Zwerbowana

Okładka książki Zwerbowana
Patrycja Strzałkowska Wydawnictwo: Edipresse Książki Seria: Dark Book kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Dark Book
Edipresse Książki
2021-04-14
2021-04-14

Okładka książki Świąteczne namiętności Edyta Folwarska, J.B. Grajda, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, Charlotte Mils, Patrycja Strzałkowska, Agata Suchocka, Paulina Świst, Magdalena Winnicka, Anna Wolf
Ocena 7,2
Świąteczne nam... Edyta Folwarska, J....
Okładka książki Niebezpieczne związki I.M. Darkss, Edyta Folwarska, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, Alicja Sinicka, Patrycja Strzałkowska, Agata Suchocka, Paulina Świst, Magdalena Winnicka, Anna Wolf
Ocena 7,2
Niebezpieczne ... I.M. Darkss, Edyta ...

Okładka książki Mala M. Lilka Płonka, Paulina Świst
Ocena 6,5
Mala M. Lilka Płonka, Pauli...

Bardzo słaba książka🙁 Do połowy przepełniona masą słabych, erotycznych scen. Po połowie dopiero zaczyna się wątek kryminalny.

Gdybym od razu nie kupiła 2 części, to na pewno już bym nie kontynuowała tej serii. A tak czeka mnie przeczytanie jeszcze drugiej części🤦‍♀️😐

Okładka fajna, ale co do treści, to zdecydowanie za dużo scen erotycznych, a za mało thrillera, do którego gatunku książka jest zaliczana.

Najpierw przeczytałem drugą część. Napisałem, że nieznajomość pierwszej części mi nie przeszkadzało. Warto było poświęcić parę chwil na pełne poznanie kulisów. Nie wiem dlaczego zakwalifikowano te książki do thrillera erotycznego?

Maja Sonik wyjezdza z rodzinnego miasteczka do miasta, aby rozpocząć nowe lepsze życie. W klubie poznaje Klaudię, córkę właściciela klubu , kobieta i Maja zaprzyjaźniają się. Swiat Maji zmienia się o 180 stopni, tylko niestety cala jej historia ktora powiedziala Klaudii jest kłamstwem.
Dziewczyna przypadkiem a może wcale nie zostaje zwerbowana przez Czerwińskiego do wykonania pewnych zlecen !
Maja Sonik .... zostaje znaleziona martwa a córka Czerwinskiego zostaje podejrzana o zabójstwo... jakiś czas później odkrywa kim jest morderca....
Polecam i lecę do 2 części....

„Zwerbowana” to kolejna książka, która wyszła spod pióra Patrycji Strzałkowskiej. Co prawda autorka nie potrafi przyjąć krytyki, ponieważ po jednej niepochlebnej opinii jaką napisałam o jej powieści, zablokowała mój profil. To tylko świadczy o niej 🙂
Sięgając po „Zwerbowaną” liczyłam, że autorka coś się rozwinęła odkąd czytałam pierwszą jej książkę, ale niestety dalej znajdziemy dużo niewyjaśnionych rzeczy oraz takie bzdury, w sumie książka o niczym. Myślałam, że rzeczywiście będzie to fajny thriller, coś mroczniejszego itd., ale dostałam chaotyczną książkę, przez którą więcej się denerwowałam niż odprężyłam. Nie mogłam się w niej odnaleźć, a główna bohaterka miałam wrażenie, że nie myśli (nie ma mózgu, mówiąc brzydko). A niektóre zachowania były infantylne i nieadekwatne do wieku bohaterki. Mi osobiście książka nie podobała się i więcej po twórczość Patrycji Strzałkowskiej nie sięgnę. Dałam jej teraz kolejną szansę, ale zawiodłam się, a szkoda mi czasu na słabe książki. Niestety nie znalazłam jednej pozytywnej cechy dla tej pozycji.

Przyznam szczerze, ze jestem pozytywnie zaskoczona tą książką. Sięgając po nią nie miałam jakichś większych oczekiwań, po prostu zaintrygował mnie opis i byłam jej ciekawa. Sam pomysł na fabułę był bardzo ciekawy, chwilami co prawda odniosłam wrażenie, jakby czegoś mi brakowało, to naprawdę dość przyjemnie spędziłam kilka godzin przy lekturze. Bardzo interesującym zabiegiem było przeplatanie teraźniejszości z wydarzeniami mającymi miejsce w przeszłości, dzięki czemu z każdym kolejnym rozdziałem pojawiało się coraz więcej niewiadomych i tym samym rosło napięcie. Do tego połączenie erotyku i thrillera wyszło autorce naprawdę dobrze, bo nie czułam, żeby cokolwiek „przytłaczało”, a idealnie się ze sobą zgrywało. Wydawać by się mogło, że będzie to przewidywalna historia, jednak nic bardziej mylnego. Patrycja Strzałkowska tak sprytnie poprowadziła fabułę, by czytelnik nie był w stanie przewidzieć co się wydarzy na kolejnych stronach i pełen wątpliwości czekał na rozwiązanie zagadki. Samo zakończenie z pewnością sprawiło, że koniecznie będę chciała sięgnąć po kontynuację, bo było nie tylko zaskakujące, ale przede wszystkim bardzo intrygujące.

Dziś recenzja thrillera erotycznego pt. Zwerbowana od Patrycji Strzałkowskiej.🔥🔥🔥

Kto zabił Maję Sonik?

Maja - piękna dziewczyna, nauczycielka języka angielskiego, która pochodzi z nadomorskiego miasteczka Łeba. Jednak jej największym marzeniem jest mieszkanie w wielkim mieście. Pada na Warszawę. Majka przyjeżdża tam praktycznie bez niczego. Poznaje bogatą Klaudię i szybko się z nią zaprzyjaźnia naginając troszkę rzeczywistość i oszukując ją w sprawie swego pochodzenia. Maja wciąga się także w bardzo erotyczną relację z pewnym małżeństwem Sylwią i Aleksandrem. Ich relacja jest gorąca do momentu w którym dziewczyna zakochuje się w Olku a ten zapragnie ją mieć tylko dla siebie. Poznaje też wpływowego Włodzimierza Czerwińskiego, który wplątuje ją w szereg szemranych, ciemnych i mrocznych spraw po których zaczyna ją szantażować.. I wtedy Maja z Klaudią idą na zakrapianą imprezę do celebryty Michała Płocha po której rano zostaje znalezione ciało Mai... Kto zabił dziewczynę? Ile osób miało motyw by to zrobić? Klaudia, Sylwia, Aleksander, Michał a może Włodzimierz? Te zagadkę postara się wyjaśnić komisarz Wójcik a uwierzcie naprawdę okaże się, że każdy ma coś do ukrycia. Książka pisana w dwóch czasach kiedyś i dziś. Trzyma w napięciu do samego końca. A zakończenie szokujące i pozostawiające ten intrygujący smaczek. Nie mogę się doczekać 2 części. 🥰

🔥🔥🖤

Kto zabił Maję Sonik?

Wiedziałam, że to będzie świetna książka od chwili gdy zobaczyłam zapowiedź i opis u Autorki.
Czy się zawiodłam? Absolutnie!
Thriller psychologiczny z wątkiem erotycznym to mega zajebiste połączenie. Autorka pięknie nas zwodziła i bawiła się emocjami. Ostatnio mam zastój czytelniczy, ale tą pozycję wciągnęłam w kilka godzinek i aż wstyd, bo wysłałam dzieci do szkoły i przedszkola No i przepadałam w tej historii na tyle by nie zrobić obiadu.
Jestem zakochana i chce więcej. Dodatkowo muszę przeczytać wcześniejsze książki od Patrycji bo mam za sobą tylko jedną.

Czy się zawiodłam? Absolutnie!

Można przeczytać , szału nie ma . Osobiście słuchałam audiobook i pani lektor .. masakra. Autorka powinna sama przesłuchać swoją książkę lubinne dla porównania

Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją książki „Zwerbowana” od @patrycjastrzalkowska Jest to pierwsza książka z serii Dark Book wydanej przez wydawnictwo edipresse. Taki Pink Book, tyle że bardziej mroczny i mniej różowy 😉

W książce poznajemy Maje Sonik i wydarzenia z jej życia przed śmiercią, przeplatane z teraźniejszością, w której trwa śledztwo dotyczące tego, kto ją zabił.

Kiedy usłyszałam o serii Dark Book bez namysłu powiedziałam to coś dla mnie. Thriller erotyczny to jeden z gatunków, który uwielbiam czytać. Czy ta książka spełniła moje (myślę, że dosyć wysokie) wymagania czytelnicze? Tak!

Maja przeprowadza się do Warszawy i tam rozpoczyna nowe, całkiem inne życie. Na swojej drodze spotyka wielu ludzi, którzy w jakiś sposób na nią wpływają i każdy z nich może okazać się jej mordercą. Kto tak naprawdę zabił Maję i dlaczego?

Bardzo podoba mi się pomysł na tę książkę to, że na przemian czytamy historię Maj i śledztwo. Razem z bohaterami próbowałam odgadnąć prawdę, zagłębiając się w te wszystkie zagadki. Książkę czyta się bardzo płynnie a styl autorki spodobał mi się już od pierwszych stron, więc na pewno sięgnę po kolejne.

Autorce gratuluję udanej książki. A wy, jeśli chcecie zagłębić się w ciekawą historię i dowiedzieć do zabił Maję to musicie koniecznie sięgnąć po tę pozycję.

Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją Zwerbowanej. To thriller erotyczny, choć przyznam szczerze, że więcej w nim zagadek i śledztwa, niż erotyzmu. Pierwszy raz miałam styczność z piórem p. Patrycji i jestem mile zaskoczona.

Maja Sonik przeprowadza się do Warszawy, by zacząć nowe, lepsze życie. Zaprzyjaźnia się z bogatą i lubianą w towarzystwie dziewczyną, która nie tylko załatwia jej u siebie pracę, ale także wprowadza w świat wielkich, celebryckich imprez. Na jednej z nich Maja zostaje zamordowana.

Rozpoczyna się śledztwo, a czytelnikowi przedstawiona zostaje również przeszłość naszej bohaterki. Dużo wątków, począwszy od romansów dziewczyny, podróży, nowych znajomości… po zlecenia u największego biznesmena w mieście.

Autorka przyjemnie napisała całą tą historię, która mnie naprawdę wciągnęła. W fabule były momenty namiętności, ale bardziej skupiono się na znalezieniu mordercy. Zakończenie ciekawe, choć przewidywalne – zwiastuje kolejne części, po które chętnie sięgnę.

Dodaj cytat z książki Zwerbowana