Liars Like Us

Okładka książki Liars Like Us J.T. Geissinger
Okładka książki Liars Like Us
J.T. Geissinger Wydawnictwo: Amazon Digital Services LLC Seria: Morally Gray literatura obyczajowa, romans
Morally Gray
Liars Like Us
Amazon Digital Services LLC
2023-05-22
2023-05-22
#billionaireromance #stalkerromance #romcom

"Hello little lamb, welcome in the lions den."

Wyobraź sobie to:
twoja ukochana księgarnia - spuścizna po zmarłym ojcu - chyli się ku upadkowi, a dosłownie naprzeciwko otwiera się potężna konkurencja. Jakby tego było mało znacząco podwyższają Ci czynsz oraz dostajesz zawiadomienie o zaległościach podatkowych.
Gdy już masz się załamać, do twojej księgarni wkracza ON. Nieznajomy proponuje Ci małzęństwo oraz rozwiązanie wszelkich problemów finansowych.

Q: Co robisz?

"Liars like us" to książka moich pierwszych razów. Pierwszy raz z twórczością J.T. Geissinger. Pierwszy raz ksiażka w pełni czytana po angielsku.... I, o matko, żeby wszystkie pierwsze razy były takie udane!
Ubawiłam się po pachy. Momentami aż nie mogłam powstrzymać się od parskania śmiechem co chwilę. Emery, jej przyjaciele i sam wielki, zły samotny wilk - Callum tworzą mega kliamtyczną paczkę! I to jest cudowne.

Połączenie Emery i Calluma to takie bardzo udane grumpy x sarcastic. Callum zaś to typ zaborczego milionera z manią kontroli, ale przy tym taki słodziak, że uhhh ❤😅

Książka zdecydowanie 18+ ze względu na 🌶 sceny!

"Hello little lamb, welcome in the lions den."

Wyobraź sobie to:
Gdy już masz się załamać, do twojej księgarni wkracza ON....

Zaaranżowane małżeństwo, motyw stalkera, bilioner z irracjonalnym zachowaniem i ciałem to fie for oraz bohaterka z najlepszą ciętą ripostą ever I mega komedia romantyczna, ot co znajdziecie pod okładką tej książki

Kiedy życie Emery zdaje się walić jak domek z kart, a za każdym rogiem czeka na nią kolejne nieszczęście nagle w drzwiach jej upadającej księgarni staje mężczyzna niczym wyrwany z magazynu dla modeli, bilioner Callum McCord, spadkobierca gigantycznej firmy, proponując dziewczynie małżeństwo. No czyż nie brzmi to jak bajka? Jak sen każdej romansoholiczki? Książę na białym koniu ratujący damę z opresji. Ale czy Emery to słaba i naiwna dziewczyna? Callum nawet w swoich wyidealizowanych snach nie spodziewa się jaką kobietą jest Emery.

To historia którą czyta się na jednym wdechu, a szeroki rogal na twarzy to constans. Sarkazm i humor sytuacyjny to mistrzostwo świata i tutaj głęboki ukłon w stronę autorki za tak świetne poczucie humoru. Przez chwilę czytając tą książkę zapragnęłam wskoczyć do świata bohaterów gdyż cały ten humor był rozbrajający, a dodatkowo drugoplanowi bohaterowie urozmaicali ją jeszcze bardziej. Pierwsze moje skojarzenie tej historii było z filmem Masz Wiadomość, historią Kopciuszka zmieszaną z Pretty Woman.

Liars Like Us to książka z przymrużeniem oka. Była lekko przewidywalną, nieprawdopodobną i w niektórych momentach lekko przesadzona historią więc na pewno nie jest dla osób "zbyt mocno stąpających po ziemi" Czytałam wcześniej inną książkę aktorki, Pen Pal, więc wiedziałam do jakiego rodzaju kreatywności jest zdolna Geissinger, chociaż za każdym razem zaskakuje mnie w swoich książkach czymś nowym. Najważniejsze że rewelacyjnie bawiłam się czytając tą książkę i przyniosła mi oczekiwany relaks.

Liars like Us to początek nowej serii Morally Grey których fabuły połączone są rodziną McCord, a dokładniej mówiąc trzema braćmi. Wiadomo już że kolejna część Fall Into You będzie o najmłodszym z nich Cole'u, który zdaje się mieć mroczne vibe i jestem bardzo zaintrygowana co pokaże autorka w kolejnych tomach. Druga część już na jesień. A kiedy w Polsce?

• Rich
  • Nie ma pl