Sesja hipnotyczna

horror
Arkadiusz Grzegorzak
2021-01-01
2021-01-01

Okładka książki Tryzna. Antologia słowiańska Piotr Barej, Silke Brandt, Jarosław Dobrowolski, Krzysztof Dzieniszewski, Paweł Famus, Camille Gale, Artur Grzelak, Małgorzata Lewandowska, Tadeusz Oszubski, Olaf Pajączkowski, Jacek Pelczar, Franciszek Piątkowski, E. Raj, Maciej Szymczak, Flora Woźnica, Magdalena Zawadzka-Sołtysek
Tryzna. Antolo... Piotr Barej, Silke ...
Okładka książki Słowiańskie strachy. Antologia opowiadań grozy. Część 2 Piotr Borowiec, Piotr Ferens, Krzysztof Haczyński, Karolina Kaczkowska, Tomasz Krzywik, Maciej Szymczak, Honza Vojtisek, Flora Woźnica, Zeter Zelke
Słowiańskie st... Piotr Borowiec, Pio...
Okładka książki Mamidła Dagmara Adwentowska, Agnieszka Biskup
Mamidła Dagmara Adwentowska...

zaciekawił mnie opis audiobooka. nic ciekawego. cała opowieść polega na "zwrocie akcji", który jest dość prosty do rozgryzienia już na początku. nie zachwyca niczym, nie wywołała we mnie choćby iskry emocji. nuda.

Opinia zbiorowa o opowiadaniach "Sesja hipnotyczna", "Nadmiar rzeczywistości", "Pamiętam to inaczej" i "Prezent". Są to bardzo poruszające i ciekawie napisane utwory, jednak dość przewidywalne. Nie raz się wzruszyłem, nie raz było mi żal bohaterów. Serdecznie polecam, warte przeczytania(a raczej przesłuchania).

(Opinia zbiorowa aby nie nabijać sobie wyzwania czytelniczego krótkimi opowiadaniami )

(Opinia zbiorowa aby nie nabijać sobie wyzwania czytelniczego...

Brawo za pomysł na audiobooka! Filip Kosior jako hipnotyzer to strzał w dychę.

Brawo za pomysł na audiobooka! Filip Kosior jako hipnotyzer to strzał w dychę.

Bardzo lubię miniatury tego autora. Audiobook ma świetnego lektora.

Bardzo lubię miniatury tego autora. Audiobook ma świetnego lektora.

Bardzo lubię opowiadania Grzegorzaka, bo choć każde jest inne, każde trzyma w napięciu i zaskakuje błyskotliwym końcem. "Sesję hipnotyczną" słuchałam sama w nocy i w pewnym momencie autentycznie przestraszyłam się (w momencie, kiedy był twist). W sumie bardzo fajne opowiadanie. Polecam.

Zaskoczenie. Bardzo dobrze się słucha, interesująca i wciągająca.

Zaskoczenie. Bardzo dobrze się słucha, interesująca i wciągająca.

Bardzo polecam. Hipnotyzuje...

Bardzo polecam. Hipnotyzuje...

Zasnęłam, obudziłam się pół godziny potem. Nie pamiętam o czym była... Czy mam to interpretować jako pożądany skutek?

Wszystkie opowiadania tego autora to historyjki z twistem, dość sztampowe i przewidywalne. Jednak mimo to całkiem niezłe.

Świetnie napisane i przeczytane. Trochę taki eksperyment literacki, nie każdemu się spodoba, ale dla mnie najlepszy audiobook 2022 roku.

• 22/23
  • Biblioteka
  • Audiobooki

Dodaj cytat z książki Sesja hipnotyczna