Dziecięcy kram

duchy thriller brazylia dzieci zaginięcie
kryminał, sensacja, thriller
9788382193701
duchy thriller brazylia dzieci zaginięcie

Jestem miło zaskoczona, fabuła mnie porwała. Naprawdę dobrze napisana, autor wyśmienicie ilustruje emocje postaci. Dosłownie czujesz te zapachy i widzisz te sceny jak w dobrym kinie. I ten mroczny klimat, który dominuje w książce. Nie do przecenienia jest fakt, że ta historia mogłaby być prawdziwa.Polecam👍

Niezła z duchami tle...

• Storytel

Dodaj cytat z książki Dziecięcy kram