Karolcia

Siedmioróg
2008-01-01
Kanon Lektur

To była super książka

Niesamowita książka dla dzieci - małych i dużych. Przygody Karolci rozbawią czytelników do łez. Zachęcam do lektury :)

Bardzo fajna bajka, miałam radoche jak dziecko jak ja czytałam. Teraz czytam córce (3.5r) i z zaciekawieniem słucha, a uwielbia koraliki.

Jedna z pierwszych książek, które czytałam samodzielnie jako dziecko... Teraz przeczytałam ją po raz pierwszy od tego czasu. Przypomniałam dobie uczucia, które towarzyszyły mi w czasie tamtej lektury. Dla mnie jest to ważna książka. Przenosi w inny świat i rozwija wyobraźnię. Wydaje mi się, że cały czas może być aktualna mimo że napisana została ponad 60 lat temu. Na pewno...

Ta książka była taka sobie nie była to rewelacja ale da się przeczytać

Piekna lektura z dziecinstwa.

Ktoz z nas nie chcialby posiadac tego koralika na wlasnosc chocby na pare dni? ;-)

Ta książka była nudna. 🙁

Bajka którą czytała mi mama na dobranoc. Przeczytałam ją żeby przypomnieć sobie dokładnie historie które spotkaly Karolcie. Bajka które każde dziecko musi przeczytać, mimo że lektura to bardzo rozwijająca kreatywność. Chciałoby się znaleźć ten niebieski koralik.

Jako dziecko miałam marzenie: mieć ten koralik i z jego pomocą przenieść się do Bullerbyn

Każde dziecko lubi takie historie :)
Takie, które pobudzają wyobraźnię, tworzą w głowie swój własny film, swój prywatny świat.
Fantastyczna książka dla dzieci oraz dorosłych, którzy też uwielbiali takie opowieści w dzieciństwie :)

Dyskusje

14 975