Saint

Okładka książki Saint
Ruby Vincent Wydawnictwo: Independently published Cykl: Saint and Sinners (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Saint and Sinners (tom 1)
Independently published
2021-02-03
Data 1. wydania:
2021-02-03
angielski
9798704319061
Gang Romance Dark Romance

Jeśli książka jest romansem, to musi być w niej jakaś chemia... ta tutaj mnie nie przekonała. Być może miłośnikom reverse harem i dark romance przypadnie do gustu, ale mnie nie urzekła. Nic wartego zapamiętania. Nic nie zapadło w pamięć. Nie będę kontynuować czytania serii.

Dodaj cytat z książki Saint