rozwiń zwiń

Spotkanie w Buenos Aires

Okładka książki Spotkanie w Buenos Aires
Cathy Williams Wydawnictwo: HarperCollins Polska Seria: Harlequin Światowe Życie literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Światowe Życie
HarperCollins Polska
2021-03-11
2021-03-11

Okładka książki Na fali uczuć; Uwierzyć sercu Heidi Rice, Cathy Williams
Ocena 5,0
Na fali uczuć;... Heidi Rice, Cathy W...
Okładka książki Niewinne kłamstwo; Przygoda dopiero się zaczyna Maya Blake, Cathy Williams
Ocena 5,4
Niewinne kłams... Maya Blake, Cathy W...
Okładka książki Koncert w Melbourne; Niedokończona historia Jennie Lucas, Cathy Williams
Ocena 5,6
Koncert w Melb... Jennie Lucas, Cathy...

Pięć gwiazdek za początek i rozwinięcie, a minus pięć za błyskawiczne u bezsensowne zakończenie.
Tylko czego się można spodziewać po Harlequnie.

Opis fabuły zawiera się za okładce książki i poza wspomnianym kontraktem małżeńskim nic tu więcej czytelniczki nie zaskoczy.

Tylko czego się można spodziewać po Harlequnie.

Na półkach: , , , , , , , ,

Cathy Williams - "Spotkanie w Buenos Aires" /"Shock Marriage for the Powerful Spaniard"

Sofia + Rafael

*2019