Street Art. Wielcy artyści i ich wizje

Okładka książki Street Art. Wielcy artyści i ich wizje
Alessandra Mattanza Wydawnictwo: Wydawnictwo ARKADY Sp. z o.o. sztuka
sztuka
Street Art. Famous artists talk about their vision
Wydawnictwo ARKADY Sp. z o.o.
2020-10-07
2020-10-07
Paweł Kwiatkowski
sztuka sztuka uliczna rysunek malarstwo graffiti banksy

więcej Więcej

„Tu byłem”. To stwierdzenie jest jednym z celów przyświecających ulicznym artystom, którzy poprzez swoje prace wkomponowują się z pejzaże miejskie na całym świecie. Prawie nie ma miejsc wolnych od sztuki ulicznej. „Street art zawojował świat, nie zważając na bariery językowe, kulturalne, czy religijne, a przede wszystkim ograniczenia ekonomiczne”.

Alessandra...

Ten piękny album dostałam w prezencie na gwiazdkę. Książka zawiera masę zdjęć, wydrukowanych na dobrej jakości papierze. Choć interesuję się street artem od przeszło pięciu lat, wiele nazwisk pojawiających się na kartach było dla mnie zaskoczeniem. Na przykład Becca, tworząca bardzo kobiecą sztukę albo Evol, specjalizujący się w miniaturowych blokach z epoki...

Piękne! Świetnie wydane i do poczytania też jest

Niesamowita książka, można wygodnie usiąść sobie w fotelu i w domowym zaciszu zapoznać się ze wspaniałą twórczością artystów sztuki ulicznej

• Do kupienia
  • 2021