Nie mów nikomu

kryminał, sensacja, thriller
978-83-7508-217-3
Joanna Piątek
morderstwo dochodzenie powieść amerykańska

Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością Davida Rosenfelta i jakże udane. Thriller spełnił moje oczekiwania, a nawet lepiej. Całe mnóstwo akcji i jeszcze więcej zaskakujących jej zwrotów. Bardzo dobrze mi się ją czytało i ani na moment nie chciałam jej odłożyć. Sposób pisana pana Rosenfelta przypomina nieco sposób prowadzenia narracji w prozie pana Cobena. Do...

13/52

Bardzo fajna książka. Mocno wciąga. Fajny język :)

Co najbardziej podobało mi się w tej książce? Nic, co nie miałoby związku z intrygą, nie zostało opisywane. Często w książkach tego typu pojawiają się przydługie opisy nieważnych dla sprawy wątków, o których i tak się zapomina, a nie wnoszą do historii nic ciekawego. Poza tym ciekawe dialogi, zawiła intryga, w której najwyższe rangą osoby są wplątane oraz główna ofiara...

Fajnie się czyta, z każdym rozdziałem dowiadujemy się więcej i do samego końca nie wiemy kto za wszystkim stoi.

Podła intryga ludzi ze świecznika, eliminacja niewygodnych świadków, materiały wybuchowe, inteligentne budynki i tajemnica do ostatnich stron książki.

Przyznaję dobrą ocenę, ponieważ thriller faktycznie jest dobry, czyta się przyjemnie i szybko, fajnie wymyślona intryga i to całkiem nietypowo, ale mimo wszystko za płytka. Jest nie dość dobra, by uzyskać pełną liczbę gwiazdek. Nie mniej jednak polecam tę książkę każdemu, kto lubi thrillery i ma ochotę na coś lekkiego. Idealna w podróży.

Wciągająca. Rzadko czytam takiego typu książki jednakże mi się spodobała. Znikome ilości krwi, za to wodzi psychologicznie czytelnika do końca. Na pewno sięgnę po inne dzieła tego autora.

Kupiłam książkę przez przypadek. Zaczęła czytać i bardzo mnie wciągnęła. Rzadko spotykana wielowątkowa akcja, kilka morderstw niby niepowiązanych ze sobą.
Aczkolwiek w połowie książki miałam problem z ogarnięciem kto kim jest. Tu pojawia się mężczyzna, tam jakaś postać - i znów wracam 5 kartek, żeby sobie przypomnieć w jakich okolicznościach się pojawiła.
Książka ciekawie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to