Podróże Kulinarne Cebuli

Magdalena Staszewska Wydawnictwo: thetravellingonion.pl kulinaria, przepisy kulinarne
thetravellingonion.pl
cebula travellingonion podróże przepisy
kulinaria, przepisy kulinarne
cebula travellingonion podróże przepisy

Generalnie jestem sceptycznie nastawiona do e-booków wydawanych przez różnych blogerów, nigdy niczego nie kupiłam. Czemu zdecydowałam się na PKC? Ponieważ autorka dzieliła się różnymi szczegółami z procesu tworzenia, czym na pewno zaciekawiła wiele osób, w tym momencie przepadłam! Po prostu zaczęłam z niecierpliwością czekać na owoc jej pracy i... Mam go! Na pierwszy rzut...

Podróże kulinarne cebuli to pierwszy eBook który kupiłam od blogera. Nie zawiodłam się. Przepięknie wydany, zdjęcia skład, projekt graficzny... aż miło się czyta. Bardzo fajne historie o podróżach i sprawdzone przepisy. Gotowałam już z ebookiem, składniki były łatwo dostępne a przepisy opisane w prosty sposób. eBook jest dla mnie super inspiracją kiedy mam ochotę na nowe...

Jestem zachwycona ebookiem!!! PYSZNIE, SZYBKO I CIEKAWIE.. aż chcę się gotować!
Polecam również dodatek "kulinarna prywatka u Cebuli" - znajomi uwielbiają :)

Książka jest super. Nie potrafię gotować, zniechęcają mnie zawsze mało dostęp składniki i długie przepisy a tu jest wszystko szybko, łatwo i przyjemnie. Przede wszystkim pysznie.

Jeden w lepszych ebooków kulinarnych jakie do tej pory miałam. Przepisy proste i smaczne, składniki dostępne w sklepach. Polecam

Najlepszy E-book kulinarny jaki do tej pory kupiłam. Dopracowany , piękny , napisany humorystycznym językiem , z jajem. Na duży plus zasługuje profil kulinarny autorki na którym można z Nią gotować na żywo tzw. 'live'.

Kupilam tego ebooka zaciekawiona przepisami ze swiata.
Bardzo milo sie zaskoczylam, poniewaz kilka dan, ktore zrobilam dla siebie i znajomych bylo bardzo chwalonych jako autentyczne dania, ktore oni jedli podczas swoich podrozy.
Ebook jest fajna lektura nie tylko kulinarna, ale zawiera w sobie historie z podrozy autorki oraz wiele ciekawostek.
Mi osobiscie pomysl z dodaniem...

Kupiłam ebooka przed weekendem majowym i muszę przyznać, że spełnił moje oczekiwania i bardzo mi się podoboa. Polecam wszystkim osobą, które uwielbiają rozpieszczać swoje podniebienia kuchniami z różnych stron świata, chcą ich sprwóbować we własnych czterech kątach oraz pokazać swoim bliskim, którze nie koniecznie są w stanie czy chcą podróżować, jak smakuje świat i ze nie...

Fajnie, że można też tutaj ocenić ebooki, ponieważ na profilach blogerów są opinie wybrane przez nich samych - czyli wiadomo te najlepsze i dzieło jawi się nam jako wybitne i bez skazy ;)

A więc o ebooku Magdy Staszewskiej:

+fajnie, że Magda zadbała o oprawę graficzną i nie jest to kolejny ebook z masą literówek, wiszącymi spójnikami i fontem nie do...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• 2021