A Christmas Carol

Data 1. wydania:
2019-09-05
angielski
Puffin Books

Książka przedstawiana jest jako lektura obowiązkowa w szkołach. Bardzo przydaje się jej znajomość do wypracowań, rozprawek, itd. W historii tej jest morał. Myślę, że warte przeczytania, może niektórym taka niepozorna książka otworzy oczy :))

Świetna

Książka ta to przeciętna opowieść o tym że wszyscy powinni być dobrzy, szkoda że tak nie jest... ale ma parę ciekawych aspektów które nie pojawiają się w innych moralizujących książkach.

Książka znana chyba każdemu czytelnikowi. Napisana ładnym językiem, szybko się ją czyta. Nie czuję jednak potrzeby aby do niej wracać, myślę że mi się "przejadła" albo raczej "przeczytała" :DDD

Cudowna, polecam

Święta, święta i po świętach
"Opowieść wigilijna" - 7/10.
__________

Gdy dba się wyłącznie o siebie, własny majątek i swoje ego, życie musi być proste i przyjemne, prawda? Tak zawsze myślał Scrooge i z powodzeniem wprowadzał te założenia w życie do czasu, gdy nagle postanowił odwiedzić go dawny wspólnik. W tym zresztą również nie byłoby nic niezwykłego, gdyby nie fakt,...

Książka nie jest zła sama w sobi ,ale ta przemiana bohatera jest trochę wałszywa, taka nie do końca szczera

Ta książka nie zachwyciła mnie, czytałam lepsze, bardziej wartościowe. Jest pokazana przemiana bohatera, jedyny plus tej książki.

Bardzo fajna i wartościowa książka. Daje jej 9 gwiazdek Naprawdę mile się zaskoczyłam. Myślałam że dam jej mniejszą ocenę, ale jest naprawdę dobrą pozycją. Naprawdę książka do polecanie. Jest dla dla wszystkich. Jak i dzieci tak dla młodzieży dorosłych. Wnosi ona dużo ważnych wartości. Myślę że ta książka długa zostaje w głowie.
Naprawdę książka godna polecenia. Książka nie...

Książka, którą trzeba przeczytać - niesamowita i mówiąca o podstawach życia. Niezwykła.

30 681
    3 818