Okładka książki Święty w mojej rodzinie. Życie ks. Dolindo Ruotolo we wspomnieniach jego bratanicy
Luciano RegoloGrazia Ruotolo Wydawnictwo: Esprit biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Gesù, pensaci tu: Vita, opere, scritti & eredità spirituale di don Dolindo Ruotolo nel ricordo della nipote
Esprit
2020-11-16
2020-11-16
religia Neapol biografia wspomnienia

Okładka książki Diabeł. Rozpoznać jego uwodzenie, bronić się przed atakami Luciano Regolo, Raffaele Talmelli
Ocena 0,0
Diabeł. Rozpoz... Luciano Regolo, Raf...

Wspaniała książka i wielkie źródło kolejnych materiałów do przeczytania. mnie bardzo zachęciła do poszerzenia swojej wiedzy na temat tego wyjątkowego Świętego Bożego. Wielki wzór do naśladowania.