Porządek w projektowaniu. Siatki w projektowaniu graficznym – teoria i praktyka.

Jean Ulysses Voelker Wydawnictwo: d2d.pl sztuka
Structuring Design: Graphic Grids in Theory and Practice.
Magdalena Komorowska
d2d.pl
Design Projektowanie graficzne Typografia Layout
Structuring Design: Graphic Grids in Theory and Practice.
sztuka
Magdalena Komorowska
Design Projektowanie graficzne Typografia Layout

Książka pięknie wydana. Warto mieć na półce i co jakiś czas do niej zerkać. W książce można znaleźć mądre i praktyczne porady dotyczące szeroko pojętego projektowania. Jedno z ostatnich zdań w książce, które zapadło mi w pamięci: "Płynie stąd wniosek, że nowe rzeczy rodzą się ze sprzeczności, a nie z harmonii."

• Chcę w prezencie
  • Grafika