Opowiedz mi swoje sny

Sidney Sheldon Wydawnictwo: Amber Seria: Srebrna Seria kryminał, sensacja, thriller
Tell me your dreams
kryminał, sensacja, thriller
Ewa Gorządek
Srebrna Seria
kobiety morderstwo zbrodnia

Książka przeczytana jedynie z tytułu treningu języka angielskiego i jedynie w tej formie do przyjęcia.

Uwielbiam Sheldona, to bezapelacyjnie jeden z moich ulubionych autorów. Książka "Opowiedz mi swoje sny" tylko ugruntowuje tę miłość.

Dobra pozycja na 6! Analiza psychologiczna człowieka i jego alter ego. Nie sztampowa ciekawa pozycja. Polecam

Kolejna książka Sheldona która naprawdę mnie wciągnęła. Może na początku nie była do końca tak jakiej oczekiwałem, ale kolejne strony coraz bardziej fascynowały mnie swoją zawiłością psychiki człowieka. Niby trzy zupełnie inne osoby w jednym ciele, dla mnie fascynujące. Być może coś takiego nie istnieje, ale lektura wciągająca. Polecam książkę.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Tutaj mamy do czynienia z kryminałem, w którym główna bohaterka zostaje oskarżona o morderstwo wszystkich mężczyzn, które w ostatnim czasie zamordowano.
Historia podbiega trochę pod psychiczny wątek, gdyż mamy do czynienia z rozdwojeniem jaźni, który u niej występuje, aż w trzech osobach.
Problem tkwi w jej psychice i dopiero pod koniec książki dowiadujemy się, co było...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

No cóż, wczoraj rozpływałam się w zachwycie nad książką Sheldona "Gniew aniołów", która cały czas siedzi mi w głowie.
"Opowiedz mi moje sny" nie dostanie ode mnie już tak pochlebnych opinii. Wprawdzie przeczytałam ją kilka dni wcześniej ...

Temat bardzo ciekawy, wręcz intrygujący. Zagadką dla mnie pozostaje fakt, czy można mieć podwójną tożsamość. Psychologia jest dla mnie...

Bardzo interesujący wątek psychoanalizy, ale poza tym książka nieco przewidywalna. Nie byłam bardzo zaskoczona rozwiązaniem sprawy tajemniczych morderstw. Trochę opornie szło mi czytanie. Wyjątkowo, bo zazwyczaj książki Sheldona wciągają. Mocne 6 za tę psychoanalizę.

To moje drugie spotkanie z Sheldonem i musze przyznac ze bardzo udane.Ksiazka wciaga od pierwszej strony.Nie bardzo wierze ze istnieje tam jakies alter ego.Lecz to 2 ksiazka w ktorej spotkalam sie z tym terminem z psychiatrii wiec cos w tym jest.Jedno jest pewne ze trauma z dziecinstwa nie odchodzi nigdy w zupelne zapomnienie i wraca w doroslym zyciu nie pozwalajac zyc tak...

Książka zaskakująca wywołująca dreszcz trzymająca w napięciu. Koniec historii kończy się gwałtownie i intrygująco . Polecam :*

Jestem pod wielkim wrażeniem tej książki. Sidney Sheldon wiedział jak cakiekawić czytelnika i sprawić, by każda jego książka się różniła.

• Sidney Sheldon
  • 2012
  • 2005
  • Z biblioteki
  • Thriller/sensacja/kryminał
  • Dawno temu
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Opowiedz mi swoje sny