Dziewiąte ramię ośmiornicy

Znak
2021-01-01
2021-01-01
Agnieszka Walczy
dirk rossmann dziewiąte ramię ośmiornicy thriller

Książka ma nawet fajny klimat w stylu noire. Niestety sam główny wątek wydawał mi się mało ciekawy a szkoda bo mogło być naprawdę bardzo dobrze a tak jest tylko dobrze.

Świetna książka,nie można się od niej oderwać,świetna podróż w czasie....Tak obrazuje współczesne czasy...żywa historia..polecam wszystkim warto przeczytać

Zaskoczona byłam jak dobrze sie czytała ta książka. Bardzo mądra i jednocześnie zabawna. O ośmiornicach oglądałam wczesniej film przyrodniczy i naprawde sa to fascynujące stworzenia. Tak samo jak fascynujący jest cały świat przyrody. Pan Dirk daje nadzieje ze świat da sie uratować. Oby tylko ktos dal sie zainspirować. Polecam dla miłośników dobrych kryminałów.

Przegadana i mało akcji. Po wybuchu wojny na Ukrainie, książkę czyta się trochę dziwnie. W obecnej sytuacji wizja autora już nam nie grozi (uff)

• 💛 Sentymenty ...
  • DO ZDOBYCIA
  • 📋 2022
  • Samodzielne
  • Radio Katowice

Dodaj cytat z książki Dziewiąte ramię ośmiornicy