Monster's Temptation

Okładka książki Monster's Temptation C.R. Jane, Mila Young
Okładka książki Monster's Temptation
C.R. JaneMila Young Wydawnictwo: Kindle unl Cykl: Monster & Me (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Monster & Me (tom 1)
Monster's Plaything
Kindle unl
2022-05-07
2022-05-07
monster romans erotyk reverse harem

Okładka książki Monsters Obsession C.R. Jane, Mila Young
Monsters Obses... C.R. Jane, Mila You...
Okładka książki Wild Soul C.R. Jane, Mila Young
Wild Soul C.R. Jane, Mila You...
Okładka książki Wild Love C.R. Jane, Mila Young
Wild Love C.R. Jane, Mila You...
Okładka książki Wild Girl C.R. Jane, Mila Young
Wild Girl C.R. Jane, Mila You...

Generalnie nie uważam, żeby historie z wampirami i wilkołakami w tle można było podciągnąć pod kategorie ‘Monster Romans’, więc jak czytałam twory typu „Zmierzch” – był to po prostu romans z wampirami – znajomymi potworami występującymi od lat w popkulturze. Ale czy wiedzieliście, że można napisać romans z demonami, krakenem z mackami czy nawet napakowanymi Gargulcami. Najwyraźniej można i z nie mogę wyjść z szoku widząc tego typu powieści z 15 tysiącami ocen. Postanowiłam więc spróbować i sięgnęłam po „Monster's Temptation”. I jakimś niewiarygodnym cudem, ta cienka książka ma nawet coś co może przypominać world building i fabułę.

Nasza główna bohaterka została wysłana do psychiatryka przez ojca, który chce usunąć problem w swojej karierze politycznej. Co noc przez lata nawiedzają ją sny podczas których cztery potwory wykorzystują jej ciało w najróżniejszy sposób. Dziewczyna jednak postanawia wyjść z trudnej sytuacji i zaczyna brać leki, które usuwają jej sny. Po wyjściu z zakładu jej życie się normalizuje na tyle, że postanawia odstawić ogłupiające pigułki. Wtedy jeden z potworów, wraca do niej na jawie i zabiera do swojego świata jako zdobycz swoją i pozostałych, którzy na niej żerowali.

Premis wydaje się głupiutki i taki jest w istocie, ale samo wykonanie nie jest złe. Akcja jakoś się toczy również poza sypialnią i trzeba jasno powiedzieć, że scen nie brakuje i jest to książka w stylu reverse harem, kiedy mamy kilku chłopów i jedną niewiastę. Kły, pazury, szara skóra, cienie, chyba jak kto lubi xD

• Angielskie
  • Autorzy Zagraniczni