Waleczna czarownica

Okładka książki Waleczna czarownica Danielle L. Jensen
Nominacja w plebiscycie 2017
Okładka książki Waleczna czarownica
Danielle L. Jensen Wydawnictwo: Galeria Książki Cykl: Trylogia Klątwy (tom 3) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
2017-01-11
Data 1. wydania:
2016-05-03
Anna Studniarek-Więch
magia czarownice trolle wróżki wojna rodzina królewska romans
Inne

Zdecydowanie najlepsza część z całej trylogii. Emocje które mi towarzyszyły przy czytaniu tej książki... A końcówka wycisnęła kilka łez z oczu, ponieważ była piękna. Polecam!

Coś cudownego, ryczałam jak bóbr

Cecile wraz z Tristanem stają w obliczu konfliktu między światami, który sami wywołali. Chcąc pokonać zło, kilkusetletnie animozje oraz zrealizować marzenia o pojednaniu, będą musieli zawalczyć o swoje racje. Brutalna, bolesna rzeczywistość podaje w wątpliwość ich plany, tym bardziej, że zagrożone jest również ich życie i to z zupełnie innej strony, niż mogli się...

świetna trylogia, jedna z moich ulubionych

kolejny tom walki o dobro i zło, jak również miłość między dwoma światami w dodatku super zakończenie

Nie wiem dlaczego, ale coś jednak tutaj nie zagrało.
Nie mogłam wgryźć się w fabułę i momentami nie wiedziałam co się dzieje, po co i dlaczego. Książka niby pełna akcji jednak moim zdaniem często były to akcje pozbawione celu i sensu.
Główna bohaterka strasznie irytująca, nieco egoistyczna i chwilami nudna. Uwielbiam wykreowanie tych złych bohaterów. Dalej jestem wielką...

Cecille i Tristan rozpoczynają nierówną walkę ze swoimi wrogami na kilku frontach. Po wydarzeniach wieńczących tom drugi, próbują ocalić świat od dramatycznych w skutkach decyzji, które sami podjęli. Zadania tego nie ułatwiają długi, które zaciągnęli u dużo mroczniejszych i potężniejszych istot; jaką cenę przyjdzie im zapłacić za ten akt łaski?

Ostatni tom Trylogii Klątwy...

Daje dyszke za bardzo ciekawe zakończenie.

Cudowne zakończenie wspaniałej historii. Książka jest naprawdę niezapomniana. Po zdecydowanie słabszym drugim tomie, zamykający tom trzeci, nadrabia wszystko z nawiązką. Budzi wiele emocji.. wielokrotnie skrajnych... A na koniec wzrusza do łez. Cudownie się czyta, nawet pomimo naszpikowania fabuły niezliczonymi opisami wojennych planów i manewrów, oraz intrygami w swojej...

Pokochałam tą serię po pierwszym tomie, drugi mnie trochę irytował. Trzeci... Wyrwał serce i porzucił mnie z ogromnym literackim kacem..
Dziękuję autorce za tą historię, za uronione łzy (co akurat przy książkach rzadko mi się zdarza) i za przepiękne zakończenie więczące historię. Szkoda, że nie można cofnąć czasu i przeżyć to wszystko od nowa.

2 007
    1 498