Jedyny i Niepowtarzalny Bob

Okładka książki Jedyny i Niepowtarzalny Bob
Katherine Alice Applegate Wydawnictwo: CzyTam Cykl: Jedyny i Niepowtarzalny Ivan (tom 2) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Jedyny i Niepowtarzalny Ivan (tom 2)
The One and Only Bob
CzyTam
2020-10-14
2020-10-14
Maria Antonina Jaszczurowska
pies zwierzęta goryl zoo schronisko wrażliwość porzucenie

Okładka książki Preskot Katherine Alice Applegate, Sara Olszewska
Ocena 7,4
Preskot Katherine Alice App...
Okładka książki Drzewo życzeń Katherine Alice Applegate, Sara Olszewska
Ocena 7,9
Drzewo życzeń Katherine Alice App...

więcej Więcej

Dawno temu Katherine Applegate oczarowała mnie swoim piórem kiedy sięgnęłam po pierwszą część z serii "Jedyny i niepowtarzalny Ivan". Historia wzruszyła mnie i ścisnęła za serce do tego stopnia, że zdecydowałam się kontynuować swoją przygodę tym razem z "Jedynym i niepowtarzalnym Bobem". Już w poprzedniej książce zapałałam ogromną sympatią do postaci i roli, jaką odgrywał...

Równie udana jak część pierwsza, miło, lekko, uroczo, nie tylko dla dzieci :)

Bob odnalazł własny dom, jest kochany i rozpieszczany przez małą Julię, ma własny kont i zawsze pełny brzuszek. Na dodatek może widywać się z przyjaciółmi, Ivan oraz Ruby zamieszkali w rezerwacie, do którego ma niedaleko. Jest szczęśliwy, a jednocześnie ciągle czuje, że kogoś mu brak, tęskni, za siostrą, której nie widział od szczenięcych lat.
Pewnego dnia nadciąga...

Super książka, bardzo ucząca o wartości życia i jak bardzo życie jest warte, co jest w nim warte dla psa i jak bardzo ważna jest przyjaźń i rodzina. Genialna książka, śmiem powiedzieć, że lepsza od "jedynego i niepowtarzalnego Ivana". Polecam wszystkim.

• 2021
  • ○ 2021 ○