Golden Sin. Żadnych granic

Okładka książki Golden Sin. Żadnych granic Zofia Chrobak, Alicja Górska
Okładka książki Golden Sin. Żadnych granic
Zofia ChrobakAlicja Górska Wydawnictwo: Dlaczemu Cykl: Golden Sin (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Golden Sin (tom 1)
Dlaczemu
2023-01-13
2023-01-13
Golden Sin Żadnych granic Harry Blythe Christian Travis Wattpad

Okładka książki Golden Sin. Zmiana reguł Zofia Chrobak, Alicja Górska
Golden Sin. Zm... Zofia Chrobak, Alic...

#współpracareklamowa

"Golden sin. Żadnych granic" Zofia Chrobak, Alicja Górska"
Wydawnictwo: Dlaczemu
Premiera: o7.o2.2o23

Lena wraz z Cassandrą wybrały się na imprezę. Pech chciał, że Lena brała udział w pewnym zdarzeniu. Przyczynił się do tego Harry, na którego zapatrzyła się kobieta. Mężczyzna również zwrócił na nią uwagę.
Na tym samym przyjęciu Cassandra wpada na przystojnego Christiana. Cała czwórka nie zdaje sobie sprawy, że ta impreza odmieni nich życie. Ale czy na lepsze?

"Golden sin. Żadnych granic" zaintrygowała mnie swoją okładką. Lampki szampana nie zdradzały zbyt wiele z fabuły. No może oprócz tego, że sugeruje zawrót głowy. Jako fanka romansów mafijnych musiałam sięgnąć po tę książkę.
Gdy zaczęłam ją czytać miałam mieszane uczucia. Nie wciągnęła mnie ona w swoją historię. Ale z każdym kolejnym rozdziałem, gdy akcja nabierała tempa zaczęłam czytać ją z coraz to większym zainteresowaniem, by w ostateczności nie móc się od niej oderwać.

Autorki w ciekawy sposób wykreowały bohaterów tej powieści. Podobała mi się relacja Leny i Cassandry. Były przyjaciółkami. Chodź nie były spokrewnione to traktowały się jak siostry. Dogadywały się nie tylko prywatnie, ich współpraca zawodowa również była owocna.

Harry i Christian również tworzyli zgrany męski duet. Razem pracowali i wspierali się gdy robiło się niebezpiecznie. Byli niebezpieczni ale walczyli o to na czym im zależy.

Fabuła tej książki okazała się porywająca.
Czuć było w niej pożądanie i namiętność, znajdziemy w niej również przemoc i niebezpieczeństwo. Podczas czytanie "Golden sin. Żadnych granic" towarzyszy dużo emocji. Czyta się ją przyjemnie i szybko. Polecam wam po nią sięgnąć. Gratuluję autorką napisania tak interesującej książki. A za egzemplarz do recenzji dziękuję wydawnictwu.

#współpracareklamowa

"Golden sin. Żadnych granic" Zofia Chrobak, Alicja Górska"
Wydawnictwo: Dlaczemu
Premiera: o7.o2.2o23

Na tym samym przyjęciu Cassandra wpada...

Ależ ciekawie i przyjemnie czytało mi się tę książkę. Dobry romans jest zawsze u mnie mile widziany, a w tej książce mamy miłość razy dwa. Dwie pary, które serwują nam niezłe emocje. Jedna niczym ogień, druga spokojna jak woda. Nie jesteśmy w stanie tutaj nudzić się ani chwili, a do tego dochodzą oczywiście uwielbiane przeze mnie tajemnice. Mało tego wraz z nimi możemy przeżyć na nowo swoją pierwszą miłość albo tę namiętną, gorącą, spontaniczną i na krawędzi, albo tę spokojną, która wyłapuje pierwsze spojrzenia, delikatne pocałunki, przytulaski i tym podobne sprawy. Jednak ta książka to nie tylko sielanka. Wątek mafijny także tutaj występuje. Kobiety nie do końca wiedziały, na co się piszą.

Bardzo podobało mi się to, że książka pisana jest z perspektywy każdego z bohaterów, gdyż każdy z nich miał inny temperament, co dodawało uroku fabule. Autorki solidnie wykreowały postacie. Widać było z każdą stroną, że książka stworzona jest przez młode kobiety, gdyż czuć powiew świeżości. Myślę, że autorki nawet trochę utożsamiały się z bohaterami, a to dobrze, bo wtedy jest jeszcze bardziej realnie i ciekawie.
Harry i Christian to urokliwi i mroczni mężczyźni. Dodawali tutaj szczypty pikanterii i budowali napięcie. Naprawdę świetnie czytało mi się tę pozycję, choć na początku byłam do niej sceptycznie nastawiona. W sumie nawet nie wiem czemu, ale czekała na swoją kolej długo. Teraz myślę, że trochę za długo.

Polecam, bo to naprawdę kawał dobrej lektury.

Mały sekret może nie zaszkodzić, jeśli przez niego nikt nie zostaje skrzywdzony.

Wylany szampan, rozwalone szkoło i ogrom emocji na twarzy kobiety, którą zauważył Harry. Jeden nieszczęśliwy wypadek, przez który Lana krążyła komuś w głowie.

Harry nie otwierał się ot tak na nowe związki, jak Christian, byli jak ogień i woda, ale trzeba przyznać, że duet z nich był wyśmienity. Dwaj mężczyźni, długa znajomość, która zaowocowała wieloletnią przyjaźnią. W biznesie legalnym, jak i tym mniej. Idealnie się dogadywali, nawet w tych trudnych decyzjach, choć różnica wieku mogła nie jedną osobę zadziwić, to Christian swoją charyzmą, dobrym honorem i oczywiście idealnie wysportowanym ciałem nie wyróżniał się mocno na tle Harrego.
Biznesy te mniej legalne, ciągną za sobą niebezpieczeństwo, któremu trzeba stawić czoła i nie jest to prosta sprawa a w szczególności, gdy na horyzoncie pojawiaja się, więcej osób do ochronienia.

Christian miał poznać swoją przyszła synowa, ale przy pierwszym spotkani zdali sobie sprawę, że nie jest to pierwsze.
Cassandra Edwards piękna blondynka na, której widok niejeden mężczyzna się obróci, a nawet fantazjował o niej. Przyjaciółka Lany, z którą mieszkała, a nawet pracowała.

Lana utalentowana fotografka, która miała oko do robienia ciekawych zdjęć. Artystka pubikoujac swoją wystawę nie miała pojęcia, że właśnie na niej będzie miała okazję znów zobaczyć tajemniczego mężczyznę, którego widziała na przyjęciu gdzie na stopił ten feralny mały wypadek.

Tajemniczy mężczyźni i piękne kobiety to książka, która opowiada nie jedna, a tak naprawdę dwie historie. Czytając tak naprawdę, nie mogłam ani przez chwilę przewidzieć co się wydarzy i nie miałam pojęcia, że tak potoczą się losy bohaterów. Książka tak ciekawą co postacie w niej opisane. Autorka od powstania interesujących postaci, po ciekawe sceny akcji zrobiła świetną robotę i bardzo się cieszę, że mogła zapoznać się z tą pozycją.

Czy zajmowali się Harry i Christian?
Jak potoczy się kariera Lany w świecie fotografii?
Czy związek Cassandry i jej chłopaka będzie miał szczęśliwe zakończenie ?

Tego dowiecie się, czytając książkę.

💕

Jedno spotkanie i Lana zapada w pamięć niebezpiecznemu mężczyźnie. Mimo że kobieta dopiero zakończyła swój związek, tajemniczy Harry nie daje jej wytchnienia. Cassandra poznaje Christiana i nie może już przestać o nim myśleć, mimo że z pewnych względów nie powinna tego robić.

Lana i Cassandra prowadzą normalne życie, Cassandra pracuje jako modelka, a Lana jest fotografem. Obie się przyjaźnią, mieszkają razem i obie nie spodziewały się, jak dwóch mężczyzn może namieszać w ich życiu. Kiedy Cassandra i Lana poznają swoje drugie połówki, nic nie wskazuje, że panowie mają swoje mroczne sekrety. Ich relacje rozwijają się bardzo szybko, a to sprawa, że obie kobiety stają się ich słabymi punktami, które wróg może wykorzystać przeciwko nim.

Obie bohaterki i ich partnerzy biorą czyny udział w historii. Narracja podzielona jest między bohaterów i łatwo można zaobserwować zmiany w ich relacji.
W książce wiele będzie miłosnych uniesień, a chemia między bohaterami jest bardzo wyczuwalna. Z początku historia zapowiada się na niewinny romans, ale kiedy tajemnice panów wychodzą na jaw, zaczyna się robić niebezpiecznie. Zakończenie pozostaje otwarte, ale i uwieńczone zostanie niespodziewanym zwrotem akcji. Dalsze losy bohaterów stają pod znakiem zapytania, chociaż można się domyślić, że niebezpieczna gra dopiero się zaczęła.

Książka jest do przeczytania dosłownie w jeden wieczór. Opisy są konkretne, sporo jest dialogów, bohaterowie starają się prowadzić normalne życie, ale tajemnice mogą mocno namieszać, a do tego dojdą rodzinne sekrety. Z jednej strony książka jest romantyczna z erotycznymi scenami a z drugiej strony czuć niebezpieczeństwo, jakie zagraża bohaterom. Dziewczyny pochodzą z zupełnie innego świata niż ich partnerzy, ale mimo wszystko autorki sprawiły, że oba te światy się ze sobą zderzyły i wyszła z tego bardzo ciekawa, czasami i zabawna historia. Mafia jest, ale przez długi czas jakby w tle, przez co możemy się skupić na rozwijającej się znajomości bohaterów, która mocno tu dominuje.

Debiut i duet w jednym? Czy to może się udać?
Oczywiście, że może i się udało!

Lana i Cassandra to przyjaciółki i współlokatorki, które lubią ze sobą współpracować. Lana, na co dzień zajmuje się fotografią, natomiast Cassandra jest modelką.
Wszystko zaczyna się od przyjęcia, na którym przez przypadek jedna z kobiet rozwala ułożoną z szampanów piramidę….
Kiedy już emocje opadają po nieszczęsnej imprezie, przyjaciółki wyczekują z niecierpliwością wernisażu Lany, na którym będą zaprezentowane zdjęcia Cassandy w roli głównej.
Na tej imprezie pojawia się dwoje mężczyzn, przystojnych, tajemniczych i niebezpiecznych.
Szybko okazuje się jednak, że wpadli sobie w oko…

Uwielbiam takie historie!
Namiętny romans z tajemnicami.
Wydarzenia dzieją się w życiu dwóch przyjaciółek i dwóch przyjaciół, opisywana oczami czterech osób.
W jednej parze akcja jest dynamiczna, od początku zmysłowa i erotyczna a zarazem niebezpieczna. Druga para, to typowe slow. Wszystko powoli, spokojnie i delikatnie. Pierwsze spojrzenia, muśnięcia dłoni i pierwszy pocałunek odbierający dech w piersiach. W sumie to można by zrobić z tego dwie książki;].
Książka trzyma w napięciu od pierwszych stron i nie odpuszcza przy ostatniej stronie. To nie koniec tej historii, wydaje się, że to dopiero początek.
Książka zdecydowanie dla osób pełnoletnich.

Bardzo żałuję tego, że ta książka tak długo leżała na stosie hańby i czekała… A teraz to ja czekam i mam nadzieję, że się doczekam na kontynuacji tej historii czwórki bliskich sobie osób.
Szczerze i z przyjemnością polecam książkę <3

Dziękuję wydawnictwu Dlaczemu za egzemplarz do recenzji.

Debiut i duet w jednym? Czy to może się udać?
Oczywiście, że może i się udało!

Kiedy już emocje...

„Czułam, jak dreszcze strachu przechodzą przez moje ciało. Nie podobała mi się ta sytuacja. Była jak wyjęta z głupiego dramatu. Dlaczego doszło do takiego obrotu spraw? Dlaczego niczego wcześniej nie zauważyłam?”

Lana i Cassandra to dwie żywiołowe przyjaciółki, które korzystają z życia. Cass realizuje się jako modelka, z kolei Lana pracuje po drugiej stronie obiektywu. Razem tworzą zgrany duet. Na pewnej imprezie przypadkiem poznają dwójkę przystojnych mężczyzn, którym zapadają w pamięć.

Harry i Christian to niecodzienna para przyjaciół łączy ich praca, jak i życie prywatne. Prawdziwa męska przyjaźń. Zawodowa kariera jest niestety bardzo niebezpieczna.

Spotkanie tej czwórki przyniesie nieoczekiwane rezultaty. Jakie?

Debiut dwóch autorek, które połączyła pasja do czytania i pisania. Historia spod pióra debiutantek wypadła naprawdę dobrze. Od pierwszego zdania wciągnięta zostałam w całą akcję. Z zaciekawieniem przewracałam kolejne strony książki. I ciekawa byłam, w jaki sposób to się wszystko potoczy.

Przez fabułę przechodzimy z myślami i odczuciami wszystkich bohaterów. Każdy nich ma rozdziały ze swojej perspektywy. Podobał mi się taki zabieg, gdyż miałam wgląd do ich głów.

Podczas lektury powieści czułam się, jakbym czytała dwie osobne historie, jednakże łączące się w jedną spójną całość.

Dziewczyny mają zbliżony styl pisania do siebie, nie odczułam żadnych różnic podczas czytania. Nie odniosłam wrażenia, że pisały to dwie osoby i na dodatek debiutujące w literackim świecie. Wszystko szło sprawnie i przyjemnie.

Zakończenie sugeruje dalsze przygody bohaterów. Mam nadzieję, że jeszcze o nich usłyszymy. Chętnie poznałabym ich dalsze losy.

Dzisiaj przychodzę do was z moim ulubionym gatunkiem książek. Czyli z romansem ale to nie byle jaki romans 😈. Który jest bardzo lekki ale i wciągający.
Golden Sin to świetna książka napisana przez dwie autorki, historia jest mega super.
Po prostu miodzio.
Jestem zachwycona tą lekkością ten gatunek jest troszkę burzliwy i mroczny, tutaj jest idealnie napisany, że nawet nie wiem kiedy przeczytałam całość.

Czekam niecierpliwie na drugą część!

Po prostu miodzio.

RECENZJA

🥂🔥"GOLDEN SIN. ŻADNYCH GRANIC"🥂🔥

AUTOR:
ZOFIA CHROBAK
ALICJA GÓRSKA

WYDAWNICTWO: DLACZEMU

"Patrząc na nią, pojąłem, że mam kłopoty. Czułem za dużo i za szybko, przynajmniej jak na moje standardy, ale nie zamierzałem się z tego wyplątywać. Ani trochę. "

"Golden Sin" to  interesujący romans mafijny z różnicą wieku, pełny zawirowań, pasji, pożądania, tajemnic i emocji, a wszystko urozmaicone nutką dobrego humoru.
Autorki stworzyły ciekawą fabułę, która w dużej mierze skupia się na relacjach pomiędzy bohaterami, ale również zaskakuje zwrotami akcji, i trzyma w napięciu do ostatniej strony. Nie zabraknie mafijnych porachunków, tajemnic z przeszłości, a końcówka przyspieszy nas o szybsze bicie serca.
Sceny erotyczne rozpalają zmysły, bardzo namiętne i pełne pożądania.
Autorki pokazały siłę przyjaźni, taką na dobre i złe.
Całość przemyślana i dopracowana w każdym detalu przez autorki.
Historia, która pochłania i bardzo ciężko się od niej oderwać.
Pomimo że książkę napisały dwie autorki, wcale tego nie widać, tak wszystko jest świetne zgrane, styl autorek bardzo lekki i przyjemny w odbiorze. Bardzo, bardzo udany debiut.

Książka napisana jest z perspektywy głównych bohaterów Lany, Harrego, Christiana i Cassandry. Dzięki temu możemy poznać ich dokładniej, zobaczyć ich emocje, uczucia, z czym się zmagają i kim są tak naprawdę.
Bohaterowie świetnie wykreowani, wyraziści, barwni, charakterni i bardzo różni. Piękne inteligentne, niezwykle kobiety, tajemniczy, władczy i przystojni mężczyźni.
Harry i Christian tworzą intrygujący, niecodzienny duet zarówno prywatnie jak zawodowo. Ta dwójka jest naprawdę genialna i świetne się uzupełnia.
Lana i Cassandra to przyjaciółki, które są jak dzień i noc, jedna spokojna, wyważona  a druga istny żywioł i również idealnie się uzupełniają.

Więc zapraszam was do poznania niezwykłych bohaterów, których losy przetną się na przyjęciu, gdzie wszystko się zaczyna, a ich
życie zmienia się bezpowrotnie.
Cassandra jest w związku z Tomem synem Christiana, jednak z czasem między nią a ojcem
chłopaka, zaczyna coś się dziać, zaczynają stopniowo zbliżać się do siebie, a to wszystko sprawia, że namiętność wybucha między nimi ze zdwojoną siłą. Harry wkracza w życie Lany, pomału niepospiesznie, budują relację, która pogłębia się z każdym dniem. Jednak wszystko się komplikuje i wszystko stanie na ostrzu noża.

-Czy Cassandra jest przyszłością, którą szukał Christian?
-Czy Harry odważy się poczuć coś więcej do  Lany?
-Czy dziewczyna odmieni życie przystojnego bossa podziemia?
-Czy ich historia może mieć szczęśliwe zakończenie?

Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz do recenzji.

POLECAM 🥰🥰🔥🔥❤️❤️

RECENZJA

🥂🔥"GOLDEN SIN. ŻADNYCH GRANIC"🥂🔥

AUTOR:
ZOFIA CHROBAK
ALICJA GÓRSKA

WYDAWNICTWO: DLACZEMU

Świetnie mi się czytało tą książkę. Biła z niej taka lekkość i młodzieńczy styl pisarski. Do samego końca mogłam poczuć się młodo, mieć całe życie przed oczami, które dodatkowo stało dla mnie otworem:-) We wszystkim czuć tutaj, że autorki są w pełni sił witalnych, gdyż swoją energię przekazali bohaterom. Nawet nieco tym, którzy obudzili się rano po zakrapianej imprezie. A co czują, to doskonale wiemy i rozumiemy, gdyż opowieść jest prowadzona z punktu widzenia postaci. Jedni mają nam tu sporo do opowiedzenia, a inni są mniej wylewni. Podobało mi się to, że choć każdy z nich posiadał inny temperament, to do końca książki utrzymywali go na tyle, że można było ich rozróżnić. Zauważyłam również, że nie zawsze trzeba być kopciuszkiem, by zostać zapamiętanym przez innych. Z reguły w oczy wpada zawsze wzrok postaci, a tutaj najbardziej zapamiętaną rzeczą była niecodzienna sukienka Lany. Po jej opisie chyba również najbardziej na nią zwróciła bym uwagę. Poprzez pewną nieuwagę dwie dziewczyny zetkną się z mężczyznami i zapadną im w pamięci. Podejrzewam jednak, że gdyby ich znały, za nic w świecie nie chciałyby mieć takiego kontaktu. Tutaj chyba w ogóle wszystko poszło nie tak jakby chciały. Przyjaciółka Lany nie w takich okolicznościach chciałaby poznać ojca swojego chłopaka. Na dodatek wychodzi na to, że komplikacje, które ciągną się za mężczyznami w pewnym momencie dosięgną kobiet. One nie wiedzą komu zapadły w pamięci, ani jakie będą tego konsekwencje. Bo czy możliwe, by to przypadek zadecydował o tym, co miało dla nich nadejść?
Wybaczcie, nie chciałam zbyt mocno opisywać wam zdarzeń z książki, gdyż uważam, że szybko w ten sposób można się domyśleć całości. To pozycja mafijna, do tego bardzo fajnie poprowadzona, z elementami zaskoczenia i chwilami, kiedy mamy ochotę zapaść się pod ziemię. Historia jest dowodem tego, że nie można sobie w życiu niczego zaplanować, gdyż przypadek ma dla nas inny plan. To niekiedy sugestia, że nie idziemy w tym kierunku, co potrzeba.
Książka mi się podobała, bo naprawdę wniosła pewną świeżość i młodość do świata mafii. Jeśli chcecie się przekonać co mam na myśli, to polecam przekonać się samemu i ją przeczytać:-)

W książce poznajemy Lanę i Cassandrę.

Wszystko zaczyna się od imprezy, na którą Cass zabrała Lanę. Dziewczyna oparła się o stolik z kieliszkami szampana, bo wzrokiem pożerała pewnego mężczyznę. Cała wieża runęła i kobieta zapragnęła zniknąć.
Mężczyźnie nie uszło uwadze zjawiskowość kobiety. Harry wyglądał za nią, ale już zniknęła we wnętrzu taksówki.
W tym czasie Cassandra wpada na Christiana. Obaj mężczyźni nie są zwyczajnymi gośćmi. W ich oczach można dostrzec mrok.
Praca Lany jako fotograf z przyjaciółką modelką następnego dnia szła bardzo ciężko. Przyjaciółka udaje się z chłopakiem, ma rodzinny obiad do jego domu. Dostaje szoku, gdy dowiaduje się, że mężczyzna z przyjęcia to ojciec jej chłopaka. Cassandra zaprasza ojca Thomasa na wystawę Lany, gdzie Christian przybywa razem z Harrym. Mężczyzna bardzo chce poznać Cass i zaprasza ją pewnego dnia na mecz, a Lana od Harrego dostaje propozycję współpracy.

Czy współpraca Harrego i Lany będzie owocna?
Czy Cass z Christianem się pozna bliżej?

Bardzo przypadło mi do gustu to, że wiadomo jest, którego bohatera dotyczy rozdział. Jest to romans z wątkiem mafijnym. Co jest kolejnym plusem. Książka ma dla nas do odkrycia pewne tajemnice. Czyta się ją z wielkim zaciekawieniem. Autorki książki stworzyły razem rewelacyjną książkę.

W książce poznajemy Lanę i Cassandrę.

W tym czasie Cassandra...

• Romans
  • Humor