Dziennik inspiracji

Okładka książki Dziennik inspiracji Alina Adamowicz
Okładka książki Dziennik inspiracji
Alina Adamowicz Wydawnictwo: Słowne (dawniej Burda Media Polska) poradniki
poradniki
Słowne (dawniej Burda Media Polska)
2022-01-01
2022-01-01

Okładka książki Nie czekaj już dłużej Alina Adamowicz, Gabriela Gargaś
Nie czekaj już... Alina Adamowicz, Ga...
Okładka książki Superfacet. Jak znaleźć właściwego mężczyznę Alina Adamowicz, Justyna Moraczewska
Superfacet. Ja... Alina Adamowicz, Ju...
Okładka książki Superzwiązek. Jak stworzyć dobrą i trwałą relację, która się nie rozpadnie Alina Adamowicz, Justyna Moraczewska
Superzwiązek. ... Alina Adamowicz, Ju...
Okładka książki Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie Alina Adamowicz, Joanna Godecka
Jak uciszyć we... Alina Adamowicz, Jo...

"Dziennik inspiracji" to idealny przewodnik i pełen inspirujących haseł dziennik, który powinien towarzyszyć nam na co dzień.
Znajdziemy w nim dni tygodnia, miejsce na nasze notatki, inspiracje, zadania do wykonania.
Stworzony przez mentorkę kobiet - Alinę Adamowicz.
Praca z tym dziennikiem z pewnością pomoże nam odbudować swoją pewność siebie i poczucie własnej wartości. To idealna motywacja do działania i pracy nad sobą.
Ten dziennik możemy używać przez cały rok i w każdej chwili do niego wracać.
Zapisujmy własne myśli, spostrzeżenia, opisujmy co nam sprawia radość, co nas zachwyca.
"Dziennik inspiracji" dodaje siły i energii, a przede wszystkim pomaga uporządkować nasze cele. Jest bardzo praktyczny i funkcjonalny.
Zawsze pamiętajmy o tym, że to my jesteśmy kowalem własnego losu i to my decydujemy co jest dla nas dobre.
Polecam 👌

Stworzony przez mentorkę kobiet - Alinę Adamowicz.

Uwielbiam kalendarze, bullet journale, dzienniki wszystko w czym można zapisać swoje myśli i zanotować ważne rzeczy. To świetna forma organizacji czasu, ale też wyraźnie siebie poprzez dodanie jakiś rysunków czy cytatów.

Tutaj mamy uroczy, pięknie prezentujący się dziennik inspiracji. Możemy zacząć i prowadzić go wedle własnego uznania. Nie ma ponumerowanych dni jak zwykle kalendarze tylko zapis na cały tydzień gdzie sami uzupełniamy numer dnia i nazwę miesiąca. Mamy dużo miejsca na zapiski przy dany dniu, inspirujące cytaty, całe puste strony na notatki oraz miejsce na różne przemyślenia czy zadania zaproponowane przez autorkę.

Wizualnie jest to bardzo ładny kalendarz, praktyczny I wygodny. Na pewnie nie zabraknie w nim miejsca na notatki, a miłe cytaty inspirują. Jeśli szukacie pozytywnego pięknego kalendarza ten jest w sam raz dla was.

W tym roku planuję przerobić wszystkie poradniki i zeszyty ćwiczeń, które zgromadziłam na półkach.
W końcu najlepsza inwestycja, to inwestycja w siebie.

Pracę nas sobą planuję wykonać też przy pomocy #dziennikinspiracji @alka_positive który zachwycił mnie swoją uroczą, fioletowo-kremową szatą graficzną i motywem moich ulubionych kwiatów - o monstery staram sie troszczyć z zaangażowaniem godnym matki. To był główny powód chęci pracy z tym dziennikiem. 😅

Jak się okazało, czasem warto pójść za piękną okładką, bo wnętrze zauroczyło mnie jeszcze bardziej.
#dziennik może pełnić funkcję kalendarza, jednak to zdecydowanie nie oddaje jego przesłania.
Autorka w każdym tygodniu zamieściła motywujący cytat. Co dwa tygodnie znajdziemy też zadanie do wykonania. Zadania mają nam pomóc poukładać myśli, emocje i uczucia.
Jest tu też sporo miejsca na nasze myśli, zapiski i notatki.

Dla mnie będzie to dziennik do notowania moich działań, zmian, myśli. Miejscem do codziwnnej wdzięczności. Coś w stylu pisanego wiele lat temu pamiętnika, jednak bardziej wartościowy.
Mam nadzieję, że będzie moim wsparciem do osiągnięcia założonych celów.
Wspomniana już śliczna szatą graficzna dodatkowo motywuje do codziennej pracy z nim.

Macie swój dziennik/planer/kalendarz?
Jeśli nie - zachęcam do sprawdzenia czy ten nie będzie idealny.

W końcu najlepsza inwestycja, to inwestycja w siebie.

• Sprzedane
  • Samodzielne
  • Popularnonaukowe

Dodaj cytat z książki Dziennik inspiracji