Pasaże warszawskie

Estymator
publicystyka literacka, eseje
2021-04-01
9788366719460

Zbiór felietonów z Warszawą w roli głównej i w tle. Anegdoty, wspomnienia, przemyślenia. Czyta się w porządku, ale dla mnie osobiście nie jest to jakoś bardzo wciągająca lektura. Na pewno osoby znające lepiej Warszawę lub interesujące się bardziej znanymi polskimi osobistościami więcej z tej książki wyciągną. Ale tak czy siak poczytać można.

• Poukładane
  • 2.Wspomnienia/Pamiętniki/Listy
  • 0.3.Do kupna/pożyczenia
  • Legimi
  • 2013
  • Esej

Dodaj cytat z książki Pasaże warszawskie