Okładka książki Smak pożądania Nana Bekher
Nana Bekher Wydawnictwo: Lucky literatura obyczajowa, romans
Lucky
2020-11-04
2020-11-04

Julia dostała się na uniwersytet w Szczecinie ale wybrała Dublin. To była dla niej ogromna zmiana ale i życiowa szansa. Sama Irlandia bardzo ją przyciągała. Teraz, gdy już kończy studia, marzy wraz z przyjaciółkami o zwiedzaniu Zielonej Wyspy ale to wszystko kosztuje. Dorabia czasami na ankietach, aby zrealizować swoje marzenia. Tam poznaje zielonookiego przystojniaka, który całkowicie odmienia jej życie. Miłość spada na nich jak grom z jasnego nieba. Niestety przystojny Francuz skrywa sekret, za który bedzie musiał zapłacić swoim szczęściem.

Lubie takie historie, w które zanurzam się całkowicie i zapominam o całym świecie. Pochłonęłam tę powieść w jeden dzień. Bardzo lekki styl, dzięki czemu tak dobrze się czytało. Elektryzująca lektura o silnych pożądaniach, zmysłowym seksi, pragnieniach i prawdziwych czystych uczuciach.

#smakpożądania to rozbudzajaca zmysły historia o skomplikowanych relacjach. Książka urzekła mnie swoją fabułą. Oprócz romansu znajdziecie również garść erotyzmu, szantaż, zdradę i wiele życiowych tematów. Bardzo życiowa historia, która może zdarzyć się każdemu. Nie ma lukru i różowych serduszek. Z każdą kolejną stroną zachłannie czytałam i nie potrafiłam odłożyć książki choć by na chwilę. Świetna historia warta przeczytania.

📌Recenzja📌
📚52/2023
współpraca reklamowa z luckywydawnictwo nanabekher

"(...) oczy są zwierciadłem duszy, a w jego spojrzeniu właśnie to widzę."

Julia wyjechała do Irlandii, by studiować prawo. Za chwilę skończy studia i bardzo chciałaby pracować w zawodzie. Mieszka z dwoma przyjaciółkami, razem chcą się wybrać na wycieczkę i zwiedzić Zieloną Wyspę. Pracuje dorywczo, aby odłożyć pieniądze. Julia za namową przyjaciółki zgadza się pracować jako kelnerka na jednym z bankietów. Na miejscu okazuje się, że Vivi miała dla nich inne plany- tym razem to one będą gośćmi, których inni będą obsługiwać. Julia niechętnie się na to godzi. Tego wieczoru poznaje Vincenta- mężczyznę, który namiesza jej w głowie i w sercu.

Ich znajomość dość szybko wkracza na wyższe tory. Zakochują się w sobie i powoli zaczynają planować wspólną przyszłość. Niestety nie będzie tak kolorowo, jakby Julia tego chciała. Mężczyzna skrywa pewną tajemnicę, a kiedy Julia pozna prawdę nic już nie będzie takie samo.

Co to za tajemnica? Czy miłość zwycięży? Czy Vincent zdoła poukładać swoje życie i odzyska Julię?

Napiszę to po raz kolejny- książki autorki to dla mnie taki pewniak! Sięgając po książkę wiem, że polubię się z bohaterami i wciągnę w ich historię. I tak właśnie było. Kolejny raz nie zawiodłam się.

Podobała mi się postać Julii. Ambitna, mądra dziewczyna, która ma swoje zasady. Znała swoją wartość, brała pod uwagę dobro innych, nie patrzyła tylko i wyłącznie na siebie. Myślę, że byśmy się polubiły. Vincent to facet, który ma 'to coś'. Jak kocha to na zabój i dla swojej ukochanej zrobi wszystko. Życie rzucało mu kłody pod nogi i wcale go nie oszczędzało. Musiał podjąć wiele decyzji, pozamykać kilka spraw. Tak coś czułam, że ma coś za uszami🤭 Ale polubiłam go i bardzo kibicowałam bohaterom do samego końca. Czy udało mu się odzyskać Julię? Tego dowiecie się czytając książkę.

Jeżeli nie macie większych oczekiwań co do książki, chcecie spędzić miło czas i zatopić się w jakimś romansidle, to ta książka się Wam spodoba. 😊

📌Recenzja📌
📚52/2023
współpraca reklamowa z luckywydawnictwo nanabekher

"(...) oczy są zwierciadłem duszy, a w jego spojrzeniu właśnie to widzę."

"Smak pożądania" Nany Bekher to moim zdaniem znakomity romans z wątkiem obyczajowym.

Julia to młoda dziewczyna, która realizuje swoje marzenia w Irlandii. Na bankiecie poznaje przystojnego nieznajomego, który ją zauroczył. Ich kolejne spotkania przyprawiają dziewczynę o szybsze bicie serca. Szkoda, że młoda prawniczka nie wie, jakie tajemnice skrywa nieznajomy.

Historia w książce pochłonęła mnie na parę godzin. Była tak dobra, że trudno było się od niej oderwać.

Rozterki, problemy i zmagania bohaterów były ogromnie wciągające i interesujące. Julia w mojej ocenie okazała się rewelacyjną bohaterką. Miała swoje priorytet i zaimponowała mi swoimi dojrzałymi decyzjami. Chociaż bardzo ją to bolało zrobiła co według niej było słuszne.

Moja ocena Vincenta na początku się trochę wahała. Ale gdy zostały wyjaśnione wszystkie tajemnice, uznałam, że zaloguje na duży plus.

Tajemnice, intrygi i kłamstwa a z drugiej strony pożądanie, namiętności i gorące sceny erotyczne a wszystko to napisane tak prostym lekkim stylem. Mogę gwarantować, że o tej historii tak łatwo się nie zapomni.

Ja spędziłam rewelacyjny czas z książką. Ona jest idealna na weekend z dużą (ale to dużą) lampką wina, ciepłym kocykiem i pachnącymi świecami, by wczuć się w elektryzujący klimat tej powieści.

Książka przeczytana na @czytamzlegimi

Warto dodać na półeczkę ❤️

Historia w...

Już nie jedno krotnie przekonałam się ze historie Nany Bekher porywają mnie do innego świata. Dziś chce Wam opowiedzieć o odczuciach, jakie miałam czytając „Smak pożądania”.

Julia młoda polka studiuje prawo i ciężko pracuje w Dublinie. Wraz z przyjaciółkami często wybierają się na różne eventy dorabiając, jako hostessy. Kiedy pewnego dnia Vivian proponuje znów taki wypad Julia zgadza się, lecz nie wie, co przyjaciółka już wymyśliła? Tym razem nie będą tam pracować, lecz zjawiają się, jako goście. Ten pomysł nie podoba się dziewczynie, lecz gdy wpada na tajemniczego mężczyznę zmienia zdanie.

Vincentowi bardzo szybko wpada w oko młoda i piękna kobieta wiec postanawia szybko do niej podejść i zagadać. Proponuje spacer i kiedy w pewnym momencie ją całuje Julia bardzo szybko mu ucieka. Postanawia ją odnaleźć i odzyskać marynarkę (a może i nie tylko?)

Ich relacja bardzo szybko przybiera na sile a wraz z nim uczucie, które żadne z nich się nie spodziewało.

Co takiego ukrywa Vincent przed Julią?

Czy Julia będzie umiała wybaczyć ukochanemu?

Jaką okaże się prawdziwą przyjaciółką Vivian i co ma wspólnego z Vincentem?

Kim jest Chloe i co ją łączy z Vincentem?

Tyle pytań a tak mało odpowiedzi.

Tajemnice, pożądanie, kłamstwa, intrygi, niewyjaśnione sprawy to tylko część tego, co odnajdziemy w tej powieści. Styl autorki jest bardzo lekki i przyjemny w odbiorze. Książkę czyta się bardzo szybko a sceny zbliżenia nadają książce to coś, do czego nie mogłam się oderwać. Historia wciąga już od pierwszych stron. Tę lekturę mam już za sobą i zdecydowanie mogę powiedzieć, że ta powieść jest fenomenalna i gwarantuje miło spędzony czas.

„Smak pożądania” jest to niezwykła historia, która pokazuje nam jak z trudnymi tematami borykają się bohaterowie. Powieść ta porusza bardzo ważne tematy, które możemy zauważyć w życiu codziennym. Jest to skomplikowana historia pełna tajemnic, uczuć i emocji. Ja z czystym sumieniem serca mogę wam tę książkę polecić a emocje, jakie odnajdziecie w tej książce nie będzie doskwierała wam nuda.

Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Lucky.

Wspaniała książka, ciężko się oderwać od niej.

Wspaniała książka, ciężko się oderwać od niej.

Julia wyjechała z rodzinnego kraju do Irlandii gdzie mieszka i studiuje prawo, a jednocześnie pracuje w restauracji. Przyjaźni się ze swoimi współlokatorkami i wraz z nimi zamierza wyjechać na cudowną wycieczkę gdzie, będą zwiedzać Zieloną Wyspę. Niestety jej przyjaciółki nie bardzo się dogadują i chociaż do tej pory udawało się jakoś załagodzić spory, nadchodzi moment, gdy jedna z nich ma dość i wyprowadza się. Od teraz Julia będzie mieszkać tylko z Vivian, choć i ona uważa, że ta czasami przesadza. Kiedy obie tracą pracę Vivian, znajduje im możliwość pracy, jaki kelnerki na bankiecie, niestety na miejscu okazuje się, że one nie są w pracy, a są gośćmi. Na dodatek kobieta nie rozumie pretensji Juli, stwierdza, żeby nie marudziła tylko, się bawiła.
To właśnie na tym bankiecie po raz pierwszy Julia spotyka Vincenta i chociaż myśli, że nigdy więcej się nie spotkają, życie mile ją zaskakuje. Pierwsze spotkanie, niewinne uśmiechy, spacer i miłość, która bardzo szybko rodzi się między nimi. Kobieta jest bardzo szczęśliwa, jednak po pewnym czasie zaczynają ją zastanawiać pewne zachowania mężczyzny. Jakie tajemnice skrywa Vincent? Jak to wpłynie na ich relacje? Czy ich miłość będzie na tyle silna, aby pokonać przeciwności?

Historia, jaką przeczytałam w książce, była ciekawa, wciągająca, pełna namiętności, miłości, tajemnic, zdrad i wiele więcej. Z tą książką nie dało się nudzić, mnie bardzo się podobała, a podczas czytania towarzyszyło mi wiele emocji.

Bohaterowie ciekawi, dobrze wykreowani.
Julia jest młodą studentką prawa z planami i marzeniami. Niestety życie mocno je weryfikuje, a ona staje przed wieloma wyborami. To bohaterka odważna, mająca własne zasady, bezinteresowna. Osobiście ją polubiłam.
Vincent jest bohaterem seksownym, a przy tym tajemniczym. Tak naprawdę nie da się go ocenić, nie poznając jego motywów, jego historii. Były momenty, kiedy zdecydowanie go lubiłam, ale również takie, kiedy miałam ochotę mocno nim potrząsnąć.

„Smak pożądania” to książka, z którą nie dało się nudzić. Z przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - https://anka8661.blogspot.com/2021/11/wydawnictwo-lucky-ksiazka-pt-smak.html

Dziś przyszła pora poznać historii pt Smak pożądania od Nana Bekher autorka wydanej przez LUCKY Wydawnictwo
Polka Julia i Francuz Vincent czyli bohaterowie książki poznają się przypadkiem w Dublinie na eleganckim przyjęciu i już wtedy wiadomo że tych dwoje połączyła wyjątkowa chemia. On biznesmen, ona skromna studentka prawa dorabiająca sobie jako kelnerka.Tak różni a jednak coś ich od pierwszego spotkania do siebie ciągnie. Julia ulega czarującenu Francuzowi dzięki któremu poznaje co to prawdziwa miłość. Przez większą część książki wzdychałam och i ach z zazdrości i podziwu jaki ten Vincent cudowny i jaki zakochany. Jednak nad związkiem tych dwojga zawisły złowieszcze burzowe chmury w postaci demonów z przeszłości które w najmniej spodziewanym momencie dały znać o swoim istnieniu. Ta historia i jej bohaterowie dali mi do myślenia. Zastanawiałam się czy szczerość w związku jest ważna? A może jak mówi przysłowie czego oczy nie widzą tego sercu nie żal? Czy można budować swoje szczęście kosztem innych?
Smak pożądania to historia nasycona erotyzmem w końcu podobno Francuzi to najlepsi kochankowie.Nie raz nie dwa w scenach łóżkowych miałam gęsią skórkę nie wiedząc gdzie mam oczy podziać.Mamy tutaj również do czynienia z przyjaźnią, lojalnością ale też zdradą i szantażem.Tak więc nie jest tutaj cały wachlarz różnorakich emocji jakie towarzyszą człowiekowi w życiu.A kwintesencją prawdziwej miłości i przyjazni jest to by mieć przy sobie osobę która będzie nas wspierać nie tylko gdy jest dobrze ale też gdy popełnimy błąd.
Kochana @nana_bekher_autorka dziękuję ci za tą gorąca i piękną historię.Z niecierpliwością wyczekuję tego co nam zaserwujesz w kolejnych książkach.

Julia mieszka z dwoma koleżankami w Irlandii .Studiuje prawo .W Polsce mieszka jej chłopak Kamil niestety bardzo mało się widują co negatywnie wpływa na ich związek. Wraz z koleżanką Vivi wybierają się na bal tam poznaje zielonookiego mężczyznę ,który od razu wpadł jej w oko. Od tej pory kobieta nie może przestać o nim myślec .Julia od mamy dowiaduje się że jej chłopak Kamil będzie mieć dziecko z jej była przyjaciółka .Załamuje się .Pewnego dnia odwiedza ją Vincent mężczyzna z balu.Miedzy nimi rodzi się miłość i wielka namiętność. Młoda kobieta myśli że już nic jej do szczęścia nie jest potrzebne .Niestety ale Vincent ukrywa przed nią pewien sekret ,który zmieni ich związek i ich miłość .Czy uda im się być nadal razem mimo skrywanych sekretów ? Koniecznie przeczytajcie .Idealna na Walentynki

Jestem po lekturze "Smak pożądania"na początku chce napisać,że to bardzo dobra,wspaniała książka.
Opowiada o miłości i pożądaniu.
Ciężko mi było się oderwać od książki wciąga,intryguje warto było spędzić miły wieczór przy lekturze.

Opowiada o miłości i pożądaniu.

Przyjemne czytadło, historia z ciekawym zwrotem akcji. Ale w sumie typowa książka z tego gatunku..

• Romans
  • Wydawnictwo Lucky