Czerwień rubinu

Kerstin Gier Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Trylogia Czasu (tom 1) literatura młodzieżowa
Rubinrot: Liebe geht durch alle Zeiten
2017-05-24
Agata Janiszewska
Trylogia czasu podróże w czasie

Opinie [1 347]

Kiedy przerzucasz się z filmów na książki, okazuje się, ze dużo się już widziało. Ekranizacja tej książki była naprawdę świetna, dlatego miałam duże oczekiwani do tej propozycji. „Czerwień rubinu” nie okazał się aż tak emocjonujący, jednak tak to już jest gdy zna się fabułę. Mimo wszystko uważam, że książka jest naprawdę fajna i przyjemna.
Zwykłe problem nastoletniej Gwen,...

jedna z moich ulubionych serii!

Pierwszy raz trylogię czytałam jeszcze w gimnazjum i postanowiłam sobie ją przypomnieć. Pamiętam, że wtedy zrobiła na mnie ogromne wrażenie i bałam się, że po kilku latach jednak czar pryśnie i książka mi się nie spodoba. Z ulgą mogę stwierdzić, że świetnie się przy niej bawiłam!

Niesamowita trylogia, klimat Anglii współczesnej i tej z poprzednich wieków. To pierwsza książka o podróżach w czasie, która miałam przyjemność przeczytać. Bardzo zżyłam się z bohaterami. Płakać mi się dosłownie chciało kiedy kończyłam 3 tom.... Polecał z całego serca nie tylko młodzieży :)

Podczas czytania niezwykle mnie wciągneła, nie mogłam się oderwać i 3 tomy przeczytałam w 3 dni. Tą opinie piszę po roku, ale nadal pamiętam jak bardzo bawiła mnie ta książka i spędziłam przy niej dobry czas. Końcówka ostatniej części jedynie mnie trochę znudziła, ale często tak mam przy seriach. Mimo, iż niezwykle dobrze mi się czytało tą książkę i zaraz po jej skończeniu...

Dzięki tej przecudownej serii pokochałam czyatnie.

Książka dla mnie super. Szybko się czyta i chce się wiedzieć co będzie dalej.

Dość długo zwlekałam ale nie żałuję.polecam.zjadacz czasu.

Wartka fabuła bez przestojów sprawiła, że przeczytałam wszystkie trzy części w 4 dni. Ładnie napisana, od razu czuć brytyjskie pióro. Ciekawa i lekka, były też miłostki więc dla mnie idealna książka na wieczór.

Tajemnice, niebezpieczeństwa, podróże w czasie
i kompletnie nieprzygotowana do tego 16-letnia Gwendolyn -
- bohaterka i narratorka pierwszego tomu "Trylogii czasu" autorstwa Kertsin Gier.
Tomu, który wyszperałam w bibliotece, dzięki kolorowi w tytule: "Czerwień rubinu".

Pewnego dnia zupełnie zwyczajna dziewczyna odkrywa,
że jest nosicielką genu pozwalającego przemieszczać...

Dyskusje

14 462