Okładka książki Wyrazić nienazwane. Językowo-kulturowy obraz zapachu we współczesnej polszczyźnie
Ilona Witkowska Wydawnictwo: Universitas językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Universitas
2021-10-01
2021-10-01

Okładka książki Nieswojość Magdalena Barbaruk, Piotr Jakub Fereński, Leszek Koczanowicz, Marta Leśniakowska, Karol Maliszewski, Zdzisław Skrok, Ziemowit Szczerek, Olga Tokarczuk, Ilona Witkowska, Henryk Worcell
Ocena 6,3
Nieswojość Magdalena Barbaruk,...
Okładka książki Pismo. Magazyn opinii, nr 6 / czerwiec 2018 Dominik Batorski, Katarzyna Boni, Wojciech Bonowicz, Kalina Błażejowska, Valeria Cherchi, Julia Fiedorczuk, Józef Hen, Rafał Księżyk, Natalia Malek, Zośka Papużanka, Marta Podgórnik, Adam Robiński, Michał Rusinek, Michał Rzecznik, Stefan Szczepłek, Michał Szczęch, Tomasz Ulanowski, Ilona Witkowska, Olga Wróbel, Ludwika Włodek
Ocena 6,6
Pismo. Magazyn... Dominik Batorski, K...