Prawdziwa kuchnia japońska. Proste potrawy, oryginalne smaki

Sonoko Sakai Wydawnictwo: Znak JednymSłowem kulinaria, przepisy kulinarne
Znak JednymSłowem
kulinaria, przepisy kulinarne
Monika Skowron
ramen kuchnia japońska przepisy porady

"Prawdziwa kuchnia japońska" wzbudziła mój zachwyt już od pierwszego wejrzenia, a poznając kolejne strony, szybko dołączył do niego również podziw. Cenię książki kulinarne, które napisane są z pasją, miłością i szacunkiem. Dzięki temu ze zwykłego zbioru przepisów przekształcają się w unikalny przewodnik po kulinarnym świecie. I właśnie taka jest publikacja Sonoko Sakai....

Jest to zachwycająco zilustrowana i wypełniona praktycznymi poradami pozycja, przybliżająca nam takie tajemnice jak prawidłowe gotowanie ryżu czy przyrządzanie japońskich bulionów 🍛🍱 Zachęcam Was do zapoznania się z tą pozycją, bo to nie tylko książka kucharska, ale także praktyczny poradnik dla każdej pani domu.

• Żarcie
  • Szukam