Ścieżka Kruczej Łapy #2. Klan w potrzebie

Okładka książki Ścieżka Kruczej Łapy #2. Klan w potrzebie Erin Hunter
Okładka książki Ścieżka Kruczej Łapy #2. Klan w potrzebie
Erin Hunter Wydawnictwo: Nowa Baśń Cykl: Wojownicy Seria: Wojownicy Manga fantasy, science fiction
Wojownicy
2020-10-29
9788382030358
Marta Ziegler
koty wojownicy manga

Dobra książka ja przeczytałem wszystkie 3 części. Dobra książka ale krótka niestety. Polecam ją przeczytać w jeden dzień bo dużo trzeba zapamiętać.

"Ścieżka Kruczej Łapy ~ Klan W Potrzebie" , czyli drugi tomik z serii dodatków o naszym kruczku.
W tym tomie dostajemy ułamek histori jęczmienia, widzimy rozwój bohaterów po przez tragiczne wydarzenia. Zmierzą się oni z ciężką sytuacją życiową. Brzmi jak pole do popisu na rozprawce? Tak, moim zdaniem tom 2 otwiera przed nami o wiele większe możliwości do popisu.
Autorzy pokazują nam życie włóczęgi z odwrotnej strony.

Autorzy...

Klan w potrzebie to drugi tom serii mang o Kruczej Łapie. Były uczeń Klanu Pioruna razem z Jęczmieniem zostali zmuszeni do opuszczenia farmy i udają się po pomoc do Klanu Pioruna, Jednak u starych przyjaciół Kruczej Łapy tez nie dzieje się dobrze... Manga bardzo fajna, ciekawa. Osobiście bardziej podobał mi się styl rysowania w Biczu, natomiast ten nie jest zły. Polecam. :)

Walka, tajemnice z przysłości oraz joalność wobec klanu. Jeżeli interesują cię takie rzeczy, tylko idź czytaj tą rewelacyjną mangę!

ciekawe polecam nie nudzilo mnie

ciekawe polecam nie nudzilo mnie

Kocham wszystkie komiks z tego zbioru, a ten jest ciekawy i kocham go.(Przepraszam, że nazywam to komiksem, a nie mangą. Po prostu mangą tego nazwać nie mogę)

• Wojownicy
  • Komiksy