Okładka książki Niebezpieczne piękno J.T. Geissinger
Okładka książki Niebezpieczne piękno
J.T. Geissinger Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Niebezpieczne piękno (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Niebezpieczne piękno (tom 1)
Dangerous Beauty
NieZwykłe
2022-08-18
2022-08-18
9788383200118
Romans i erotyka

co za sadyzm! Przerwać w takim momencie!!!! Mato i teraz czekaj na II czesc cholera wie ile 😭 Genialna ksiazka! pokochalam bohaterów! sa boscy!!!!

Tom 1

Nasir jest agentem służb specjalnych oraz ochroniarzem. Pewnego dnia dostaje zlecenie, na zlokalizowanie, żony rosyjskiego gangstera. Kobieta znajduję się, na meksykańskiej wyspie Cozumel. Mężczyzna będzie przy tym, miło spędzał czas. Ma obserwować i sporządzać raporty, dla swojego zleceniodawcy. Jednak śledzenie każdego kroku, pięknej uciekinierki, nie jest dla niego takie proste. Czy Nasir ulegnie pokusie? 🤔

Evalina Ivanova chce jak najdalej uciec, od przeszłości. Bardzo by się cieszyła, gdyby ta przeszłość, nigdy jej nie odnalazła. Pewnego dnia Nasir ratuje ją, przed gangiem narkotykowym. Po tym wydarzeniu Evalina inaczej patrzy, na Nasira. Czy będzie na tyle silna, by zignorować mężczyznę? 🤔 A może ulegnie pokusie i da ponieść się chwili? 🤔
Nasir powiedział, że jest byłym gliniarzem, na wakacjach, a ona mu uwierzyła. Czy dobrze postąpiła? 🤔
Nasir musi wykonać misję. Czy mu się to uda? 🤔
Czy coś połączy agenta specjalnego oraz uciekinierkę? 🤔
Na te pytania, znajdziecie odpowiedzi, w książce.

Książka bardzo mi się podobała. Czytało mi się ją lekko. Fajnie było przeczytać, książkę zagranicznej autorki. Oczywiście zakończenie jest takie, że trzeba czekać na kontynuację, która mam nadzieję, że będzie niebawem. Historia była ciekawa. Moją uwagę oczywiście przykuła okładka.

Polecam Wam tę pozycję.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Tom 1

"Niebezpieczne piękno" autorstwa J.T. Geissinger, to książka, na którą nastawiłam się bardzo pozytywnie. Miałam co do niej spore oczekiwania, liczyłam na to, że mi się spodoba, gdyż uwielbiam romanse z wątkiem mafii. Specjalnie przed zaczęciem czytania kupiłam sobie dwa kolejne tomy, by tuż po pierwszej części móc wrócić do świata bohaterów i poznać ich dalsze losy. I tu popełniłam błąd. A więc co było nie tak?

Sam zamysł książki był całkiem ciekawy, okładka, jak i opis również zachęcały, a więc co się stało, że nie zaiskrzyło? Zacznijmy od początku. Główna bohaterka Evalina uciekła swojemu panu i władcy, który jest mafiosem, ukrywa się, jak tylko może, by on jej nie znalazł, jednak mężczyzna już dawno ma ją na oku. Wysyła ludzi, by śledzili jego partnerkę, dając jej jednak swobodę, by czuła, że udało jej się uciec diabłu. Wykonanie zadania przypadło Nasirowi, który miał się trzymać od kobiety z dala, robić jej zdjęcia, raportować co jakiś czas, jak wygląda jej życie, co robi itd. Pewnego dnia jednak musi wkroczyć do akcji, gdy Evalina zostaje złapana w pułapkę, a wokół niej krążą faceci, którzy nie mają miłych zamiarów. I tak od tego momentu Nasir z każdym dniem staje się kobiecie bliższy, niż by chciał. Co wygra? Misja, którą musi wykonać, bo inaczej może się to dla niego skończyć źle, czy ta iskierka nadziei, że uczucia, które stopniowo w nim wzrastają, mogą stać się czymś więcej? I tutaj Wam zakończę, byście sami przekonali się, czy książka jest warta uwagi.

Moim zdaniem opis naprawdę bardzo kusi, zapowiada historię pełną uniesień, tej niepewności, w związku z przyszłością bohaterów, jednak ja tego nie czułam. Zabrakło mi większych emocji, jakiejś takiej realności, może odrobiny grozy? Jak dla mnie za mało tu samej mafii, możliwe, że w kolejnych tomach będzie tego więcej, że Autorka chciała dać nam przedsmak tego, co ma się stać w kontynuacji? I tutaj się jeszcze zastanawiam, czy dać szansę naprawienia tego, co nie przyciągnęło mnie na samym początku, bo może będzie warto? Mam już kupione kolejne części, więc kiedyś pewnie się zbiorę do tego, by je przeczytać, jednak trochę czasu minie, nim to zrobię...

Podsumowując, tak jak wspomniałam wcześniej, zamysł, jaki miała Autorka w kontekście fabuły, był naprawdę ciekawy, jednak mi po prostu czegoś zabrakło. Nie jestem do końca pewna, co to było, ponieważ szczerze mówiąc, w tym momencie praktycznie nie pamiętam już książki. Wyparowała z mojej głowy chwilę po tym, jak ją skończyłam, więc już to dobrze nie wróży. Musiałam się wysilić, by przypomnieć sobie, chociaż jej część, a uwierzcie mi, że jeśli książka mi się bardzo podoba, to potrafię rozpamiętywać ją latami. Tym razem tak niestety się nie stało, przez co jestem zawiedziona, ponieważ nastawiłam się na dobry romans mafijny. No cóż, mam nadzieję, że mimo wszystko sami sięgnięcie po książkę i przekonacie się, czy jest ona dla Was.

Dziękuję serdecznie Wydawnictwu oraz Autorce za egzemplarz recenzencki.

Bardzo przyjemny początek opowieści, która chociaż jest napisana lekkim i zabawnym stylem, to porusza ciężkie tematy. Bardzo jestem ciekawa dalszej części opowieści o nękanej Evy i Naza.

Twórczość J.T. Geissiger miałam okazję poznać podczas czytania serii „Piękni gangsterzy” i już wtedy bardzo spodobał mi się styl pisania autorki. Samo to, że do swoich historii wplata ogrom humoru i śmiesznych dialogów, zaskarbiło sobie mogą sympatię do jej książek, dlatego też z niezwykłą przyjemnością sięgnęłam po kolejną jej powieść. „Niebezpieczne piękno” otwiera nową serie, ale tym razem nie mamy już gangsterów, a gorącego ochroniarza i piękną uciekinierkę. Czy takie połączenie okazało się strzałem w dziesiątke? Czy może jednak niekoniecznie?

Nasir to były agent służb specjalnych i ochroniarz, który nie boi się żadnych wyzwań. Dostaje on mega ważne zadanie, a mianowicie ma namierzyć żonę rosyjskiego gangstera, która uciekła na meksykańską wyspę Cozumel i zdawać mu raporty z tego co kobieta robi, z kim się spotyka i inne takie tam informacje ;) To miało być łatwe zadanie, będzie ją śledził, a przy okazji korzystał z uroków Meksyku. Jednakże nikt nie docenił Evy i jej trzydziestki ósemki… Gdy kobieta wypada z pistoletem zza budynku trafia na grupę dilerów, którzy długo nie myśląc zaczynają ją zaczepiać. Pomimo tego, że Ewa macha bronią i krzyczy na mężczyzn, że za chwilę będzie strzelać, oni nic sobie z tego nie robią. Także Nasir widząc, że sytuacja jest krytyczna, postanawia wkroczyć do akcji i uratować damę z opresji. Kolejne „przypadkowe” spotkania, utwierdza Nasira w przekonaniu, że ciężko będzie mu dalej obserwować kobietę, bez większych emocji, tym bardziej, że sama Eva do szarych myszek z pewnością nie należy, a jej wygląd i szczerość, będzie wzbudzać w nim coraz większe zainteresowanie.

Po raz kolejny autorka do swojej powieści wprowadziła bardzo wiele humorystycznych zdań, przez co momentami naprawdę uśmiałam się do łez. Jednakże czasem powiedzenie „co za dużo to niezdrowo” jest jak najbardziej trafne. W niektórych momentach ten humor nie powinien mieć miejsca. Choćby przy samym opowiadaniu o życiu Evy, która przez tyle lat była wykorzystywana przez swojego męża. Także co do tego mam mieszane uczucia. Sama fabuła bardzo mi się podobała, sam pomysł ze śledzeniem żony gangstera i te „przypadkowe” wpadanie na siebie, to było jak najbardziej na plus. Jednakże cała relacja między ta dwójką była trochę za szybka, czego bardzo nie lubię w romansach. Poza tym nie odczułam tu jakichś większych emocji między nimi, dlatego też nie do końca przekonało mnie tak szybkie wyznawanie sobie miłości. Co do bohaterów, to podobała mi się ich kreacja, chociaż Eva czasami wydawała mi się dość łatwowierna i nawina, pomimo tego, że grała taką silną i mądrą. Z kolei Nasir, były agent służb specjalnch, zauroczył mnie totalnie. I te jego przemyślenia przy niektórych wydarzeniach, były czasem naprawdę zabawne. Historia ta na długo nie pozostanie w mojej pamięci, bowiem jakichś większych emocji we mnie nie wywołała, pomimo to dobrze się ją czytało. Nie wiem czy skuszę się na kolejny tom. Może za jakiś czas… Jeśli szukacie lekkiej i zabawnej książki, myślę, że „Niebezpieczne piękno” przypadnie Wam do gustu.

"Niebezpieczne piękno" to pierwsza część z serii o tym samym tytule autorstwa @jtgeissingerauthor którą miałam przyjemność przeczytać dzięki współpracy recenzenckiej/ reklamowej z @wydawnictwoniezwykle @niezwyklezagraniczne

Co mnie skusiło by po ten tytuł sięgnąć ? Żona mafiosa, i jej tajemniczy obserwator jako główni bohaterowie. Ona uciekła od swojego oprawcy, a on dostał zlecenie by być jej cieniem. Jednak małe meksykańskie miasteczko w którym się oboje zaszyli sprzyja ich coraz częstszym spotkaniom. Gorący klimat sprzyja narastaniu fascynacji a z tego całego erotycznego napięcia jakim jest zakazany owoc nie może wyjść nic dobrego. Autorka nie bez powodu zatytułowała serię mianem Niebezpiecznego piękna o czym oboje Nasir i Eva dość szybko się przekonają. W końcu z Dimitrijem Ivanowem się nie pogrywa. Ten typ łatwo nie odpuszcza a zniewaga jakiej smak poczuł niebezpieczny Rosjanin będzie wymagała krwi. Co będzie dalej ? Jedna bitwa jeszcze się dobrze nie zaczęła a już szykuje się poważna i niebezpieczna żeby nie powiedzieć krwawa wojna.

Na szczęście na półce mam już kolejne dwie części więc nie będę musiała czekać na to by poznać ciąg dalszy losów Evy i Naza bo zakończenie pierwszej części dla osoby która nie ma pod ręką dwóch kolejnych tomów może spowodować irytację.

Znacie już książki autorki? Jeśli tak to która z nich najbardziej się wam podobała?

Są tajemnice, jest akcja, jest romans, jest poczucie humoru. Są bohaterowie których da się lubić i jest między nimi chemia. Jest wszystko co lubię w książkach, więc podobała mi się bardzo. Od razu sięgam po drugi tom. Czytajcie!

2056

JT Geissinger znowu udało się dostarczyć kolejną przyprawiającą o bicie serca, trzymającą w napięciu lekturę.
Mamy także okazją znowu spotkać Killiana Black'a z "Piękny kryminalista" oraz Connora i Tabby z serii Wicked Sexy, których historię bardzo bym chciała poznać.
Od pierwszej strony historia Naz i Evy absolutnie mnie urzekła. Uciekająca kobieta i mężczyzna wysłany do Cozumel w Meksyku, aby pilnował rozpieszczonej "żony" rosyjskiego oligarchy. W mgnieniu oka zdaje sobie sprawę, że nie jest taka, jak opisał ją klient.
Eva ma głębokie, mroczne sekrety. Sekrety, które złamią ci serce. Ale ona żyje teraz swoim życiem, ciesząc się każdym dniem, nawet jeśli patrzy przez ramię. Kiedy Naz pojawia się w jej życiu, niechętnie dzieli się czymkolwiek o sobie. Kiedy wciąż na siebie wpadają, ona powoli się otwiera.
Ta para była tak cholernie urocza, zabawna, seksowna i po prostu idealna! Absolutnie uwielbiałam ich przekomarzanie się i obelgi, które były lekkie i przezabawne. Naz wiedział, jak rozładować każdą chwilę, która stawała się zbyt ciężka dla Evy, a ja kochałam go za jego wrażliwość.
Między nimi budują się uczucia, które mogą kosztować ich wszystko.
Niebezpieczeństwo, przed którym stoją, jest realne i spotkasz zło w jego najprawdziwszej postaci!

Były agent służb specjalnych Nasir otrzymał arcyważne zlecenie. Musi namierzyć żonę rosyjskiego gangstera. Poszukiwana uciekła na meksykańską wyspę. Misja mogłaby być łatwa, gdyby nie urocza Evalina Ivanova. I jak to bywa w takich romansach, coś po drodze musi się zawalić.

„Mam paskudne przeczucie, że trzymanie się na dystans od Evaliny Ivanovej okaże się najtrudniejszym wyzwaniem w moim życiu”.

Ta książka nie urzekła mnie niczym szczególnym. Dialogi, które miały być zabawne, okazały się nijakie albo głupie. Nie czułam żadnej sympatii do głównych bohaterów, o pobocznych nie wspomnę. Akcja nudna i przewidywalna. Zero emocji. Zachowanie Evy niedojrzałe, przez to irytujące. Uwolniła się od gangstera, po czym rzuca się na ochroniarza jak wygłodniałe zwierzę. Za szybko. Zabrakło mi rozwoju uczuć. Nasir nie lepszy, miał przykre doświadczenia i powinien w jakiś sposób cierpieć z tego powodu, ale tutaj ten wątek został spłycony. Odłożyłam ją, pomyślałam, że może po pewnym czasie mi się zmieni. Niestety, to samo. Romans niższej klasy. Mogło wyjść dobrze, ale coś nie zagrało, tak jak powinno. Nie dla mnie. Polecam wyrobić zdanie samemu.

Nasir to były agent służb, aktualnie pracujący jako ochroniarz. Dostaje za zadanie namierzenie i śledzenie żony rosyjskiego gangstera, od którego to uciekła.
Evalina stara się robić wszystko, by zapomnieć o przeszłości i uciec od niej jak najdalej. Niestety, jak to zwykle bywa, wystarczy iskra, by wzniecić płomień...
Tą iskrą jest ratunek przez nieznajomego od wpadnięcia w ręce gangu narkotykowego. W taki sposób poznają się Nasir z Evaliną. Co z tego wyniknie?😏

KOCHAM tych bohaterów!❤️ Tak z całego serca i bezwarunkowo! Przez całą powieść miała huśtawkę emocji: od radości, przez smutek, aż po strach. Uwielbiam ich humor i przekomarzania. Co tu dużo pisać: są cudowni!❤️🥰

Nie mogę nie wspomnieć też o Tabby i Connorze😍 Tabby jest po prostu genialną postacią: potrafi jednym spojrzeniem usadzić nawet największego macho🤭 Ciekawa jestem, czy ich historia zostanie kiedyś spisana, bo chętnie poznałabym kulisy ich życia🥰

To historia, do której wrócę nie jeden raz🔥Świetnie przy niej spędziłam czas, odprężyłam się i naładowałam akumulatory przed cięższymi pozycjami❤️

Tą iskrą jest ratunek przez nieznajomego od wpadnięcia w...

• Romans