Kup teraz - 13 ofert w cenie od 38.19 zł do 55.71 zł

Marginesy
literatura polska kuchnia przepisy Weganizm Wegetarianizm Kuchnia roślinna
kulinaria, przepisy kulinarne
literatura polska kuchnia przepisy Weganizm Wegetarianizm Kuchnia roślinna

Moja ulubiona książka autorki, ponieważ wszystkie składniki dań można znaleźć w przeciętnym sklepie. Bardzo ładne wydanie, estetyczne zdjęcia dołączone do przepisów. Przede wszystkim potrawy wychodzą smaczne (przynajmniej te, które do tej pory wypróbowałam)

Długo zabierałam się do tej pozycji:). Ale byłam bardzo ciekawa tej propozycji, bo było o niej głośno. Ocenę książka dostaje ode mnie za piękne wydanie. Jestem typową graficzną sroczką... Bardzo podoba mi się podział na pory roku, oraz cudne zdjęcia i przejrzystość. Co do samych przepisów, książkę kupiłam trochę w ciemno nie wiedziałam czego się spodziewać i zapewne gdybym...

Świetna książka kucharska! Przepisy proste, relatywnie tanie i bez udziwnień a mimo to widać sporo fantazji autorki. Jestem pewna, że każdy (nawet zdeklarowany mięsożerca) znajdzie tu coś dla siebie. No i te przepiękne zdjęcia!

1962

Lubię Jadłonomię :) Blog jest moją częstą kuchenną inspiracją :) "Jadłonomia po polski" jeszcze bardziej pokazuje, że można jeść i gotować bez mięsna smacznie i zdrowo :)
Przepisy kuszą i podniebienie i oczy :)
Marta, szkoda że wydałaś tę książkę, jak już pościągałam do kuch te wszelkie oryginalne, przyprawy i dodatki ;)

Od czasu do czasu trzeba coś przekąsić. Ogólnie przepadam za daniami mięsnymi i nigdy nie sądziłem, że coś wegetariańskiego, a tym bardziej wegańskiego może mi smakować, ale po namowach i wypróbowaniu kilku dań z książki Jadłonomia po polsku zmieniłem zdanie. Książka ładnie wydana, przepisy zapisane w sposób zrozumiały, łatwy do wykonania, smakowite fotografię dań. Bardzo...

Myślę, że każdy znajdzie w "Jadłonomi po polsku" przepis, który jest na tyle prosty, że nie sposób danie zepsuć, a co najważniejsze usatysfakcjonuje podniebienie. Mięsożercy mogą odszukać obiady i zupy, które sprawią, że będą pożywne, zdrowe mimo braku obecności mięsa. Zastrzeżenia mam do oprawy graficznej i gabarytów "Jadłonomii" - nieporęczna i ciężka przy pracach w...

Przepiękne wydanie, nieskomplikowane przepisy. Próbuję przyrządzać różne dania z tej książki i zawsze mi smakuje! Okazuje się , że można żyć bez mięsa!!!

Książka jest bardzo ciężka, co średnio sprawdza się podczas gotowania. Miałam okazję przeglądać poprzednie części oraz wpisy na blogu i mam wrażenie, że sporo przepisów się powtarza, aczkolwiek dania są smaczne i dość proste.

fajne przepisy, proste, dla każdego bez względu na wiek i orientację kulinarną

Nie wiem, jak się czyta książkę kucharską? W każdym razie posiadam, przeglądam, poczytuję i gotuję. Rzeczywiście wreszcie udały mi się wegańskie bezy! i są przepyszne! za to focaccia okazała się kompletną katastrofą i zostaliśmy bez obiadu... Poza tym sporo interesujących przepisów, pomysłów i inspiracji. Pięknie wydana.

• Chcę w prezencie
  • 2020
  • 2020
  • 2021
  • Kulinaria

Dodaj cytat z książki Jadłonomia po polsku