Pozłacany wąż

Okładka książki Pozłacany wąż
Danielle L. Jensen Wydawnictwo: Galeria Książki Cykl: Mroczne wybrzeża (tom 3) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
2021-04-27
Anna Studniarek-Więch

więcej Więcej

Na półkach: , , , ,

Recenzja powstała dla grupy oraz profilu na IG, Fantastyka na luzie

Za każdym razem gdy sięgam po książki Danielle, pieję z zachwytu. A biorąc pod uwagę, że każda kolejna jest lepsza niż poprzednia, już teraz boję się co będzie dalej…

Cudownie było wrócić do “Mrocznych wybrzeży” i niczym ze starymi przyjaciółmi, przywitać się z jej bohaterami. “Pozłacany wąż” łączy w...

Po „Mrocznych Wybrzeżach” i „Mrocznym Niebie”, czwórka głównych bohaterów wreszcie pojawia się w jednej książce i wątki z tych dwóch tomów łączą się ze sobą w „Pozłacanym Wężu”.

Lidia rozpoczyna naukę w świątyni uzdrowicieli w Mudaire, nie zgadza się jednak ze sposobem walki z zarazą, który narzucają jej kapłani. Killian został dowódcą królewskiej armii, okazuje się...

Jest to książka utrzymująca poziom swoich poprzedniczek. Była fajna i wciągająca, ale skakanie między bohaterami czasami bywało konfundujące. Zdecydowanie wolę wątek Lidii i Killiana niż Marka i Teriany. Ciekawe zakończenie to na plus. Na minus to to, że książka momentami była przydługa. Spoko rozrywka, ale nadal ta seria pozostaje moją najmniej ulubioną z twórczości Danielle.

Pierwsza cześć była słaba w drugiej było już znacznie lepiej ale to co się dzieje w tej części!!!. Polecam z całego serca miłośnikom Danielle L Jansen . Czekam na kolejną cześć z zapartym tchem

• 2021
  • Chcę w prezencie
  • Do kupienia
  • Ebook
  • Kupić

Dodaj cytat z książki Pozłacany wąż