Trudno dorosnąć do miłości

Okładka książki Trudno dorosnąć do miłości K. Bromberg
Okładka książki Trudno dorosnąć do miłości
K. Bromberg Wydawnictwo: Editio Cykl: Bezwzględna gra (tom 3) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Bezwzględna gra (tom 3)
Editio Red
Hard to Score
Editio
2022-07-19
2022-07-19
2021-02-16
Sylwia Chojnacka

To będzie jeden z najbardziej płytkich komentarzy jaki zdarzyło mi się napisać ale nie mogłam oderwać oczu od Pana na okładce :D A jeśli chodzi o treść, kolejna bardzo dobra historia. Przyjemni, szybko się czyta i miło, że seria trzyma poziom.

Na półkach: , , , , , ,

Wiele lat temu ich rodziny się przyjaźniły a oni byli dla siebie niemal jak rodzeństwo - choć tak naprawdę Rozposzczona Brex podkochiwała się w Koszmarnym Drew. Aż do pewnego lata, kiedy wszystko się zakończyło. Po latach ponownie się spotykają. Choć Ona uważa że On jest zawodnikiem z wielkim talentem, to On niestety przez lata nie gra a tylko „grzeje ławę” w swojej drużynie. Czemu Drew siedzi na ławce rezerwowych i o co ma żal i pretensje do Drew i jej ojca? Czy ta dwójka będzie potrafiła pozostawić za sobą przeszłość aby móc zaufać sobie w teraźniejszości i razem ruszyć w przyszłość?

Zaczęli od przyjaźni przed laty aby teraz zostać….. 😉 Ależ między tą parą szybko zaskoczyło. To, nie do końca, pasowało mi do postaci Brex, ale w całokształcie było bardzo wciągające. Niby od początku można się domyślić jakie będą losy tej pary, a jednak ja z wielką przyjemnością wsłuchiwałam się w to, co opisała autorka. Mamy typowo męską stronę świata sportowego i kobietę, która jest agentem i musi w tym świecie sobie radzić. Bardzo ciekawa kolejna część o trzeciej z sióstr Kincade.

👍

👍

Tę oraz inne recenzje przeczytasz na http://blog.czyt.am

"Nie? Jeśli wolisz mnie stalkować, z tamtego okna jest dobry widok na kuchnię. Z drugiej strony, może to przyciągnąć uwagę sąsiadów. Dlatego uznałem, że lepiej dać ci wejść drzwiami, niż pozwolić, by wprowadzono cię stąd w kajdankach za podglądanie."

"Trudno dorosnąć do miłości" to fascynująca powieść autorstwa K. Bromberg, która wciąga czytelnika w wir emocji i trudnych wyborów bohaterów.

Główna bohaterka, Brexton Kincade, jest utalentowaną agentką sportową, która już wiele sukcesów osiągnęła dla Kincade Sports Management. Jednak pewnego wieczoru jej życie staje na głowie, gdy w osobie wyjątkowo atrakcyjnego mężczyzny rozpoznaje swoją pierwszą miłość. Wspólnie spędzili niezapomniane wakacje, ale zawirowania i skandal odcisnęły na nich trwałe piętno. Brexton zostaje zmuszona do zachowania dystansu wobec Drew, choć serce mówi jej coś zupełnie innego.

Drew Bowman, z kolei, wybrał karierę sportowca pomimo sprzeciwu rodziców. Jego talent był niewątpliwy, ale wydarzenia sprzed lat przesłoniły mu drogę do sukcesu. Obdarzony talentem, musi teraz radzić sobie z byciem rezerwowym, co przyczynia się do frustracji i goryczy w jego życiu. Spotkanie z Brexton wywołuje w nim wzburzenie, ale jednocześnie budzi nadzieję na coś więcej, choć przeszłość stawia przeszkody na ich drodze.

Książka wciąga czytelnika w romantyczny wir burzliwych uczuć, niejednoznacznych sytuacji i trudnych wyborów. Czy Drew i Brexton będą w stanie przekroczyć bariery narzucone przez przeszłość? Czy miłość okaże się silniejsza od zakazów i ograniczeń?

Autorka rewelacyjnie balansuje między emocjami i napięciem, co sprawia, że nie sposób oderwać się od lektury. Bohaterowie są głęboko skonstruowani, a ich wewnętrzne konflikty dodają im autentyczności. Akcja toczy się płynnie, a tajemnice z przeszłości, stopniowo odkrywane, trzymają czytelnika w nieustannym napięciu.

"Trudno dorosnąć do miłości" to powieść, która porusza ważne tematy, takie jak wybaczenie, przezwyciężanie przeszkód i gotowość do podjęcia ryzyka dla miłości. K. Bromberg udowadnia swoje pisarskie umiejętności, oferując czytelnikom emocjonalną podróż pełną zaskakujących zwrotów akcji.

Podsumowując, "Trudno dorosnąć do miłości" to lektura, która przypadnie do gustu miłośnikom romansów z głębią i emocjonalnymi perypetiami bohaterów. K. Bromberg przedstawia nam historię pełną namiętności i zmagania się z przeszłością, pozostawiając czytelników z refleksją nad własnymi wyborami i konsekwencjami, jakie niosą za sobą uczucia.

Tę oraz inne recenzje przeczytasz na http://blog.czyt.am

"Trudno dorosnąć do miłości" to fascynująca powieść autorstwa K....

2056

Na półkach: , , , , , ,

Pochłaniam tą serię, jedna książka po drugiej. Jest coś w założeniu tej serii, że uzależnia cię. Siostrzana więź, agentki sportowe, z których każda zmaga się z własnymi wewnętrznymi zmaganiami na drodze do swojego HEA.

Bohaterowie ok 30stki i dla czytelniczek w tym wieku. Zawodnik drużyny futbolu amerykańskiego ciacho i energiczna agentka sportowa. W tle skandal z udziałem ojca - byłego zawodnika i hazardzisty. Dlatego syn grzeje ławy rezerwowych. Brexton Kincade jest dla niego inspiracją by zawalczyć o swoje miejsce w ukochanym sporcie. Historia niezbyt oryginalna ale tu chodzi o ukazanie nabuzowanych hormonów i ostrych akcji. Lektura do pociągu ok. Dobrze się czyta ale schemat.

4.5 ⭐

I loved it!

Póki co jest to chyba moja ulubiona książka z serii, zaraz po jedynce. Świetnie się bawiłam, pokochałam bohaterów i cudownie było tu wrócić!

4.5 ⭐

I loved it!

"... zastanawiam się nad jego bardzo dyplomatyczną odpowiedzią. Muszę wiedzieć więcej. Muszę wiedzieć, czy to, co dzieje się między mną a Drew, zburzy kruchą równowagę której nawet nie byłam świadoma"

" Nasza relacja powinna być skomplikowana, naszpikowana przeszkodami, bo przecież wmówiono mi, że właśnie taka jest jej cała rodzina. Wiedziałem to od chwili, gdy 𝘰𝘫𝘤𝘪𝘦𝘤 zrezygnował z grania.
A jednak zwykła myśl o Brexton sprawia, że na mojej twarzy rozciąga się uśmiech.
I 𝘵𝘰 wydaje się cholernie właściwe"

Brexton, podobnie jak jej trzy siostry, pracuje w rodzinnej agencji sportowej i obecnie stara się wynegocjować kontrakt ze znanym futbolistą. Nieoczekiwanie na jej drodze pojawia się Drew, piekielnie zdolny gracz, który od lat zasiada na ławce rezerwowych, nie mogąc przebić się do głównego składu. Oboje znają się z czasów, gdy ich rodziny się przyjaźniły, a oni jako dzieci i później nastolatkowie wyjeżdżali na wspólne wakacje. Wszystko zmieniło się w chwili, gdy ojciec chłopaka wplątał się w medialny skandal, który na zawsze przekreślił jego sportową karierę, a młody wtedy Drew oskarżył o wszystko ojca Brexton. Teraz, gdy widzą się po latach, nie są w stanie zapanować nad pożądaniem i uczuciami, które ich opanowują. Będą musieli się jednak zmierzyć nie tylko z nieprzychylnością swoich bliskich, ale także ze swoją przeszłością

W "Bezwzględnej grze" Kristy Bromberg tworzy historie, które naładowane są emocjami, sytuacjami trudnymi, momentami wręcz beznadziejnymi, a co fenomenalne, podaje je w sposób lekki, przystępny, momentami wzruszającym, innym znów razem zabawnym. W "Trudno dorosnąć do miłości" zachwyca bohaterami, doskonałym wręcz obrazem ich niedoskonałości, lęków i obaw, pragnień i marzeń. Oczywiście jak i przy poprzednich częściach między głównymi bohaterami nie brakowało pikanterii, namiętności, ale i czułości. Ich problemy wcale nie były wyolbrzymione, sprawiały wrażenie bardzo realnych, co niewątpliwie stanowi dodatkowy atut tej książki. Na plus wyróżnić też mogę mnogość dialogów, które nie tylko zostały fajnie przedstawione, ale też pozwoliły mi przeczytać tą książkę bardzo szybko. Sam pomysł na fabułę, relację głównych bohaterów opartą na znajomości z dzieciństwa i dawnych niewypowiedzianych żalach, był w mojej ocenie i interesujący i bardzo wciągający. Myślę, że to książka, która pokazuje, ze każdy może otrzymać drugą szansę, ale też że warto czasami zawalczyć o siebie, swoje szczęście, pomijając potrzeby innych, które ostatecznie nie muszą być żadną przeszkodą. To kolejna książka autorki, którą czytałam z przyjemnością i którą bardzo Wam polecam

Uwielbiam Drew. Serio. Zawodnik sportowy, który ma ogromny talent ale jeszcze większe pokłady pokory. Takich bohaterów rzadko kiedy możemy poznać na kartkach powieści. I równie mocno uwielbiam Brexton. Kobietę, która wie czego chce od życia, zdeterminowaną by osiągać swoje cele i świetnie radzącą sobie w świecie, w którym to mężczyźni rządzą. Połączenie tej dwójki sprawia, że historia jest niesamowicie romantyczna, delikatna i uczuciowa - dodajmy do tego jeszcze wspólną przeszłość z dzieciństwa i robi się dodatkowo magicznie. Autorka bardzo wyraziście pokazała jak ukrywanie prawdy może silnie oddziaływać na życie i niekiedy prowadzić do konfliktów, których potem nie sposób rozwiązać. Historia ukazuje, że warto walczyć o swoje marzenia, pielęgnować swoje umiejętności i mieć świadomość swoich talentów.

Twórczość @kbromberg , znacie?
Ja osobiście bardzo lubię i sobie cenię. To moje pewniaki na relaks i chwile przyjemności dla siebie. Trudno dorosnąć do miłości” @kbromberg to właśnie taki romans. Lekki i ciepły w odbiorze, ale gdy zaglądamy głębiej, niesie za sobą nutę dramatu.

To romans dla miłośników sportu! Brexton pracuje jako profesjonalna agentka sportowa w rodzinnej firmie. Ma podejście, umie rozmawiać i nie pouchwala się z sportowcami. Drew wbrew woli rodziców, poszedł w ślady ojca i wybrał sport. Świetny futbolista amerykański, który grzeje ławkę rezerwowych. Dlaczego? Mimo lat, wciąż ciągnie się za nim przeszłość. A teraz, gdy po latach ponownie spotyka Brexton, nadchodzi czas by się z nią zmierzyć.
Czy zaskoczy Was zdanie:
„Polecam tą część, a ja koniecznie muszę sięgnąć po poprzednie tomy”?
Niesamowicie klimatyczna książka. Fabuła poprowadzona w sportowej atmosferze. Momentami z ciarkami na skórze i skokami adrenaliny. Nie brakuje sportowych emocji i brudnych zagrywek. Czytając po prostu chce się więcej. Urocza! Relacja między Brexton i Drew jest po prostu urocza. Dawno skrywane uczucie i przyjaźń od czasów dziecka, która rozpadła się tak nagle. Teraz, po latach, próbują odbudować to co mieli, z jakim skutkiem? Powrót do przeszłości, otwiera stare rany. Ale ta para, jest idealnym przykładem co to znaczy wsparcie, zrozumienie i bycie razem. Potrzeba drugiego człowieka, mimo sprzecznych uczuć i przeszkód. Mimo wszystko. Można ich pokochać całym sercem i wspierać w tym co robią. Przepięknie przedstawiona miłość, która mnie zauroczyła i skradła moje serce. Drew to kawał niepewnego mężczyzny, który przy tej jedynej zaczyna w siebie wierzyć!
Wszystkie romantyczki! To coś dla Was! Każdy tom można czytać niezależnie, więc jak najbadziej czytanie możecie zacząć od „Trudno dorosnąć do miłości”- tak jak ja! Pozostałe nadrobię, koniecznie i mam nadzieje w niedługiej przyszłości 😍
Czyżby czekało na mnie książkowe zakupo-szaleństwo?

Twórczość @kbromberg , znacie?

• Przeczytane 2023

K. Bromberg Trudno dorosnąć do miłości Zobacz więcej