniem uczucia. Jednak przyznaję, że jest to naprawdę dobra książka i z niecierpliwością czekam na jej kontynuację.

Książka to debiut i uważam go za bardzo udany. Chociaż muszę przyznać, że początkowo nie zapowiadała się aż tak fajnie. To właśnie takie zaskakujące książki lubię.

Aleksandra to młoda kobieta, która właśnie wychodzi za mąż. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie sam fakt jak to wszystko wyglądało. Ola swojego męża poznała na studiach, najpierw zamierzali razem, a potem zdecydowali się na ślub. Ola ma za sobą trudne dzieciństwo. Wychowana w domu dziecka marzyła o dużej rodzinie. Jej marzenia o ślubie także zostały w sferze marzeń. Jacek jej mąż uznał, że wystarczy im szybko ślub w urzędzie a wesele jest zbędne. Nawet nie mogła świętować ze znajomymi. Kiedy Jacek dostaje pracę w saloonie samochodowym ich życie zmienia się na lepsze. Ola czuje, że coś jest nie tak. Szybko przekonuje się, że swojego męża nie znał w ogóle.

Borys to człowiek, który nie uznaje kompromisu. Wychował się w rodzinie, gdzie rządzą inne zasady. Jego dzieciństwo jest niejasne, wiemy tylko tyle, że po śmierci rodziców wraz z siostrą Alicją został przybranym synem Dawida. Borys jako przyszły capo spełnia swoje zadanie idealnie. Do czasu, gdy jego wuj pociąga za sznurki i zaoferuje mu Olę nijako nagrodę. Tylko że wszystko idzie nie tak jak sobie zaplanował. Ola poruszyła w nim struny, których nie miał pojęcia. Czy zdobędzie Ole? Czy mąż Oli pokrzyżuje mu plany? Kim są wrogowie jego rodziny?

Fabuła świetnie przemyślana. Początkowo wątki są spokojne, poznajemy Ole, jej męża i Borysa. Relacja Oli o Borysa jest skomplikowana. Ona nie potrafi pogodzić się z decyzją jej męża i tym jakie konsekwencje niosą ze sobą jego czyny. Nie potrafi zrozumieć, czemu nie może czekać na męża w domu a musi zamieszkać u Borysa. Zachowanie mężczyzny także ja drażni. Z jednej strony budzi w niej dziwne uczucia, z drugiej irytuje. Ola zaczyna być rozdarta między lojalnością wobec męża a uczuciem, jakie wzbudza w niej Borys. Mężczyzna nie potrafi zdefiniować tego, kim dla niego jest Ola. Z jednej strony twierdzi, że to tymczasem z drugiej traktuje ja wyjątkowo. W dodatku walczy z przybranym ojcem, który jest przeciwko wszystkiemu, co wiąże się z Olą.

W książce mamy szereg emocji, ale jeśli spodziewacie się typowego romansu lub scenek erotycznych to niestety będziecie zawiedzeni. Jak dla mnie to duży plus tej historii właśnie, że scenek erotycznych nie ma lub są takie, które nie rozbudzą waszej wyobraźni. Postacie są świetne. Polubiłam Rafała, Maxa nawet Eryka. Postać Alicji to dodatkowe ubarwienie całości. Nie mogłam za to strawić Jacka, który zachowywał się jak gówniarz, wykorzystując Olę. Borys to ciekawa postać, która ma w sobie to coś, co sprawia, że go lubimy. Ola za to trochę mnie irytowała. Zachowywała się nieracjonalnie w niektórych sytuacjach, choć nie można zaprzeczyć, że miała swoje powody.

W książce znajdziemy dużo scenek, które są intrygujące, wątki są stopniowane, nie do końca nam wszystko autorka wyjaśnia, owiewając tajemnicą. Niektóre są dość tajemnicze jak np. scenka, gdy ojciec Borysa dostrzega wisiorek Oli i następuje dziwne napięcie i zwrot akcji. Zakończenie zaskakujące, ciekawe i niebanalne i to, czego czytelnicy nie lubią. Niedokończone. Jeśli tak się ma zakończyć ta historia to jestem zła . Jeśli to początek i będzie kontynuacja to już nie mogę się doczekać. Autorce gratuluje wspaniałego debiutu. Polecam

• Mafia
  • Obyczajowe/romans
  • Nieskończone
  • Seria - czekam
  • Mój patronat.
  • Zastanawiam się
  • Ebo

Dodaj cytat z książki Pętla czasu