Dieta w leczeniuosteoporozy. 140 przepisów

Hanna Stolińska Wydawnictwo: Rebis poradniki
Rebis
osteoporoza książka kucharska dieta
poradniki
osteoporoza książka kucharska dieta

Bardzo pomocna książka dla kobiet, które nie chcą dopuścić do osteoporozy. Wiele informacji w jakich produktach szukać dobrze przyswajalnego wapnia.Ciekawe przepisy. Polecam👍

Książka ładnie wydana na papierze kredowym. Ogromne kompendium wiedzy, 3/4 książki to część poradnikowa, omawiająca wszystko w temacie osteoporozy- napisana przystępnie z wysmakowanymi zdjęciami. Przepisy proste i apetyczne.
Brawa dla autorki!

• Wyzwanie 2021
  • Kulinarnie

Dodaj cytat z książki Dieta w leczeniuosteoporozy. 140 przepisów