rozwińzwiń

Waleczna czarownica

Okładka książki Waleczna czarownica Danielle L. Jensen
Nominacja w plebiscycie 2017
Okładka książki Waleczna czarownica
Danielle L. Jensen Wydawnictwo: Galeria Książki Cykl: Trylogia Klątwy (tom 3) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
2016-05-03
9788367071918
Anna Studniarek-Więch
magia czarownice trolle wróżki wojna rodzina królewska romans
Inne

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

1918 ocen

Smoki, trolle i elfy, czego chcieć więcej

Smoki, trolle i elfy, czego chcieć więcej

Mimo że kocham twórczość Danielle z tym tomem trochę się męczyłam. Fabuła dłużyła mi się i momentami się zanudziłam. Mimo to uważam zakończenie za genialne - oczywiście jak zawsze.

Miłość, walka, magia. Radość, smutek i nostalgia. Refleksja o tym co ważne. Młodzieżówka, ale nie infantylna.
Świetne.

Świetne.

Trylogia miała swoje lepsze oraz gorsze momenty. Jednak ostatnie trzydzieści stron "Walecznej czarownicy" to majstersztyk.

Nie było to tak dobre jak Królestwo Mostu,aczkolwiek zasługuje na mocną 7-kę.
Kocham pikanterię w tak fantazyjnych historiach,dałabym wszystko,aby móc pochłanąć tą powieść z wypiekami na twarzy!
No cóż...
Było poprawnie,grzecznie i cenzuralnie😅
Duży plus za wartką akcję,tutaj czytelnik miał naprawdę sporo niebanalnych i nieprostych emocji!
Zakończenie troszkę baśniowe,ale i tak nie żałuję ani jednej minuty poświęconej tej książce!

Nie było to tak dobre jak Królestwo Mostu,aczkolwiek zasługuje na mocną 7-kę.
No cóż...
Było poprawnie,grzecznie i cenzuralnie😅
Zakończenie troszkę baśniowe,ale i...

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie będę opisywać każdej książki po kolei, zrobie to za jednym zamachem.

Pierwszy tom wciągnął mnie tak że zajeło mi półtora dnia żeby ją przeczytać. Z drugim tomem męczyłam się tydzień, trzeci miałam ochote odłożyć czego nie robie właściwie nigdy.

Jednak ostatnich 10stron trzeciego tomu wycisnęło ze mnie łzy wzruszenia.

Ciężko ocenić coś co bylo nudne przez 390str a ostatnich 10 było najpiękniejszym co ostatnio czytałaś.

Nie będę opisywać każdej książki po kolei, zrobie to za jednym zamachem.

Jednak ostatnich 10stron trzeciego tomu wycisnęło ze mnie łzy wzruszenia.

Ciężko ocenić coś co bylo nudne przez 390str a...

No… jakoś nie wiem, ta seria naprawdę mi nie podeszła, a naprawdę się starałam ją polubić. Ostatni tom wymęczyłam jeszcze bardziej niż poprzednie, ale to raczej nie ich wina, tylko mojego gustu, który ostatnio skacze i się diametralnie zmienia.

Na półkach: , , , ,

Bardzo lubię tę serię, jak i z zapałem śledziłam losy bohaterów, tak główny tom była dla mnie trochę gorzki, ponieważ był ostatnim, ale także trochę rozczarowujący. Głównie ze względu na duży chaos oraz postać Tristana, nawet nie zauważyłam, kiedy przemienił się w nieznośnie irytującą postać. Ostatnie jednak akcje i zakończenie była dla mnie naprawdę satysfakcjonujące i dobrze zamknęły tę trylogię.

Będę tęsknić za bohaterami.

Będę tęsknić za bohaterami.

Moja ulubiona i najbardziej wzruszająca część tej serii. Wspaniali bohaterowie, intrygi i fabuła. Uwielbiam i polecam!

2 420
    1 598