Kup teraz - 11 ofert w cenie od 27.76 zł do 42.66 zł

Ekocentryczka w kuchni. Sezonowo, roślinnie, less waste

Daria Rogowska Wydawnictwo: Publicat kulinaria, przepisy kulinarne
Publicat
kulinaria, przepisy kulinarne
2021-06-02

Już po pobieżnym przejrzeniu książka wzbudziła we mnie pozytywne emocje a część przepisów wpadła w oko. Od razu widać, że nie zostały przekombinowane - są proste, lokalne i sezonowe. W tych przepisach nie wydziwia się, choć dla niektórych dodatek pasty miso czy sosu sojowego taki może się wydawać.

Przepisy nie są skomplikowane tylko proste, do tego różnorodne,...

• Do kupienia
  • Chcę w prezencie