Okładka książki Kosmiczne zdrowie. Uwolnij swoją uzdrawiającą moc dzięki astrologii, psychologii pozytywnej i medycynie integracyjnej Jennifer Racioppi
Jennifer Racioppi Wydawnictwo: Czarna Owca poradniki
poradniki
Cosmic Health
Czarna Owca
2022-11-23
2022-11-23
Ryszard Oślizło

Kosmiczne zdrowie to solidne i napisane zrozumiałym językiem kompendium wiedzy na temat ogólnie rzecz biorąc wpływu kosmosu na psychiczne i fizyczne zdrowie człowieka.

Omówione zostały między innymi dzienne, miesięczne i okresowe cykle wpływające na biologiczne funkcjonowanie organizmu.
Książka zawiera porady dotyczące pielęgnowania dobrostanu, czyli połączenia zdrowia psychicznego, fizycznego emocjonalnego i duchowego.
Wpływ planet i całego kosmosu na ludzi jest dziedziną odkrywaną na nowo. Człowiek jako istota będąca częścią wszechświata, powinien włączyć się w naturalny cykl przyrody. To pozwala na wykorzystanie naturalnych metod wspomagania ciała i duszy oraz wzmocnienie odporności psychicznej, a także, co za tym idzie, podratowanie zdrowia fizycznego.

Nie czytałam wcześniej poradników z zakresu astrologii i wpływu kosmosu na zdrowie człowieka. Jestem pod wrażeniem szerokiego podejścia do tematu i przystępnego przekazania wiedzy czytelnikom.

💫KOSMICZNE ZDROWIE-Jennifer Racioppi 💫

⚛️Autorka jest coacherką transformacyjną i profesjonalna astrolożką. Poprzez własne doświadczenia zdrowotne, z którymi musiała się zmagać odnalazła alternatywną formę leczenia.

Zachęca do zgłębienia koncepcji Kosmicznego zdrowia, która łączy badania ze starożytną mądrością, gdzie głównym celem jest stworzenie holostycznego dobrostanu. Racioppi poprzez astrologię, różne aspekty związane z kosmosem, ciałami niebieskimi i energią oraz pracę nad sobą zachęca do wielowymiarowego spojrzenia na siebie oraz swoje zdrowie.

Muszę przyznać, że już sam tytuł bardzo mnie zaciekawił. Niestandardowe formy lecznicze oraz alternatywne metody bardzo mnie interesują
i chętnie pogłębiam swoją widzę w tym temacie. ☺️

⚛️Z pewnością to nie jest książka, w której jest bełkot rodem horoskopów z gazet. Autorka ukazuje astrologię z całkiem innej strony. Przejrzyste rozdziały, ciekawe anegdoty i zagadnienia. Wstępem jest wprowadzenie nas do tematu astrologii i zdrowia. Dalej poznajmy m.in Wypływ księżyca i planet, cykle solarne oraz lunarne, które łącza sie z biologicznymi reakcjami organizmu i wiele innych ciekawostek zwiazanych z praktykami rozwoju osobistego.
⚛️Oprócz tego to wydanie jest KOSMICZNE 😁 piękna, twarda okładka, kolorowe rozdziały, momentami pogrubione fragmenty tekstu. Naprawdę jest to lektura, którą nie tylko chce się czytać ale również na nią popatrzeć. 😅🥹

Myślę, że jest to pozycja na którą warto zwrócić uwagę. ☺️☺️

💫KOSMICZNE ZDROWIE-Jennifer Racioppi 💫

Medycyna naturalna, astrologia, psychologia – na nasze zdrowie i samopoczucie ma wpływ bardzo wiele czynników. Niekoniecznie musimy leczyć się jedynie lekami. To co jemy, jak żyjemy, co myślimy także ma bardzo wiele wspólnego. A ta książka pokazuje że astrologia, gwiazdy i planety także maja coś do powiedzenia jeśli chodzi o nasze zdrowie.

Bardzo ciekawią mnie takie tematy zarówno zdrowia jak i astrologii, więc z wielką ciekawością sięgnęłam po ta książkę.

Duża, twarda oprawa, piękna okładka, mnóstwo wiedzy, wzbogaconej także w ikonografiki. Nie jest to taki prosty czy oczywisty temat, ale bardzo interesujący i warto go poznać.

Poznajemy tutaj cykle rządzące biologicznymi reakcjami organizmy, sposoby na zwiększenie witalności poprzez ćwiczenia oraz powiązania pomiędzy zdrowiem, astrologia i rozwojem osobistym, oraz jak to wszystko wpływa na poprawę odporności.

Wszystko mamy wyjaśnione krok po kroku, zaczynając od podstaw astrologii, przechodząc do trudniejszych rzeczy. Na mnie ta książka zrobiła spore wrażenie, zaciekawiła i dała do myślenia.

Jeśli ciekawi was astrologia, szukacie sposoby na poprawę swojego zdrowia warto sięgnąć po tą książkę.

Bardzo ciekawią mnie takie tematy...

• Poradnik
  • Z polecenia