Kulinarna prywatka u Cebuli

Okładka książki Kulinarna prywatka u Cebuli
Magdalena Staszewska Wydawnictwo: thetravellingonion.pl kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
thetravellingonion.pl
2021-01-31
2021-01-31
cebula travellingonion przepisy

Polecam zarówno Prywatkę jak i Podróże Kulinarne Cebuli ❤

Polecam zarówno Prywatkę jak i Podróże Kulinarne Cebuli ❤

Cieszę się, że powstał ten dodatkowy produkt do głównego, którym są Podróże Kulinarne Cebuli, dlatego, że jak brakuje mi przepisu, na coś szybkiego, kiedy koledzy odwiedzają mojego chłopaka, to od razu odpalam i pach - zaskakuje pysznościami. Robię się głodna w momencie wystawiania opinii, kiedy przypominam sobie przyrządzone przez siebie rzeczy. Polecam! Mogę poczuć się trochę w „skórze Cebuli” - a przecież po to ten produkt kupiłam, bo śledzę jej podróże i chce „ich spróbować” ;)

Super, super, super dodatek, ale bez porównania z dziełem głównym jakim są Podróże Kulinarne Cebuli i do których lektury Was zachęcam, tam też pozstawiłam swoją dość rozległą opinię, do której Was odsyłam jeżeli chcecie zasięgnąć opinii :-)

Dodaj cytat z książki Kulinarna prywatka u Cebuli