Kup teraz - 12 ofert w cenie od 22.57 zł do 34.11 zł

Nana Bekher Wydawnictwo: Lucky literatura obyczajowa, romans
Lucky
literatura obyczajowa, romans
2020-11-04

Jestem po lekturze "Smak pożądania"na początku chce napisać,że to bardzo dobra,wspaniała książka.
Opowiada o miłości i pożądaniu.
Ciężko mi było się oderwać od książki wciąga,intryguje warto było spędzić miły wieczór przy lekturze.

Julia mieszka z dwoma koleżankami w Irlandii .Studiuje prawo .W Polsce mieszka jej chłopak Kamil niestety bardzo mało się widują co negatywnie wpływa na ich związek. Wraz z koleżanką Vivi wybierają się na bal tam poznaje zielonookiego mężczyznę ,który od razu wpadł jej w oko. Od tej pory kobieta nie może przestać o nim myślec .Julia od mamy dowiaduje się że jej chłopak...

Julia Maj wyjechała z rodzinnego Szczecina do Irlandii, aby studiować prawo.
Po zdaniu wszystkich egzaminów marzy, by z przyjaciółkami zwiedzić Zieloną Wyspę. Potem chce znaleźć pracę w swoim zawodzie w Dublinie, bo nie chce wracać do Polski.
Julia i jej przyjaciółka Vivian muszą pracować w restauracji, aby odłożyć pieniądze na wycieczkę.
Gdy Vivian zostaje wyrzucona z...

Polecam 😁 Fabuła bardzo fajna 😊 szybko się czyta 😁

Dzień dobry 😘

Nana Bekher autorka
LUCKY Wydawnictwo

Muszę wam się do czegoś przyznać
Każda przeczytana książka o tej autorki zostawia u mnie wiele przemyśleń, refleksji oraz pragnienia jeszcze więcej książek
Nana po raz kolejny pokazuję jak jest dobra w tym co robi ,a ja mogę w tym uczestniczyć

Smak pożądania

Julia jako nasza główna bohaterka...

Na półkach: , , , ,

„Ja wiem, że to wszystko moja wina. Od samego początku ukrywałem przed tobą prawdę. Oboje wiele przeszliśmy, ale będzie to miało sens, jeśli na końcu tego wszystkiego wygra nasza miłość”.

Julia właśnie kończy studia prawnicze w Irlandii. Pragnie znaleźć prace i zostać tam, bo nie chcę wracać do Polski. Wyciągnięta na bankiet przez przyjaciółkę poznaje przystojnego i...

⭐ RECENZJA ⭐
Jak już nie raz wspominałam, bardzo dobrze znam twórczość Nany Bekher, z którą miałam okazję zapoznać się jakieś dwa lata temu na Wattpad. Dlatego też losy Juli i Vincenta również poznałam już wcześniej. Niemniej odświeżona wersja papierowa równie mocno mnie zachwyciła.
"Smak pożądania" to historia młodej studentki prawa, która przyjechała na studia do Irlandii...

Recenzja:
„Smak pożądania” Nany Bekher to powieść obyczajowa z wątkiem miłosnym.
Julia wyjeżdża z Polski do Irlandii, by tam studiować prawo. Kończąc studia pragnie zwiedzić kraj. Koleżanka proponuje jej dodatkową pracę jako hostessa. Zatrudnienie okazuje się zupełnie inne niż by się tego spodziewała. Julka poznaje tam Vincenta, zielonookiego Francuza. Zakochują się w...

"Smak pożądania" piękna historia o pożądaniu ale i także o miłości od pierwszego wejrzenia. W książce znajdziecie również troskę ale i walkę o druga osobę. Polecam, książka wspaniała na wieczory zimowe.

„Choć serce mi pęka, staram się panować nad emocjami. Czeka mnie wiele dni, tygodni, a może nawet reszta życia bez niego. Nie wiem, czy los da nam szansę, byśmy znów mogli przeżywać piękne chwilę we dwoje. Przyszłość jest wielką niewiadomą.”

Smak pożądania to piękna historia o miłości od pierwszego wejrzenia, która nie zdarza się za często. Namiętność, pożądanie, troska...

• Romanse, Erotyczne
  • 2021