Utrata kontroli

Okładka książki Utrata kontroli Ewelina Dobosz
Okładka książki Utrata kontroli
Ewelina Dobosz Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece, Niegrzeczne książki Cykl: Zakazane relacje (tom 1) Seria: Niegrzeczne książki literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans

🎉🎉 RECENZJA🎉🎉

Tytuł: UTRATA KONTROLI
Autorka: @ewelinadoboszpisarka
@wydawnictwo.kobiece

UTRATA KONTROLI to dylogia, a zarazem pierwszym tom Zakazanych relacji, napisanych przez świetną autorkę @ewelinadoboszpisarka .

Miałam zamówić tylko " Bądź tak po prostu." Okazało się,że zamówiłam jeszcze te, których nie miałam.❤️❤️

Sięgnęłam po koleją książkę autorki, ponieważ uwielbiam jej pióro. Jest lekkie, przyjemnie, szybko i delikatnie się czyta.

Rafał zmaga się z uzależnieniem od seksu. Jako kontroler urzędu celno-skarbowego dostał za zadanie, aby prześwietlić firmę, w której podejrzewają wyłudzenia podatkowe. Czy poznając Agatę, panią adwokat, jest pewny, iż to ona oszukała państwo na dużą sume pieniędzy? Po rozwiązaniu tej sprawy, obiecany jest mu awans na zastępcę naczelnika. Czy doprowadzi do skazania tej miłej i sympatycznej osoby? A może odkryje coś co spowoduje duże zamieszanie w ich relacji i będzie musiał ratować jej życie?
Agata prowadzi swoją prywatną kancelarię adwokacką. Niestety jest kontrolowana przez urząd celno-skarbowy. Zaczyna czuć pożądanie do Rafała. Czy to pożądanie jest szczere?? A może chce wykorzystać jego uzależnienie, aby osiągnąć swój cel? Dwa lata wcześniej zaginęła jej siostra. Czy zaginięcie siostry ma wpływ na problemy Agaty??

Czytając ją miałam wrażenie, że płynę po książce. Świetnie napisana. Za każdym razem chciało się więcej i wiecej. Delikatne pióro autorki spowodowało, że tekst lekko się czytało. Kryminał i romans w jednym. Cudownie poprowadzona fabuła. Do samego końca nie było wiadomo, kto? Co? Z kim? I dlaczego? Świetne zwroty akcji. Trzyma w napięciu do ostatniego zdania. Zakończenie bardzo mnie zaskoczyło.

❤️❤️❤️Gorąco polecam ❤️❤️❤️

🎉🎉 RECENZJA🎉🎉

Tytuł: UTRATA KONTROLI
Autorka: @ewelinadoboszpisarka
@wydawnictwo.kobiece

Sięgnęłam po koleją książkę...

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

toksyczni bohaterowie, toksyczna relacja i te "plot twisty" na siłę. spalcie to.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetnie wkomponowana w polskich realiach powieść z jednej strony kryminalna z drugiej erotyczna. Ciekawie zbudowane postacie głównych bohaterów borykających się z pożądaniem i otaczającymi ich tajemnicami. Na uwagę zasługują sceny erotyczne, które mogą być godne naśladowania.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kiepska. Bardzo chaotyczna, a bohaterowie sami nie wiedzieli, o co im chodzi.

Kiepska. Bardzo chaotyczna, a bohaterowie sami nie wiedzieli, o co im chodzi.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nareszcie! W końcu nastał ten moment, w którym miałam okazję poznać tę historię! Czy historia Rafała i Agaty, to kolejna powieść Eweliny Dobosz, która skradła moje serce? Oczywiście i niezaprzeczalnie!
Jakie to było świetne już od pierwszych stron. Przyciągało do siebie niczym magnes i nie pozwalało się odłożyć. Powieść pochłonięta jednym tchem wręcz można by powiedzieć!
Pracownik urzędu skarbowego i Pani adwokat, oszustwa podatkowe i niebezpieczeństwo czyhające tuż za rogiem. Ale czy na pewno? Może tym niebezpieczeństwem jest sama Agata? Może jest to celowe zagranie? Jedno jest pewne! Autorka zagwarantuje Wam jazdę bez trzymanki, w której napotkacie na niejeden zwrot akcji! I to taki zwrot, że o mamo (!),aż żałuję, że nie mogę przeczytać tej historii od nowa "po raz pierwszy"!

Polecam serdecznie!

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Seria Nowa tożsamość bardziej mnie porwała.
Książka "Utrata kontroli" niestety przeciętna zabrakło mi porywu emocji :)

Seria Nowa tożsamość bardziej mnie porwała.
Książka "Utrata kontroli" niestety przeciętna zabrakło mi porywu emocji :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka bardzo szybko się rozkręca, by na końcu zaskoczyć i dodać nieco "bomby" w zakończeniu.

Historia wydawalaby się z pozoru zwykłym romansem dwojga ludzi, którzy spotkali się przy pracy. Jednak nic bardziej mylnego, bo ta historia to owszem gorący romans, ale i niezły kryminał. Wszystko się bardzo dynamicznie rozwija, aż chce się wiedzieć więcej. Owszem są też nudne momenty, ale nie jest ich tak dużo,że spokojnie można przez nie przebrnąć.

Sami bohaterowie to niezłe "ziółka". Ona ma bardzo ciekawą, wręcz dramatyczną historię swojego życia, a on dość nieciekawą przeszłość, która powraca i daje o sobie znać. Ich życie diametralnie się zmienia kiedy się spotykają i zaczyna to wszystko się przeradzać w kryminał, co czyni tę książkę jeszcze bardziej ciekawszą. Sam ich romans jest gorący i pełen namiętności.

Jest to już kolejna książka Eweliny Dobosz i na pewno nie ostatia. Polecam! ;)

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dla lubiących romanse w pracy ;-)

Dla lubiących romanse w pracy ;-)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo dobra książka opowiadająca o sile miłości która narodziła się z nienacka i zaskoczyła głównych bohaterów swoją siłą.

Na półkach: , , , , , ,

Konsekwencje naszych działań bywają bardzo zaskakujące.

Konsekwencje naszych działań bywają bardzo zaskakujące.

• 2021
  • Legimi