Kredyt zaufania

Angela Węcka Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna literatura obyczajowa, romans
Biblioteka Akustyczna
2021-09-15
2021-09-15

Okładka książki Tabu Antologia. Miłość zakazana Paulina Ampulska, Caroline Angel, Monika Cieluch, J. Harrow, Paulina Nowaczyk, Patrycja Różańska, L.J. Shen, Tijan, Angela Węcka, Anna Wychowska
Tabu Antologia... Paulina Ampulska, C...
Okładka książki Świąteczna magia Dakota Arizona, Justyna Dziura, Magdalena Jachnik, K.E. December, Katarzyna Lemiesz, Marta Milda, Agnieszka Nikczyńska-Wojciechowska, Karolina Staszak, Angela Węcka, Karolina Zielińska
Świąteczna magia Dakota Arizona, Jus...

Dużo erotyki - Pani Angelo jakoś nie mogę uwierzyć ze jest to wytwór Pani wyobraźni - albo są to ukryte fragmenty pani podświadomości - temat rzeka - nie mniej jednak styl naprawdę fajny - wciągający. Zaskoczony i niezaspokojony byłem jednak końcówka jakby ktoś nakazał Pani to przerwać ale ogólnie fajna rozrywka bardziej dla kobiet. Drogie PANIE NIE ZAWIEDZIECIE SIE - (dla lubiących harlequin ;) - uściski dla autorki xxx

Historia młodej cwaniary, oszustki, która zostaje złapana w swoje sieci i trafia na szefa takiego jak ona

Żenujące sceny seksu i nie tylko tego, nie realne oraz w okropny sposób opisane.
Słucham obecnie audiobooku i już na pierwszym rozdziale była scena seksu. Była ona tak strasznie żenująca.
Nie polecam tej książki ale postaram się przesłuchać do końca.
A co do kłamstw, o których było mówione w opisie książki to po prostu Sonia okłamuje swojego Ojca XD

Nie polecam tej książki ale postaram się przesłuchać do końca.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetna i zaskakująca. Spodziewałam się ckliwego romansu, a tu takie miłe zaskoczenie. Dobrze się czyta, płynnie co ważne, nie nudzi i nie jest naciągana historia . Postacie wyraziste i nietuzinkowe. Polecam Decydowanie

Nieźle się czyta , chociaż denerwowałam się z każdym kolejnym kłamstwem .Może to moja uczciwa natura dawała znać .

Główna bohaterka: Sonia - młoda kobieta, której życie nie rozpieszczało, rozczarowana życiem i rodzicami, ale ciągle marząca o karierze projektanta/architekta, lubiąca seks, ale unikajaca związków, dość nierozważna, choć bystra i cwana. Strasznie wyrachowana, dla której "brak emocji to najlepsza metoda na życie" a jej nadrzędnym celem jest ucieczka od życia, które ją spotkało, do życia, które sobie wymarzyła. W książce poznajemy jej sposoby na przetrwanie. W pewnym momencie poznaje ona mężczyznę, który podobnie zaczynał. Miało się skończyć na jednej nocy, a tymczasem okazało się, że będzie jej nowym szefem. Mimo sieci intryg i kłamstw, swój pozna swego... Przeczytałam, ale zakończenie mnie rozczarowało, spodziewałam się czegoś więcej.

"Wiedza jest doskonałą tarczą – owszem, nie uchroni przed pięściami, ale można z jej pomocą zdobyć przewagę nad drugim człowiekiem".

"Biznes to biznes, życie to życie. Coś się pojawia, coś znika i tyle".

"Jeśli poświęcasz czemuś mnóstwo czasu i energii, nie powinnaś łatwo z tego zrezygnować".

"– A podobno kobieta nigdy się nie orientuje, co ma w swojej torbie…
Tym razem szefowa parsknęła.
– To kłamstwo. Złudzenie, Tylko idiotki nie wiedzą, co noszą ze sobą, chaos ma być sprzymierzeńcem, a nie wrogiem".

"Chciała uciec nie tylko od rodziny, ale i od samej siebie. A procenty pozwalają na szybkie, bezbolesne, pozornie wręcz miłe zapomnienie".

"Wszyscy mamy coś do stracenia. Nie muszą to być ludzie czy rzeczy materialne".

"Wolność jest ci potrzebna do rozwoju. Chcesz pracować. Studiowałem uważnie twoje konto na Instagramie. Wiem, że potrzebujesz też takich rzeczy, tego swojego profilu, uznania, podziwu, atencji. W pierdlu tego nie będzie. Nie będziesz też oglądać fasad kamienic ani eleganckich wnętrz. Tylko wnętrze celi i spacerniak".

"Życie po swojemu to wolność, a wolność jest ważna. Kiedy jesteśmy wolni, możemy maksymalizować kreatywność. Możemy robić, co chcemy. Dla siebie. Oczywiście, warto zapytać ludzi o radę, ale decyzja należy do nas".

• Empik go
  • Audiobooki