Spadające maski – opowiadanie erotyczne

2022-11-23
31 min.
Opowiadanie Erotyka Romans

Na półkach: , , , , , ,

Krótkie opowiadanie o spotkaniu po latach.
To byłoby jeszcze fajniejsze gdyby autorka dokładnie przedstawiła powody rozstania pary a także to, jak po latach odbudowywali swoją relację. Ja miałam wrażenie jakbym gdzieś pominęła kilka stron czy nawet rozdziałów.

Krótkie opowiadanie o spotkaniu po latach.

"Spadające maski"

Autor: B.A. FEDER

WYDAWNICTWO: LUST

Co jesteś w stanie zrobić, żeby twoja miłość mogła spełnić swoje marzenia?

Emery i Liam spotykają się po kilku latach, ich poukładane życie zostaje zachwiane, a tajemnice mogą ujrzeć światło dzienne.

Czy poradzą sobie z tym?

Jak to wszystko zmieni ich życie?

"Czułam się jak ofiara w amoku uciekająca przed drapieżnikiem. Dopadłam do furtki. Nie mam pojęcia, jakim cudem odnalazłam przycisk zwalniający zamek. .........Odda łam się od rezydencji. Byle szybciej i dalej od przeszłości, chociaż ta już mnie dogoniła."

Ostatnio coraz częściej sięgam po opowiadania, lubię na kilka chwil, chociaż krótkich zatracić się w czymś lekkim, swobodnym, zmysłowym. Chociaż zdecydowanie chciałoby się, żeby niektóre historie były dłuższe.

B.A. Feder każda z twoich historii, jakie nam przedstawiasz, są zaskakujące, zdecydowanie przyciągają, jak tylko zaczynam czytać, to ciężko jest odłożyć na bok. Uwielbiam twoje pióro i styl pisania, za każdym razem dajesz nam ciekawe fabuły oraz realnych bohaterów. Pomimo że opowiadanie erotyczne jest nie za długim opowiadaniem, bardzo przyjemnie je się czyta, aż powiedziałabym, że za szybko się kończy i mam taką cichą nadzieję, że powstanie z niej dłuższa historia. "Spadające maski" sprawiają, że możemy przenieść się na kilka chwil do świata fantazji i poczuć się tak jakbyśmy tam byli. Historia idealna na zimowe wieczory, rozgrzewająca w chłodniejsze dni.

Polecam gorąco.

Pamiętajcie #czytamylegalnie

Zapraszam na e-book: #legimi, empik, woblink, virtualo, taniaksiążka.pl i inne.

@sylwiassssss

"Spadające maski"

Autor: B.A. FEDER

WYDAWNICTWO: LUST

Co jesteś w stanie zrobić, żeby twoja miłość mogła spełnić swoje marzenia?

Czy poradzą sobie z tym?

Jak to wszystko zmieni ich życie?

"Czułam się jak ofiara w amoku uciekająca przed...

📚🅁🄴🄲🄴🄽🅉🄹🄰📚
Z racji, że z piórem Basi się polubiłam, to nie mogłam przepuścić okazji, by sięgnąć po kolejny jej tekst, choć tym razem nieco krótszy.

Od samego początku jest zaznaczone, iż jest to opowiadanie erotyczne, więc zdecydowanie dla czytelników pełnoletnich, jednak spokojnie, seks nie pojawia się tam od pierwszej strony, czy linijki!

Autorka zbudowała historię do której wskakujemy nieco w połowie, jakbyśmy pominęli pewne rozdziały książki i wyłuskali to co najistotniejsze. Nie będę się rozpisywać, by za wiele nie zdradzić, ale niech najlepszym podsumowaniem będzie fakt, że chciałabym więcej. Czuje pozytywny niedosyt i chętnie lepiej poznałabym Liama oraz Emery. Ich przeszłość, a także teraźniejszość i przyszłość.

Zdecydowanie polecam!

📚🅁🄴🄲🄴🄽🅉🄹🄰📚

Autorka zbudowała historię do...

"Spadające maski" to opowiadanie, które jest zdecydowanie za krótkie, z przyjemnością przeczytałabym pełnowymiarową książkę z tą historią. Autorka stworzyła ciekawą i niebanalną fabułę oraz stworzyła intrygujących bohaterów. Lekki i przyjemny styl pióra, który powoduje, że całe opowiadanie wręcz się pochłania. Nie zabraknie tutaj emocji podczas czytania, elementów zaskoczenia oraz namiętności. Wszystko zostało świetnie opisane oraz dialogi odpowiednio poprowadzone. Zobaczymy, że bohaterka, mimo że chciała dobrze, wcale nie było to dobrym posunięciem. Postanowiła zataić pewną ważną sprawę, aby osoba, którą kocha, mogła spełnić swoje marzenia. Mam nadzieję, że kiedyś powstanie pełna historia tego opowiadania. Polecam z całego serca.

• Brak
  • Short