Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie

Okładka książki Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie Alina Adamowicz, Joanna Godecka
Okładka książki Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie
Alina AdamowiczJoanna Godecka Wydawnictwo: Muza poradniki
poradniki
Muza
2020-11-04
2020-11-04
poradniki psychologia coach wywiady

Okładka książki Nigdy nie wstydź się siebie Alina Adamowicz, Joanna Godecka
Nigdy nie wsty... Alina Adamowicz, Jo...
Jak uciszyć we... Alina Adamowicz, Jo...
Okładka książki Miłość na celowniku. Jak szukać, żeby znaleźć? Joanna Godecka, Sylwia Stodulska-Jurczyk
Miłość na celo... Joanna Godecka, Syl...

Znaczna większość książki to wywiady, które w ogóle nic nie wnoszą do życia przeciętnej kobiety. Sposób pisania mocno magazynowy - to mógłby być spokojnie zlepek kilkunastu artykułów z czasopism dla kobiet. Porady i ćwiczenia, które zostały zaserwowane między wywiadami to też nie jest nic odkrywczego dla osób, które przeczytały w swoim życiu chociaż kilka książek lub postów na blogach o samorozwoju.

Dla początkujących, wywiady całkowicie zbędne. Ale prosty język, więc trafi do każdego.

Popieram inne recenzje - zbędne wywiady nic nie wnoszące, a też i poziom wywiadów jak do tabloidu, niestety. Według mnie książka dobra na taki totalny początek jak ktoś dopiero rozpoczyna drogę z rozwojem osobistym, ale bardziej traktowałabym to jako przyjemną zachętę do pracy nad sobą niż faktyczny "game changer". Z pewnością nikomu nie zaszkodzi ani nie skrzywdzi. :)))

Książka jest ciekawym skrótem motywów z Czułej Przewodniczki i opisuje techniki afirmacji i pozytywnego myślenia. Moja Królowa Lodu (wewnętrzny krytyk) znowu zamilkła.

Super książka, potrafi zrozumieć szkodliwe działania naszych myśli

Super książka, potrafi zrozumieć szkodliwe działania naszych myśli

Książka dla początkujących, by zaznajomić się z tematem. Dedykowana w stronę kobiet. Lekko się czyta, są ćwiczenia, porady i wywiady. Osobiście wolałam czytać co autorki miały do powiedzenia, aniżeli wywiady ze znanymi osobami. Niektóre porady bardzo pomocne, inne średnio. Napewno można z niej wynieść coś dla siebie.

Swietna ksiazka. Sa i cwiczenia na zastosowanie tego co w ksiazce opisano. Jak dla mnie rewelka. Ksiazka coachingowa

Książka coachingowa/rozwojowa. Treści motywujące, chociaż autorki określają je jako terapeutyczne - powołują się na wiele dowodów naukowych ale przypisów czy odwołań do badań naukowych na prozno szukać.

Faaajne :) Jak ktoś się spotkał pierwszy raz z tematem to nawet bardzo fajne :) Ale dla tych co temat znają to nic nowego. Na plus - nienachalne. Mam wrażenie, że to kilka artukułów, parę ćwiczeń i krótkie wywiady. Lekkie, małe, do torebki na poczytanie w parku, pociągu. Dla każdego - takiego "prostowania się" nigdy za wiele :)

Bardzo pomocna książka przy pracy z wewnętrznym krytykiem.

Bardzo pomocna książka przy pracy z wewnętrznym krytykiem.

• Psychologia
  • Poradniki

Dodaj cytat z książki Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie