Przypływ. Magazyn literacki, nr 004/2021

Okładka książki Przypływ. Magazyn literacki, nr 004/2021
Aleksander Janowski Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok Sp. z o. o. publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Wydawnictwo Psychoskok Sp. z o. o.
2021-02-10
2021-02-10
9788381197571
magazyn literacki proza poezja eseje

Trudno mi być obiektywną w przypadku tej pozycji. Jestem jej współautorką, a w środku znajdziecie Państwo również moją twórczość:) Zatem jedyne co mogę zrobić, to zaprosić do lektury tej niezwykłej książki/magazynu. Wiele nazwisk, wiele kategorii, różnorodność aury. Jakby tak podzielić wszystkie zamieszczone tytuły na magiczne saloniki, to Przypływ przeniesie nas do magicznego zamku, w którym każde pomieszczenie ma swojego indywidualnego króla :)
Pieczę nad doborem treści sprawuje Pan Aleksander Janowski z zacnym gronem literatów z najwyższej półki, zatem uczta duchowa gwarantowana!

Aleksander Janowski Przypływ. Magazyn literacki, nr 004/2021 Zobacz więcej