Miasto mafii 2

Okładka książki Miasto mafii 2 Kinga Litkowiec
Okładka książki Miasto mafii 2
Kinga Litkowiec Wydawnictwo: Muza Cykl: Miasto mafii (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Miasto mafii (tom 2)
Muza
2021-09-29
2021-09-29
romans mafia

Książka wciąga, nie powiem. Jest tu dużo emocji, gorącego romansu, ale i scen trzymających w napięciu. Czyta się ją szybko.

Cała akcja rozwija się bardzo szybko, po czym trochę zwalnia, by znów przyspieszyć. Jest sporo ciekawych, namiętnych ale i szokujących scen. Pod koniec naprawdę wiele się dzieje, że aż dziw że to wszystko w jednej książce.

Sama akcja jest dość szybka, aż chciałby się więcej dreszyku. Jednak to co jest, musi wystarczyć.

Między bohaterami też historia szybko się rozkręca, właściwie już od pierwszych stron ksiazki. On jest szefem mafii, ale jest zupełnie inny niż jego brat. Ma w sobie wrażliwość i jego życiowa historia nawet wzrusza. Z kolei ona już nie jest taką ciekawą postacią. Jakoś nie porwała mnie jej życiowa historia oraz sama jej postać. Da się lubić, ale bez szału.

Sama akcja jest dość...

O wiele lepsza od części pierwszej. O wiele lepiej się czytało i zaciekawiła mnie. Polubiłam głównych bohaterów. Nie spodziewałam się takiej decyzji Lucasa.

Fragment:
„Wszyscy opuszczamy, a ja mam ochotę płakać i śmiać się jednocześnie. Nie dość, że zostałam wywieziona nie wiadomo gdzie, to porwał mnie mafioso i na dodatek ogłosił, że jestem jego dziewczyną! Jakby tego było mało, za chwilę policja usłyszy, że z nim sypiam!”

Druga cześć serii jest obłędna i gwarantuje całą gamę emocji - roller coster w najlepszym wydaniu.

Hope Clarke pracuje w barze i w sumie jest zadowolona z życia w Nowym Jorku. Wszystko się zmienia gdy przypadkiem staje się świadkiem zabójstwa swojego szefa. Tego czynu dopuszczać się Lucas Rossi, który obecnie stoi na czele rodziny.
Lucas nie chcąc przyznać przed braćmi, że coś poszło nie zgodnie z planem zmusza dziewczynę by udawała jego kobietę. Jedno kłamstwo pociąga za sobą kolejne i kolejne. Labirynt kłamstw sprawia, że historia może nie mieć dobrego zakończenia…. Czy istnieje szansa na wyjście z tego cało? Czy związek na niby będzie taki do końca? Czy ktoś w końcu powie prawdę?

Fragment:

Hope...

Druga część tomu Braci Rossi super.
Gwarantuje autorka ogromne emocje,wrażenia mocne.
Podobał mi się Lucas najmłodszy z braci.
Doskonała lektura.

Druga część tomu Braci Rossi super.
Gwarantuje autorka ogromne emocje,wrażenia mocne.
Podobał mi się Lucas najmłodszy z braci.
Doskonała lektura.

Super!

Super!

Książka jest dość zabawna i przyjemna do czytania. Już w pierwszej części chciałam poznać Lucasa, bo mnie zaintrygował. Nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy. Co prawda jeśli chodzić o takie spicy sceny to pierwsza część wygrywa zdecydowanie. Ta książka nie jest zbyt przesadzona, ale czegoś mi brakowało i w sumie do dzisiaj nie wiem czego. Po prostu mam nie dosyt, pomimo, że jest to naprawdę w porządku lektura na wolny wieczór.

Uwielbiam tą książkę, pomijając że pierwszy tom „Miasto mafii" bardziej mi się podobał ta też jest ciekawa i warta przeczytania.
Ja ją jak najbardziej polecam!

Ja ją jak najbardziej polecam!

Zapraszam na moją opinię

Zapraszam na moją opinię

Hope Clark mieszka w Nowym Jorku w raz z przyjaciółka pracuję w klubie co niekoniecznie ją uszczęśliwia, ale za coś trzeba żyć.

Hope nie miała pojęcia, że jej życie zmieni się w chwilę…

Hope zostaje świadkiem zabójstwa z rąk samego Lucasa Rossi…

Lucas wykorzystuje dziewczynę w swoim planie w zamian ofiarując jej wolność. Meżczyzną szantażem zmusza Hope aby udawała jego dziewczynę. Oboje nie są z tego zadowoleni. Sytuacja, w której znalazł się Lucas nie daje mu wyboru, a on praktycznie nie daję go Hope (związek na niby lub więzienie)

W pewnym momencie plan wcielony w życie tej dwójki ulega zmianie…😉

Czy z szantażu może zrodzić się uczucie ⁉️ Czy ta dwójka ma szanse na szczęśliwe zakończenie ⁉️

Kochani i cóż mogę dodać.
To nie jest moje pierwsze spotkanie z piórem autorki i powiem szczerze, że nie byłam szczególnie przekonana do kupna tych książek, ale nie żałuje.

Fabuła bardzo mi odpowiada, bohaterowie dobrze wykreowani. Wątki pociągnięte od początku do końca.
Skoro jest mafia to jest i sensacja, która jest miłym dodatkiem między pożądaniem i namiętnością, której nie zabraknie w żadnej części. Książki wciągają nie ma nudy. Polecam gorąco.

Hope nie miała pojęcia, że jej życie zmieni się w chwilę…

Hope zostaje świadkiem zabójstwa z rąk samego Lucasa Rossi…

Hope pojawia się w niewłaściwym miejscu i o niewłaściwym czasie. Widzi zabójstwo, którego dokonał młodszy z braci Rossi - Lukas. Zostaje przez niego porwana. Gdy już się wydaje, że może wracać do domu spotyka resztę rodzeństwa Rossi. Ostatecznie Lucas zmusza ją do udawania jego dziewczyny👫. Sprawy brną coraz dalej i coraz trudniej jest im wyplątać się z kłamstw. Co się stanie po wizycie w Vegas? I dlaczego Hope uciekła od Lukasa?

Ta część podobała mi się bardziej na niż pierwsza. Może dlatego, że od początku serii jakoś bardziej ciągnęło mnie do Lucasa niż do reszty braci? 🧐
Kreowany jest na niebezpiecznego mafiosa, jednak trochę brakuje scen, które mogły by przekonać o tym czytelników. Niemniej jednak jego zabawowa strona i chęci odnalezienia Hope sprawiły, że go polubiłam. Choć była scena, za którą miałam ochotę urwać mu głowę i nie tylko głowę🥚🥚😅.
Hope też nie jest typową panną zamkniętą w złotej klatce. Potrafi się postawić i uciec, kiedy trzeba. Woli brać życie we własne ręce niż liczyć na Lucasa.

Autorka zafundowała nam książkę pewną akcji, ognia🔥, kłamstw wymyślanych na poczekaniu i seksu, który potęguje emocje😈. Historia w sam raz na jeden lekki wieczór.

• Mafia