Księżniczka debiutuje

Okładka książki Księżniczka debiutuje Connie Glynn
Okładka książki Księżniczka debiutuje
Connie Glynn Wydawnictwo: Insignis Cykl: Kroniki Rosewood (tom 2) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Kroniki Rosewood (tom 2)
Princess in Practice
Insignis
2020-09-30
2020-09-30
2019-06-13
Anna Kłosiewicz

ogólnie była git choć na początku nie mogłam się jakoś w nią wciągnąć ( to zakończenie zdecydowanie podwyższyło ocenę tej książki🤩). uważam że 1 część była lepsza
3,5/5☆

3,5/5☆

Yay!
Strasznie się cieszę, że jest więcej części Księżniczki 🫶.
Nie owijając w bawełnę, tym razem okazuje się, że z uczniami Rosewood dzieje się coś strasznego. Po zjedzeniu czekolady Tompkins, wariują i stają się jakby marionetkami.
W dodatku, uprowadzono dwójkę dzieci; Percy'ego i Emelię.
Jamie jest w szoku, gdy Percy staje się jego współlokatorem. Co mają z tym wspólnego bliźnięta Tompkins, Lola i Micky? Czy to sprawka Lewiata, strasznej organizacji, która pragnie uprowadzić Lottie?

Yay!
Strasznie się cieszę, że jest więcej części Księżniczki 🫶.
W dodatku, uprowadzono dwójkę dzieci; Percy'ego i Emelię.

To już 2 tom tej wspaniałej serii, nową zagadka do odkrycia. Ta książka jest niesamowita. Wielka polecajka 💎

Fajna książka super dla młodzieży ogólnie super

Fajna książka super dla młodzieży ogólnie super

Ta lektura ma coś w sobie co nas pociąga do przeczytania jej, jakąś magię. Cały czas mnie zaskakiwała, przez co nie mogłam się oderwać. Tom 1 bardzo mi się spodobał, przez co tom 2 nie był gorszy. Polecam <3

Zakochałam się w tej serii. Tak właściwie to trafiłam na nią całkowicie przypadkiem. Ciężko mi powiedzieć jaki jest to rodzaj. Myślę, że jest to mieszanina kryminalistyki, przygody, może romansu... odrobina paranormalnych incydentów również się tam pojawiła. Książka idealna dla fanów książek o partyzanach i partmanach. Ta seria niesie ze sobą wiele mądrości i przekazów. Jest o niepewności, strachu, miłości i przyjaźni. Bohaterowie wiele razy muszą wykazać się niezwykłą odwagą, sprytem i wytrwałością. Stają przed trudnymi wyborami, które mogą nieść ze sobą poważne konsekwencje... czy są tutaj jacyś fani porwań? Albo mafii czychającej na królewską rodzinę? Ta książka będzie dla was w takim razie idealna! Występują w niej również wątki homoseksualne. Serdecznie polecam!

Po pierwszym tomie od razu sięgnęłam po kolejne i muszę przyznać, że się nie zawiodłam.
W drugiej części Kronik Rosewood poznajemy bliżej głównych bohaterów serii, a szczególnie otwiera się przed nami Jamie, który przestaje być już tylko robotem bez emocji.
Dodatkowo dowiemy się więcej o organizacji zwanej Lewiatanem, jakkolwiek by to zabrzmiało 😆.
Polecam wszystkim fanom Harrego Pottera oraz cukierkowych okładek 😊.

Polecam wszystkim fanom...

Zaczęłam tą książkę, bo chciałam dać tej serii drugą szansę po raczej przeciętnym pierwszym tomie. Po tym kontynuować raczej nie będę, bo jest to dla mnie zbyt infantylne, mylą mi się bohaterowie i absolutnie nic do nich nie czuje. Myślę, że dla młodszych osób może być całkiem fajna. Poza tym jest krótka przez co bardzo szybko się ją czyta.

Książka mnie wciągnęła,ale niestety momentami trochę nudnawa.

Książka mnie wciągnęła,ale niestety momentami trochę nudnawa.

Bardzo polecam, lecz moim zdaniem najnudniejsza z całej serii ://

Bardzo polecam, lecz moim zdaniem najnudniejsza z całej serii ://