Szantaż

Monika Magoska-Suchar Wydawnictwo: Jaguar literatura obyczajowa, romans
Jaguar
2021-08-25
2021-08-25
literatura polska romans romans gangsterski monika magoska-suchar wydawnictwo jaguar

Szantaż książka z kategorii erotyka. Nie jest to mój ulubiony gatunek, ale lubie raz na jakiś czas sięgnąć po coś innego niż zwykle czytam. Tym razem padło na autorkę, którą znam tylko z Instagrama i jej książkę kiedyś wygrałam. Jest to moje pierwsze spotkanie z panią Moniką.

Historia zaczyna się od poznania Patrycji, zdolnej projektantki, która ma dość spore problemy małżeńskie. Sam początek jest troszkę zawiły, ponieważ najpierw kobieta dowiaduje się że jej mąż zniknął. A ona dostaje dość dziwne wiadomości. Pierwotnie myśli że to gra jej meza a nie szantażysty. Ale gdy prawda wychodzi na jaw i trafia na orgie dla wysoko postawionych osób. Kobieta postanawia wyprzeć tę noc i wrócić do swojego życia. Niestety wtedy dowiaduje się że jej mąż jest przetrzymywany i torturowany. Patrycja mimo że się przejęła postanowiła wrócić do swojej pracy i wybić się na swoich kreacjach, dzięki znanej z show biznesu Natalii. Patrycja nie chce zostawić tę noc bez konsekwencji, postanawia pójść do adwokata. Tak poznaje Filipa. Wtedy zaczyna się cała przygoda. Nie będę dalej zdradzać przebiegu wydarzeń, polecam samemu się zapoznać z treścią i oceną tej przygody.
Pierwsze co mi się spodobało to wiadomo, że jest to erotyk ale nie było tam przesadzona ilość scen łóżkowych, które często są wciskane na siłę. To dla mnie duży plus, ponieważ książka dzięki temu jest ciekawa a nie wulgarna. Kolejny plus to historia mimo że dość przewidywalna nie była nudna. Akcja toczy się według ciekawego schematu, dzięki czemu dość szybko się czyta te książkę, nie jest męcząca. Polecam tę pozycję każdej osobie, która lubi erotyki, romanse czy obyczajówki. Myślę że jeżeli znowu będę chciała robić przerywnik od moich standardowych gatunków na pewno sięgnę po książki tej autorki.

Nie ukrywam, że gdy zaczynałam czytać, początek nie zapowiadał się dobrze, ale pozniej akcja książki się bardzo rozwinęła. Wciągnęłam się i nie mogłam przestać czytać. Siedziałam i czytałam cały dzień. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, że jednak się akcja rozkręciła i mnie wciągnęła. Mało kiedy książka mnie tak wciąga, że pochłaniam ją w jeden dzień.

Kolejna ciekawa historia tej książki.
Dla mnie za długie rozdziały i fabuła.
Na końcu autorka szybko i konkretnie zakończyła.
Szkoda że na początku tak do tego nie podeszła.
Kto lubi długie fabuły to polecam.

Kolejna ciekawa historia tej książki.
Dla mnie za długie rozdziały i fabuła.
Na końcu autorka szybko i konkretnie zakończyła.
Szkoda że na początku tak do tego nie podeszła.
Kto lubi długie fabuły to polecam.

Piękna historia, szybko się czyta. Polecam ☺️

Piękna historia, szybko się czyta. Polecam ☺️

Przeczytałam te książkę jednym ciągiem . Może trochę zbyt mafijna jak na nasz kraj , jednak dla mnie ok.

Czy zdecydowalibyście się na ryzykowną grę ?

MONIKA MAGOWSKA-SUCHAR
„SZANTAŻ”

„Szantaż” to kolejna pozycja literacka Moniki Magowskiej- Suchar, wydawnictwa Jaguar, która wywarła na mnie ogromne wrażenie. Książka przedstawia historię o zazdrości, chorej miłości, manipulacji, orgii i zemście w mrocznym świecie mafii. Nie jest to książka z „grzecznymi bohaterami” 
Znana w świeci celebrytów projektantka Patrycja Krzemińska staje się ofiarą stalkera, który wysyła jej anonimowe liściki o treści „Wiem co zrobiłaś”. Mało tego, ktoś uprowadza i torturuje jej męża. Chcą mu pomóc godzi się na warunki porywacza, który każe do siebie mówić- Lew. Gdy trafia do miejsca, do którego nie wszyscy chcieli by trafić- rozumie w jakie poważne wpadła tarapaty. W jaką mroczną grę przyjdzie jej zagrać. Strach przed nieznajomym zmusza kobietę do zwrócenia się o pomoc do przystojnego, władczego i bezkompromisowego prawnika- Filipa, który skrywa głęboko w sercu tajemnicę. Początkowo między dwojgiem dochodzi do burzliwej wymiany zdań. Potem też jest piorunująco ale już w innym kontekście 
Jaką tajemnicę skrywa Patrycja? Czy Filip poradzi sobie z duchami przeszłości? Dlaczego jest mocno uzależniony od Gustawa Łubińskiego? Czy uda się uratować Krzemińskiego? I kim w końcu jest tajemniczy, waleczny i groźny Lew?
„Szantaż” jest to kolejna książka o mafii ale o niestereotypowej fabule, która zdecydowanie wpadnie w gusta nawet wybrednym czytelnikom. Książka jest jedną wielką tajemnicą. Każdy bohater skrywa w sobie sekret, którego nie chce ujawniać. Intrygi i walka o władzę jest na porządku dziennym. W książce dominują przysłowiowe fajerwerki i to nie tylko zasługa Patrycji i Filipa  Monika Magowska- Suchar pokazuje jakie błędy może popełnić człowiek, którym kieruje chęć zemsty, chorobliwa miłość i zazdrość. Relacje między bohaterami są burzliwe, furiackie, wybuchowe, to tylko dodaje smaczku tejże historii. Sceny erotyczne, tak jak przystało w romansie mafijnym- są ostre, dzikie i niepohamowane. Poczucie humoru i dialogi są również mocno dopracowane. Chwialmi można doczepić się do braku logiki w myśleniu i zachowaniu Patrycji, jednak przy całości książki można przymrużyć na to oko. Książkę polecam nie tylko fanom romansów mafijnych ale również tym lubiącym historie sensacyjne, ze zwrotami akcji i mnóstwem intryg!

POLECAM!

Dziękujemy wydawnictwu #JAGUAR

Zapraszamy :

Czy zdecydowalibyście się na ryzykowną grę ?

MONIKA MAGOWSKA-SUCHAR
„SZANTAŻ”

Znana w...

Świetne połączenie romansu z powieścią sensacyjną.Barwni bohaterowie,zwroty akcji.Fajnie się czytało.

“Szantaż” należał u mnie do grona książek, które mimo odłożenie na półkę siedzą w głowie. Nie skończywszy czytać całości rozmyślałam, jak potoczą się dalsze losy bohaterów i sama wymyślałam możliwości dalszego rozwoju akcji.

Ta książka zapewniła mi świetną zabawę: świetne dialogi, super poczucie humoru i te płomienne sceny łóżkowe. Ach było gorąco! Główni bohaterowie świetnie wykreowani, oboje mają bystre umysły i łączy ich więcej niż mogłoby się wydawać.

To nie tylko łóżkowe dopasowanie, ale również ich ambicje i ciężka praca by odnieść sukces oraz przeszłość, o której oboje chcieliby zapomnieć.

Powiem szczerze, że Grey przy Filipie to był jednak grzeczny. Filip to bestia, która tropi ofiarę, a potem zaciąga do swojej kryjówki by ją wykorzystać. Jednak Pati okazuje się godną przeciwniczką, która namiesza mu w głowie.

Jest to kolejna książka z wątkiem mafijnym, nie ja wcale nie narzekam to jest kolejna dobra książka o mafii i naprawdę polubiłam te mafijne opowieści tak bardzo, że na pewno sięgnę jeszcze po coś tego typu.

“Szantaż” to książka z dynamiczną akcją, przy niej nie da się nudzić. Emocje gwarantowane i to co tam się dzieje ... Nie przewidziała bym takiego obrotu spraw. Zakończenie wbija w fotel i pokazuje, że Lew zasługuje na swój tytuł.

Z całego serducha polecam tę książkę, bo była to jedna z najlepszych jakie przeczytałam w ostatnim czasie.

Całkiem interesująca intryga, ciekawie skrojone postaci. Gdzieniegdzie skrzypi logika, ale nie, żeby do przesady. Całkiem interesująca.

Dzisiaj pragnę przedstawić Wam powieść pt. "Szantaż" autorstwa @mmsuchar_autorka.

Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Jaguar

Lektura przedstawia świat mafii, orgii i stek mrocznych sekretów.

Patrycja Krzemińska mieszka w apartamencie, w Wilanowie, typowa bizneswoman, projektantka mody. Patrycji pomogła się wybić Natalia, znana producentka filmowa, córka biznesowego magnata i narzeczona Filipa.

Pewnego dnia Patrycja dostaje tajemniczą wiadomość "wiem co zrobiłaś". Czyżby ktoś znał jej sekret? Rozpoczyna się mroczna gra. Zostaje zwabiona do salonu, gdzie była nielegalna orgia. Zrozumiała, że cała ta gra to coś więcej niż tylko seksualna przygoda. - to zemsta! Twarz mężczyzny skrywała maska lwa. Ktoś próbuje zniszczyć ją i jej dobre imię. W tym samym czasie dochodzi do zaginięcia męża Patrycji, który również znał mroczny sekret. W życie Pati z pomocą wkracza przystojny prawnik Filip. Kim okaże się niebezpieczny mafioso i prawnik jednocześnie? Podobnie jak ona zostawił za sobą mroczną przeszłość. Pod maską bezwzględnego prawnika mafii skrywał duszę romantyka. Zamiast zemsty odnalazł miłość.

Jego żona Rebeca zmarła na udar, a może ktoś jej w tym pomógł? 8 lat temu stracił córeczkę Klarę, kto okaże się sprawcą? Kim okaże się Gustaw Łubiński ojciec Natalii? Co zawierał wisiorek - onyksowe serce? Jak zakończą się porachunki mafijne? Na te pytania odpowiedzi znajdziecie w lekturze 😉❤️.

Fabuła książki jest pełna mrocznych tajemnic, wydarzenia z pozoru niepowiązane układają się w całość. Dopełnieniem książki są dobrze napisane sceny erotyczne. Autorka @mmsuchar_autorka ukazuje nam doskonale świat miłości, smak zemsty, szantażu oraz ryzykownej gry, bohaterowie są bardzo dobrze wykreowani, za co należą się 👏. Polecam 🔥.

Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Jaguar

Lektura przedstawia świat mafii, orgii i stek mrocznych sekretów.

• Dysk
  • Przeczytane w 2022